Vanja CAMENZIND tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Mini Girls | Program Pendek | 19.49 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls | Skating Bebas | 33.86 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls | Jumlah | 53.35 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Jumlah | 18.04 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Bronze Girls C | Jumlah | 25.29 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Jumlah | 28.77 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet A1 | Jumlah | 21.39 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Mini U12 | Program Pendek | 16.76 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Skating Bebas | 33.06 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Jumlah | 49.82 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Star 4 Girls | Jumlah | 19.69 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Program Pendek | 19.49 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Mini Girls | Skating Bebas | 33.86 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Mini Girls | Jumlah | 53.35 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Mini U12 | Program Pendek | 16.76 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Skating Bebas | 33.06 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Jumlah | 49.82 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls C | Skating Bebas | 25.29 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Bronze Girls C | Jumlah | 25.29 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Skating Bebas | 28.77 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Jumlah | 28.77 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Cadet A1 | Skating Bebas | 21.39 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Cadet A1 | Jumlah | 21.39 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Star 4 Girls | Skating Bebas | 19.69 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Star 4 Girls | Jumlah | 19.69 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Skating Bebas | 18.04 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| 2. Star Girls | Jumlah | 18.04 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Skating Bebas | 11.34 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| 2. Star Girls | Jumlah | 11.34 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Mini Girls | 22 | 53.35 |
Short Program 21 (19.49) Free Skating 25 (33.86)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Mini U12 | 24 | 49.82 |
Short Program 25 (16.76) Free Skating 24 (33.06)
|
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2018 | 6. Klotener Advents-Cup SUI |
Bronze Girls C | 3 | 25.29 |
Free Skating 3 (25.29)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Cadet (Bronze) Younger Girls | 7 | 28.77 |
Free Skating 7 (28.77)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Cadet A1 | 8 | 21.39 |
Free Skating 8 (21.39)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Star 4 Girls | 2 | 19.69 |
Free Skating 2 (19.69)
|
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
2. Star Girls | 1 | 18.04 |
Free Skating 1 (18.04)
|
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
2. Star Girls | 5 | 11.34 |
Free Skating 5 (11.34)
|