Team Starlight Junior Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Program Pendek | 50.84 | Seat Budapest Cup 2024 (Budapest/HUN) | 2023/2024 |
| Junior Synchronized Skating | Skating Bebas | 87.52 | French Cup 2025 (Rouen/FRA) | 2025/2026 |
| Junior Synchronized Skating | Jumlah | 135.35 | French Cup 2025 (Rouen/FRA) | 2025/2026 |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Program Pendek | 47.83 | French Cup 2025 (Rouen/FRA) |
| Junior Synchronized Skating | Skating Bebas | 87.52 | French Cup 2025 (Rouen/FRA) |
| Junior Synchronized Skating | Jumlah | 135.35 | French Cup 2025 (Rouen/FRA) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Program Pendek | 50.84 | Seat Budapest Cup 2024 (Budapest/HUN) |
| Junior Synchronized Skating | Skating Bebas | 87.43 | ISU CS 8th Hevelius Cup 2024 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Jumlah | 133.00 | ISU CS 8th Hevelius Cup 2024 (Gdansk/POL) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 38.38 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
| Junior | Skating Bebas | 81.13 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
| Junior | Jumlah | 119.51 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 38.36 | FrenchCup 2022 (FRA) |
| Junior | Skating Bebas | 74.16 | FrenchCup 2022 (FRA) |
| Junior | Jumlah | 112.52 | FrenchCup 2022 (FRA) |
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 31.14 | Spring Cup 2020 (ITA) |
| Junior | Skating Bebas | 65.28 | Spring Cup 2020 (ITA) |
| Junior | Jumlah | 96.42 | Spring Cup 2020 (ITA) |
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.11.2025 | French Cup 2025 Rouen/FRA |
Junior Synchronized Skating | 2 | 135.35 |
Short Program 2 (47.83) Free Skating 2 (87.52)
|
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–04.02.2024 | ISU CS 8th Hevelius Cup 2024 Gdansk/POL |
Junior Synchronized Skating | 10 | 133.00 |
Short Program 9 (45.57) Free Skating 10 (87.43)
|
| 20–22.01.2024 | Seat Budapest Cup 2024 Budapest/HUN |
Junior Synchronized Skating | 8 | 131.88 |
Short Program 8 (50.84) Free Skating 8 (81.04)
|
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.01.2023 | Callenger Series Leon Lurje Trophy 2023 Gothenburg/SWE |
Junior Synchronized Skating | 10 | 114.38 |
Short Program 11 (38.86) Free Skating 10 (75.52)
|
| 08–10.12.2022 | Lumière Cup 2022 International Eindhoven/NED |
Junior | 7 | 119.51 |
Short Program 10 (38.38) Free Skating 7 (81.13)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2022 | FrenchCup 2022 FRA |
Junior | 5 | 112.52 |
Short Program 6 (38.36) Free Skating 5 (74.16)
|
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.02.2020 | Spring Cup 2020 ITA |
Junior | 11 | 96.42 |
Short Program 12 (31.14) Free Skating 10 (65.28)
|