Team Passion Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 36.20 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Senior Synchronized | Program Pendek | 63.92 | Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Senior Synchronized | Skating Bebas | 128.60 | Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Senior Synchronized | Jumlah | 192.52 | Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat | Jumlah | 28.69 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R1 | Jumlah | 28.54 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R2, Mupi | Jumlah | 22.92 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 57.25 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi L1 | Jumlah | 59.76 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Jumlah | 64.20 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Jumlah | 55.21 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) | 2023/2024 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat, Mupi | Skating Bebas | 57.25 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 57.25 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L1 | Skating Bebas | 59.76 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L1 | Jumlah | 59.76 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Skating Bebas | 64.20 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Jumlah | 64.20 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | Skating Bebas | 36.20 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 36.20 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Skating Bebas | 51.28 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 51.28 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Skating Bebas | 55.21 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Jumlah | 55.21 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | Skating Bebas | 28.69 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | Jumlah | 28.69 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R1 | Skating Bebas | 28.54 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R1 | Jumlah | 28.54 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Senior Synchronized | Program Pendek | 63.92 | Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) |
| Senior Synchronized | Skating Bebas | 128.60 | Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) |
| Senior Synchronized | Jumlah | 192.52 | Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) |
| Tulokkaat R2, Mupi | Skating Bebas | 22.92 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R2, Mupi | Jumlah | 22.92 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
Skor Terbaik 2020/2021
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Senior Synchronized | Program Pendek | 62.78 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Senior Synchronized | Skating Bebas | 121.56 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Senior Synchronized | Jumlah | 184.34 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R1 | |||
| 24.01.2026 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L2 | |||
| 20.12.2025 | Pikkujoulukilpailu VANTAA (Tikkurila)/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 1 | 64.20 |
Free Skating 1 (64.20)
|
| 25–26.01.2025 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi L1 | 1 | 59.76 |
Free Skating 1 (59.76)
|
| 18.01.2025 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 Kaarina/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 1 | 57.25 |
Free Skating 1 (57.25)
|
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 7 | 45.52 |
Free Skating 7 (45.52)
|
| 04.02.2024 | Tappara Synchro seurakilpailu Tampere / TapTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 4 | 51.28 |
Free Skating 4 (51.28)
|
| 28.01.2024 | ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi Pori/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 43.10 |
Free Skating 3 (43.10)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 13 | 36.20 |
Free Skating 13 (36.20)
|
| 01.01.2024 | UpLakers Syncro 2024 Kangasala/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 2 | 55.21 |
Free Skating 2 (55.21)
|
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R1 | 10 | 28.54 |
Free Skating 10 (28.54)
|
| 15.01.2023 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 15 | 28.69 |
Free Skating 15 (28.69)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R2, Mupi | 12 | 22.92 |
Free Skating 12 (22.92)
|
| 28–30.01.2022 | Hungarian National Championships 2022 Budapest/HUN |
Senior Synchronized | 1 | 192.52 |
Short Program 1 (63.92) Free Skating 1 (128.60)
|
Musim 2020/2021
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–07.02.2021 | Hungarian Youth National Championships 2021 Budapest/HUN |
Senior Synchronized | 1 | 184.34 |
Short Program 1 (62.78) Free Skating 1 (121.56)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2015 | ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 FIN |
Tulokkaat 1L |
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2014 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Tulokkaat |