Tara ROLS tidak aktif Access
Juga bertindak sebagai pegawai → profil pegawai
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Mencakar dengan: François MALLET (11/12)
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| 3ème Divivsion R1/N3 Juniors/Seniors Women | Jumlah | 36.40 | Coupe Briviste Sélection Franve Clubs 2017 (FRA) | 2016/2017 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| D2 Junior Women Série 1 | Jumlah | 30.17 | Tournoi de France +13ans (FRA) | 2013/2014 |
| D3 Juniors/Seniors Women | Jumlah | 42.63 | Championnat de France des Clubs (FRA) | 2014/2015 |
| Division 2 Junior Filles | Jumlah | 44.13 | Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA) | 2013/2014 |
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.10 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.65 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.05 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 1 | Jumlah | 59.80 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Junior | Tarian Bebas | 53.12 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Junior | SD | 34.67 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Junior | Jumlah | 87.79 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Junior Ice Dance dengan François MALLET | Tarian Bebas | 53.09 | CHAMPIONNATS DE FRANCE JUNIORS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Junior Ice Dance dengan François MALLET | SD | 34.00 | CHAMPIONNATS DE FRANCE JUNIORS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Junior Ice Dance dengan François MALLET | Jumlah | 87.09 | CHAMPIONNATS DE FRANCE JUNIORS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Juniors/Seniors Women Div3 | Jumlah | 34.61 | COUPE DE L'OCEAN 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| N3 Juniors/Seniors Women | Jumlah | 39.04 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale (FRA) | 2014/2015 |
| Pairs Petit Or dengan François MALLET | Tarian Bebas | 51.77 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) | 2011/2012 |
| Pairs Petit Or dengan François MALLET | SD | 36.01 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) | 2011/2012 |
| Pairs Petit Or dengan François MALLET | Jumlah | 84.86 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Vermeil 1 | Tarian Wajib | 30.01 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 1 | INTERPRETATION-DANCE | 39.29 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 1 | Jumlah | 69.30 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) | 2010/2011 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| 3ème Divivsion R1/N3 Juniors/Seniors Women | Skating Bebas | 36.40 | Coupe Briviste Sélection Franve Clubs 2017 (FRA) |
| 3ème Divivsion R1/N3 Juniors/Seniors Women | Jumlah | 36.40 | Coupe Briviste Sélection Franve Clubs 2017 (FRA) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| D3 Juniors/Seniors Women | Skating Bebas | 42.63 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| D3 Juniors/Seniors Women | Jumlah | 42.63 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| N3 Juniors/Seniors Women | Skating Bebas | 39.04 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale (FRA) |
| N3 Juniors/Seniors Women | Jumlah | 39.04 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale (FRA) |
Skor Terbaik 2013/2014
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| D2 Junior Women Série 1 | Skating Bebas | 30.17 | Tournoi de France +13ans (FRA) |
| D2 Junior Women Série 1 | Jumlah | 30.17 | Tournoi de France +13ans (FRA) |
| Division 2 Junior Filles | Skating Bebas | 44.13 | Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA) |
| Division 2 Junior Filles | Jumlah | 44.13 | Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA) |
Skor Terbaik 2012/2013
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Juniors/Seniors Women Div3 | Skating Bebas | 34.61 | COUPE DE L'OCEAN 2013 (FRA) |
| Juniors/Seniors Women Div3 | Jumlah | 34.61 | COUPE DE L'OCEAN 2013 (FRA) |
Skor Terbaik 2011/2012
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior | Tarian Bebas | 53.12 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2012 (FRA) |
| Junior | SD | 34.67 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2012 (FRA) |
| Junior | Jumlah | 87.79 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2012 (FRA) |
| Junior Ice Dance dengan François MALLET | Tarian Bebas | 53.09 | CHAMPIONNATS DE FRANCE JUNIORS 2012 (FRA) |
| Junior Ice Dance dengan François MALLET | SD | 34.00 | CHAMPIONNATS DE FRANCE JUNIORS 2012 (FRA) |
| Junior Ice Dance dengan François MALLET | Jumlah | 87.09 | CHAMPIONNATS DE FRANCE JUNIORS 2012 (FRA) |
| Pairs Petit Or dengan François MALLET | Tarian Bebas | 51.77 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) |
| Pairs Petit Or dengan François MALLET | SD | 36.01 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) |
| Pairs Petit Or dengan François MALLET | Jumlah | 84.86 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) |
Skor Terbaik 2010/2011
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.65 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.05 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.10 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 1 | Jumlah | 59.80 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Solos Vermeil 1 | Tarian Wajib | 30.01 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) |
| Solos Vermeil 1 | INTERPRETATION-DANCE | 39.29 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) |
| Solos Vermeil 1 | Jumlah | 69.30 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES (FRA) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2017 | Coupe Briviste Sélection Franve Clubs 2017 FRA |
3ème Divivsion R1/N3 Juniors/Seniors Women | 1 | 36.40 |
Free Skating 1 (36.40)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.04.2015 | Championnat de France des Clubs Nat. 4 FRA |
D3 Juniors/Seniors Women | 4 | 42.63 |
Free Skating 4 (42.63)
|
| 07–08.03.2015 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale FRA |
N3 Juniors/Seniors Women | 1 | 39.04 |
Free Skating 1 (39.04)
|
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2014 | Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An FRA |
Division 2 Junior Filles | 5 | 44.13 |
Free Skating 5 (44.13)
|
| 07–09.02.2014 | Tournoi de France +13ans FRA |
D2 Junior Women Série 1 | 15 | 30.17 |
Free Skating 15 (30.17)
|
Musim 2012/2013
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2013 | COUPE DE L'OCEAN 2013 FRA |
Juniors/Seniors Women Div3 | 1 | 34.61 |
Free Skating 1 (34.61)
|
Musim 2011/2012
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL-J5-Trophée de la Soie 2012 Nationals FRA |
Pairs Petit Or dengan François MALLET | WD | ||
| 24–26.02.2012 | CHAMPIONNATS DE FRANCE JUNIORS 2012 Nat. 11 FRA |
Junior Ice Dance dengan François MALLET | 11 | 87.09 |
Short Dance 12 (34.00) Free Dance 11 (53.09)
|
| 04–05.02.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE 🏅 Nat. 3 FRA |
Pairs Petit Or dengan François MALLET | 3 | 84.31 |
Short Dance 2 (36.01) Free Dance 3 (48.30)
|
| 06–08.01.2012 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2012 FRA |
Junior dengan François MALLET | 18 | 87.79 |
Short Dance 17 (34.67) Free Dance 17 (53.12)
|
| 10–11.12.2011 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL Nat. 6 FRA |
Pairs Petit Or dengan François MALLET | 6 | 84.86 |
Short Dance 6 (33.09) Free Dance 6 (51.77)
|
| 06–08.10.2011 | MASTER'S DE PATINAGE 2011 Nat. 10 FRA |
Junior Ice Dance dengan François MALLET | 10 | 68.42 |
Short Dance 9 (32.09) Free Dance 10 (36.33)
|
Musim 2010/2011
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2011 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 🥇 Nat. champion FRA |
Espoirs 1 dengan Tpa SOLO | 1 | 59.80 |
Danse Imposée 1 3 (12.65) Danse Imposée 2 6 (12.10) Interpretation Dance 1 (35.05)
|
| 12–13.02.2011 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-BOR FRA |
Solos Vermeil 1 dengan Tpa SOLO | 1 | 65.05 |
Compulsory Dance 2 (27.78) Interpretation Dance 1 (37.27)
|
| 13–14.11.2010 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 FRA |
Solos Vermeil 1 dengan Tpa SOLO | 1 | 56.64 |
Compulsory Dance 4 (23.77) Interpretation Dance 1 (32.87)
|
| 13–14.11.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2-LIMOGES FRA |
Solos Vermeil 1 dengan Tpa SOLO | 1 | 69.30 |
Compulsory Dance 1 (30.01) Interpretation Dance 1 (39.29)
|
| 13–14.11.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS FRA |
Solos Vermeil 1 dengan Tpa SOLO | 3 | 57.29 |
Compulsory Dance 6 (21.43) Interpretation Dance 1 (35.86)
|