Leon AUSPURG inaktiv Access
2003-06-03 Zürich 173 cm Zürich university student
Trenere: Gheroghe Chiper, Zoltan Kelemen, Kelsey McNeil Koreograf: Nikolai Morozov, Alexander Gazsi
ISU-rekorder & statistikk
| Prestasjon | Kategori | Rang | Poeng | Satt ved | Dato |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 510 | 117.58 | ISU CS Lombardia Trophy 2021 | 12.09.2021 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 483 | 82.78 | ISU CS Lombardia Trophy 2021 | 12.09.2021 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 506 | 42.62 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 21.08.2019 |
Poengutvikling
Elementkort ⓘ
Personlig rekord
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på | Sesong |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Kortprogram | 34.80offisiell | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
| Senior Men | Fristil | 82.78offisiell | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
| Senior Men | Total | 117.58offisiell | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
Personlige rekorder fra tidligere kategorier
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på | Sesong |
|---|---|---|---|---|
| Bronze Men | Total | 25.62uoffisiell | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Cadet Boys | Kortprogram | 32.15uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet Boys | Fristil | 54.85uoffisiell | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet Boys | Total | 83.66uoffisiell | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet Boys U16 | Kortprogram | 28.55uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet Boys U16 | Fristil | 54.66uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet Boys U16 | Total | 83.21uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| FS Junior Men | Kortprogram | 39.19uoffisiell | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Men | Fristil | 78.09uoffisiell | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Men | Total | 117.28uoffisiell | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| Jugend Sev Boys | Kortprogram | 18.99uoffisiell | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Jugend Sev Boys | Fristil | 49.49uoffisiell | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Jugend Sev Boys | Total | 68.48uoffisiell | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Junior Men | Kortprogram | 53.88uoffisiell | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Kortprogram | 46.40uoffisielloffisiell 42.62 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Men | Fristil | 81.79uoffisiell | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Fristil | 86.12uoffisielloffisiell 70.37 | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Men | Total | 135.67uoffisiell | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Total | 129.70uoffisielloffisiell 112.99 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Kortprogram | 45.31uoffisiell | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Fristil | 89.24uoffisiell | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Total | 134.55uoffisiell | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Sev Men | Kortprogram | 39.83uoffisiell | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Men | Fristil | 78.27uoffisiell | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Men | Total | 118.10uoffisiell | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Kortprogram | 29.80uoffisiell | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Fristil | 59.77uoffisiell | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Total | 89.57uoffisiell | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Boys | Kortprogram | 33.96uoffisiell | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Boys | Fristil | 50.78uoffisiell | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Boys | Total | 84.74uoffisiell | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Kortprogram | 30.61uoffisiell | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Fristil | 55.36uoffisiell | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Total | 85.97uoffisiell | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Men | Kortprogram | 48.43uoffisiell | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Men | Fristil | 82.27uoffisiell | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Men | Total | 130.70uoffisiell | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nw U16 Men | Kortprogram | 30.17uoffisiell | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U16 Men | Fristil | 52.66uoffisiell | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U16 Men | Total | 82.83uoffisiell | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Speranze (U13) Boys | Kortprogram | 23.70uoffisiell | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze (U13) Boys | Fristil | 44.92uoffisiell | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze (U13) Boys | Total | 68.62uoffisiell | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Boys | Kortprogram | 25.37uoffisiell | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Boys | Fristil | 52.43uoffisiell | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Boys | Total | 77.80uoffisiell | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
Beste poeng fra tidligere sesonger
Beste resultater 2021/2022
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Kortprogram | 34.80offisiell | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) |
| Senior Men | Fristil | 82.78offisiell | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) |
| Senior Men | Total | 117.58offisiell | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) |
Beste resultater 2020/2021
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Kortprogram | 45.09uoffisiell | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior Men | Fristil | 84.14uoffisiell | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior Men | Total | 129.23uoffisiell | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
Beste resultater 2019/2020
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| FS Junior Men | Kortprogram | 39.19uoffisiell | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Men | Fristil | 78.09uoffisiell | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Men | Total | 117.28uoffisiell | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| Junior Men | Kortprogram | 53.88uoffisiell | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Kortprogram | 42.62offisiell | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Fristil | 81.79uoffisiell | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Fristil | 70.37offisiell | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Total | 135.67uoffisiell | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Total | 112.99offisiell | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Kortprogram | 45.31uoffisiell | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Fristil | 89.24uoffisiell | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Total | 134.55uoffisiell | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
Beste resultater 2018/2019
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Kortprogram | 46.40uoffisiell | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Junior Men | Fristil | 86.12uoffisiell | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Junior Men | Total | 129.70uoffisiell | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Kortprogram | 39.83uoffisiell | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Junior Sev Men | Fristil | 78.27uoffisiell | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Junior Sev Men | Total | 118.10uoffisiell | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Sev Junior Men | Kortprogram | 48.43uoffisiell | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Fristil | 82.27uoffisiell | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Total | 130.70uoffisiell | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Beste resultater 2017/2018
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Cadet Boys | Kortprogram | 28.81uoffisiell | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Fristil | 54.85uoffisiell | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Total | 83.66uoffisiell | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Junior Men | Kortprogram | 34.77uoffisiell | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
| Junior Men | Fristil | 66.83uoffisiell | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Kortprogram | 38.81uoffisiell | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Fristil | 74.86uoffisiell | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Total | 110.94uoffisiell | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Kortprogram | 29.46uoffisiell | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Fristil | 47.12uoffisiell | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Total | 76.58uoffisiell | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
Beste resultater 2016/2017
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Cadet Boys | Kortprogram | 32.15uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Fristil | 45.06uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Total | 77.21uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Kortprogram | 24.47uoffisiell | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Fristil | 43.46uoffisiell | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Total | 67.93uoffisiell | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Kortprogram | 30.61uoffisiell | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Fristil | 55.36uoffisiell | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Total | 85.97uoffisiell | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Kortprogram | 30.17uoffisiell | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Fristil | 52.66uoffisiell | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Total | 82.83uoffisiell | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Beste resultater 2015/2016
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Cadet Boys U16 | Kortprogram | 28.55uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet Boys U16 | Fristil | 54.66uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet Boys U16 | Total | 83.21uoffisiell | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Kortprogram | 29.80uoffisiell | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Fristil | 59.77uoffisiell | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Total | 89.57uoffisiell | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Kortprogram | 30.82uoffisiell | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Fristil | 43.14uoffisiell | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Total | 73.96uoffisiell | Dreitannen Cup (SUI) |
Beste resultater 2014/2015
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Boys | Kortprogram | 33.96uoffisiell | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Fristil | 50.78uoffisiell | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Total | 84.74uoffisiell | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Beste resultater 2013/2014
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Jugend Sev Boys | Kortprogram | 18.99uoffisiell | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Fristil | 49.49uoffisiell | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Total | 68.48uoffisiell | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Speranze (U13) Boys | Kortprogram | 23.70uoffisiell | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
| Speranze (U13) Boys | Fristil | 44.92uoffisiell | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
| Speranze (U13) Boys | Total | 68.62uoffisiell | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
| Speranze Boys | Kortprogram | 25.37uoffisiell | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Boys | Fristil | 52.43uoffisiell | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Boys | Total | 77.80uoffisiell | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
Beste resultater 2012/2013
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Bronze Men | Fristil | 25.62uoffisiell | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Bronze Men | Total | 25.62uoffisiell | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
Resultater fra tidligere sesonger
Sesong 2021/2022
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Senior Men | Trukket | ||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Senior Men | Trukket | ||
| 09–12.09.2021 | Challenger Series Lombardia Trophy Bergamo/ITA |
Senior Men | 23 | 117.58 |
Short Program 23 (34.80) Free Skating 22 (82.78)
|
Sesong 2020/2021
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Junior Men | 1 | 129.23 |
Short Program 1 (45.09) Free Skating 1 (84.14)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Junior Men | 2 | 108.58 |
Short Program 1 (43.71) Free Skating 2 (64.87)
|
Sesong 2019/2020
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 🏅 Nat. 3 Monthey/SUI |
Junior Men | 3 | 135.67 |
Short Program 1 (53.88) Free Skating 3 (81.79)
|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Junior Men Swiss Ice Skating | 1 | 134.55 |
Short Program 1 (45.31) Free Skating 1 (89.24)
|
| 02–08.12.2019 | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 Budapest/HUN |
FS Junior Men | 5 | 117.28 |
Short Program 5 (39.19) Free Skating 4 (78.09)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Junior Men | 2 | 138.24 |
Short Program 2 (49.82) Free Skating 2 (88.42)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Junior Men | 1 | 104.60 |
Short Program 1 (39.36) Free Skating 1 (65.24)
|
| 21–24.08.2019 | ISU JGP Courchevel 2019 Courchevel/FRA |
Junior Men | 20 | 112.99 |
Short Program 16 (42.62) Free Skating 20 (70.37)
|
Sesong 2018/2019
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.01.2019 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 Nationals SUI |
Junior Men |
Free Skating 4 (75.22) Short Program 4 (46.40)
|
||
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Junior Men | 3 | 130.70 |
Short Program 2 (48.43) Free Skating 5 (82.27)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Junior Men | 1 | 104.99 |
Short Program 1 (42.76) Free Skating 1 (62.23)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Junior Sev Men | 4 | 118.10 |
Short Program 4 (39.83) Free Skating 4 (78.27)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Junior Men |
Short Program 4 (35.87) Free Skating 2 (86.12)
|
||
| 05–07.10.2018 | TICINO CUP 2018 SUI |
Junior Men | 2 | 129.70 |
Short Program 2 (44.38) Free Skating 1 (85.32)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Junior Men | 3 | 117.69 |
Short Program 2 (44.19) Free Skating 3 (73.50)
|
Sesong 2017/2018
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2018 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Men |
Free Skating 7 (66.83) Short Program 7 (34.77)
|
||
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | 2 | 108.86 |
Short Program 2 (34.00) Free Skating 1 (74.86)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | 2 | 110.94 |
Short Program 2 (38.81) Free Skating 2 (72.13)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Junior Men Sev | 2 | 109.36 |
Short Program 2 (38.67) Free Skating 2 (70.69)
|
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Cadet Boys | 2 | 83.66 |
Short Program 2 (28.81) Free Skating 2 (54.85)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 3 | 76.58 |
Short Program 3 (29.46) Free Skating 2 (47.12)
|
Sesong 2016/2017
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.01.2017 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 🏅 Nat. 3 SUI |
Cadet Boys | 3 | 77.21 |
Short Program 1 (32.15) Free Skating 6 (45.06)
|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | |||
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys U16 | 1 | 82.55 |
Short Program 3 (28.43) Free Skating 1 (54.12)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Nw U16 Men | 2 | 82.83 |
Short Program 2 (30.17) Free Skating 1 (52.66)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev U16 Boys | 1 | 85.97 |
Short Program 1 (30.61) Free Skating 1 (55.36)
|
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 5 | 67.93 |
Short Program 5 (24.47) Free Skating 5 (43.46)
|
Sesong 2015/2016
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.01.2016 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 🏅 Nat. 3 SUI |
Cadet Boys U16 | 3 | 83.21 |
Short Program 3 (28.55) Free Skating 3 (54.66)
|
| 20–22.11.2015 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf SUI |
Men Sev Nachwuchs U16 | 2 | 89.57 |
Short Program 1 (29.80) Free Skating 2 (59.77)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 4 | 73.96 |
Short Program 4 (30.82) Free Skating 4 (43.14)
|
Sesong 2014/2015
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 1 | 84.74 |
Short Program 1 (33.96) Free Skating 2 (50.78)
|
Sesong 2013/2014
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–02.02.2014 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 🥇 Nat. champion SUI |
Speranze Boys | 1 | 77.80 |
Short Program 3 (25.37) Free Skating 1 (52.43)
|
| 08–10.11.2013 | Eulach Cup 2013 SUI |
Jugend Sev Boys | 2 | 68.48 |
Short Program 5 (18.99) Free Skating 1 (49.49)
|
| 11–13.10.2013 | Trofeo dei Castelli 2013 SUI |
Speranze (U13) Boys | 1 | 68.62 |
Short Program 2 (23.70) Free Skating 1 (44.92)
|
Sesong 2012/2013
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.11.2012 | Züri-Leu-Cup 2012 SUI |
Bronze Men | 1 | 25.62 |
Free Skating 1 (25.62)
|