Team Magic -Junior tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 43.40 | SYS Test verseny, 2024 (Budapest/HUN) | 2024/2025 |
| Junior | Jumlah | 123.46 | SYS Test verseny, 2024 (Budapest/HUN) | 2024/2025 |
| Junior Synchronized Skating | Skating Bebas | 80.07 | Seat Budapest Cup 2024 (Budapest/HUN) | 2023/2024 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Program Pendek | 20.74 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) | 2017/2018 |
| ISU Junior | Program Pendek | 32.97 | Mozart Cup 2025 (Salzburg/AUT) | 2024/2025 |
| ISU Junior | Skating Bebas | 39.34 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) | 2017/2018 |
| ISU Junior | Skating Bebas | 62.03 | Mozart Cup 2025 (Salzburg/AUT) | 2024/2025 |
| ISU Junior | Jumlah | 95.00 | Mozart Cup 2025 (Salzburg/AUT) | 2024/2025 |
| ISU Junior | Jumlah | 60.08 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) | 2017/2018 |
| Junior Synchronized | Program Pendek | 32.99 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
| Junior Synchronized | Skating Bebas | 71.73 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
| Junior Synchronized | Jumlah | 104.72 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Program Pendek | 32.97 | Mozart Cup 2025 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Skating Bebas | 62.03 | Mozart Cup 2025 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Jumlah | 95.00 | Mozart Cup 2025 (Salzburg/AUT) |
| Junior | Program Pendek | 43.40 | SYS Test verseny, 2024 (Budapest/HUN) |
| Junior | Skating Bebas | 80.06 | SYS Test verseny, 2024 (Budapest/HUN) |
| Junior | Jumlah | 123.46 | SYS Test verseny, 2024 (Budapest/HUN) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Program Pendek | 41.78 | Seat Budapest Cup 2024 (Budapest/HUN) |
| Junior Synchronized Skating | Skating Bebas | 80.07 | Seat Budapest Cup 2024 (Budapest/HUN) |
| Junior Synchronized Skating | Jumlah | 121.85 | Seat Budapest Cup 2024 (Budapest/HUN) |
Skor Terbaik 2020/2021
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Program Pendek | 32.99 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Junior Synchronized | Skating Bebas | 71.73 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Junior Synchronized | Jumlah | 104.72 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 30.87 | Szinkron Korcsolyázó Bajnoksága (HUN) |
| Junior | Skating Bebas | 64.89 | Szinkron Korcsolyázó Bajnoksága (HUN) |
| Junior | Jumlah | 95.76 | Szinkron Korcsolyázó Bajnoksága (HUN) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 35.60 | BUDAPEST CUP 2019_ISU (HUN) |
| Junior | Skating Bebas | 56.95 | BUDAPEST CUP 2019_ISU (HUN) |
| Junior | Jumlah | 92.55 | BUDAPEST CUP 2019_ISU (HUN) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Program Pendek | 20.74 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) |
| ISU Junior | Skating Bebas | 39.34 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) |
| ISU Junior | Jumlah | 60.08 | ISU Mozartcup 2018 (AUT) |
| Junior | Program Pendek | 22.46 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Skating Bebas | 48.80 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Jumlah | 71.26 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2025 | Szinkronkorcsolya Országos Bajnokság, 2025 🏅 Nat. 3 Zalaegerszeg/HUN |
Junior | 3 | 106.83 |
Short Program 2 (41.20) Free Skating 3 (65.63)
|
| 17–18.01.2025 | Mozart Cup 2025 Salzburg/AUT |
ISU Junior | 14 | 95.00 |
Short Program 14 (32.97) Free Skating 15 (62.03)
|
| 09–10.11.2024 | SYS Test verseny, 2024 Budapest/HUN |
Junior | 1 | 123.46 |
Short Program 1 (43.40) Free Skating 1 (80.06)
|
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.01.2024 | Seat Budapest Cup 2024 Budapest/HUN |
Junior Synchronized Skating | 9 | 121.85 |
Short Program 9 (41.78) Free Skating 9 (80.07)
|
| 25–26.11.2023 | Budaskate Cup 2023 Érd/HUN |
Synchronized Skating Junior | 1 | 44.09 |
Short Program 1 (44.09)
|
Musim 2020/2021
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–07.02.2021 | Hungarian Youth National Championships 2021 🥇 Nat. champion Budapest/HUN |
Junior Synchronized | 1 | 104.72 |
Short Program 1 (32.99) Free Skating 1 (71.73)
|
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.02.2020 | Szinkron Korcsolyázó Bajnoksága 🥇 Nat. champion HUN |
Junior | 1 | 95.76 |
Short Program 1 (30.87) Free Skating 1 (64.89)
|
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–03.03.2019 | BUDAPEST CUP 2019_ISU HUN |
Junior | 7 | 92.55 |
Short Program 7 (35.60) Free Skating 7 (56.95)
|
| 01–03.02.2019 | Szinkronkorcsolya Országos Bajnokság 2019 🥇 Nat. champion HUN |
Junior | 1 | 97.93 |
Short Program 1 (39.24) Free Skating 1 (58.69)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–04.03.2018 | Budapest Cup 2018 - ISU HUN |
Junior | 9 | 71.26 |
Short Program 9 (22.46) Free Skating 8 (48.80)
|
| 26–28.01.2018 | ISU Mozartcup 2018 AUT |
ISU Junior | 13 | 60.08 |
Short Program 13 (20.74) Free Skating 13 (39.34)
|