Léane LORENZ inaktiv Access
Poengutvikling
Elementkort ⓘ
Personlig rekord
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på | Sesong |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age | Total | 60.99 | 3ème Championnat Cantonal Neuchâtelois (Le Locle/SUI) | 2023/2024 |
Personlige rekorder fra tidligere kategorier
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på | Sesong |
|---|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Kortprogram | 28.10 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Fristil | 49.22 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Total | 77.32 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Kortprogram | 27.33 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Fristil | 48.27 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Kortprogram | 29.69 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Fristil | 50.65 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Total | 42.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) | 2021/2022 |
| Da Bs Inter-Bronze Younger | Total | 20.76 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Espoirs Girls Pl | Fristil | 40.60 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Kortprogram | 25.31 | 11ème Trophée Romand, Meyrin (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Fristil | 45.25 | 11ème Trophée Romand, Meyrin (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Kortprogram | 26.57 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Fristil | 45.60 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Total | 69.19 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Kortprogram | 24.44 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Fristil | 44.84 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Total | 69.28 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior | Kortprogram | 34.57 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Fristil | 67.56 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Total | 101.20 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Pc | Total | 35.60 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Kortprogram | 37.47 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Fristil | 66.19 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Total | 102.83 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini Sev | Kortprogram | 16.62 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev | Fristil | 31.53 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev | Total | 48.15 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Women | Kortprogram | 21.65 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Fristil | 36.79 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Total | 58.44 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Kortprogram | 22.57 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Fristil | 35.81 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Total | 58.38 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Minis | Kortprogram | 20.09 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Minis | Fristil | 34.47 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Minis Girls | Kortprogram | 21.08 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Minis Girls | Fristil | 31.04 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Mixed Age F | Kortprogram | 29.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Mixed Age F | Fristil | 57.24 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Mixed Age F | Total | 86.99 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Mixed Age Women | Kortprogram | 32.87 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Mixed Age Women | Fristil | 58.14 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Mixed Age Women | Total | 91.01 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Nachwuchs Girls U15 | Fristil | 53.35 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Total | 80.39 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Kortprogram | 26.65 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U14 Girls | Fristil | 46.95 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U14 Girls | Total | 73.60 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U15 Girls | Kortprogram | 28.84 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Sev Mini Girls | Kortprogram | 22.71 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Fristil | 39.30 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Total | 62.01 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Kortprogram | 20.25 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Fristil | 36.97 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Total | 57.22 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Kortprogram | 26.45 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Fristil | 48.61 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Total | 75.06 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| U14 Nachwuchs Women | Kortprogram | 25.76 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Fristil | 45.16 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Total | 70.92 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
Beste poeng fra tidligere sesonger
Beste resultater 2023/2024
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Fristil | 60.99 | 3ème Championnat Cantonal Neuchâtelois (Le Locle/SUI) |
| Mixed Age | Total | 60.99 | 3ème Championnat Cantonal Neuchâtelois (Le Locle/SUI) |
| Mixed Age F | Kortprogram | 29.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Mixed Age F | Fristil | 57.24 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Mixed Age F | Total | 86.99 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Mixed Age Women | Kortprogram | 32.87 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Mixed Age Women | Fristil | 58.14 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Mixed Age Women | Total | 91.01 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
Beste resultater 2022/2023
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Junior | Kortprogram | 34.57 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior | Fristil | 67.56 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Total | 101.20 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior Pc | TEST-OR-ARP | 35.60 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Junior Pc | Total | 35.60 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Junior Women | Kortprogram | 37.47 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Junior Women | Fristil | 66.19 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Total | 102.83 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
Beste resultater 2021/2022
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Kortprogram | 28.10 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Cadet U15 | Fristil | 49.22 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Cadet U15 | Total | 77.32 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Cadets U15 | Kortprogram | 27.33 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 | Fristil | 48.27 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Kortprogram | 29.69 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Fristil | 50.65 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Total | 42.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Fristil | 53.35 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Total | 80.39 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Kortprogram | 28.84 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
Beste resultater 2020/2021
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs U14 Girls | Kortprogram | 26.65 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Fristil | 46.95 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Total | 73.60 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Kortprogram | 25.76 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Fristil | 45.16 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Total | 70.92 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Beste resultater 2019/2020
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Espoirs Girls Pl | Fristil | 40.60 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Kortprogram | 25.31 | 11ème Trophée Romand, Meyrin (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Fristil | 45.25 | 11ème Trophée Romand, Meyrin (SUI) |
| Jugend Girls | Kortprogram | 26.57 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Fristil | 45.60 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Total | 69.19 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Kortprogram | 24.44 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Fristil | 44.84 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Total | 69.28 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Kortprogram | 26.45 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Fristil | 48.61 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Total | 75.06 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
Beste resultater 2018/2019
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Mini Sev Women | Kortprogram | 21.65 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Fristil | 36.79 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Total | 58.44 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Women | Kortprogram | 22.57 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Fristil | 35.81 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Total | 58.38 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Kortprogram | 22.71 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Fristil | 39.30 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Total | 62.01 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Kortprogram | 20.25 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Fristil | 36.97 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Total | 57.22 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Beste resultater 2017/2018
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Mini Sev | Kortprogram | 16.62 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Mini Sev | Fristil | 31.53 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Mini Sev | Total | 48.15 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Minis | Kortprogram | 20.09 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Minis | Fristil | 34.47 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Minis Girls | Kortprogram | 21.08 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Minis Girls | Fristil | 31.04 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Beste resultater 2016/2017
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Da Bs Inter-Bronze Younger | Fristil | 20.76 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Da Bs Inter-Bronze Younger | Total | 20.76 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Resultater fra tidligere sesonger
Sesong 2023/2024
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2024 | 3ème Championnat Cantonal Neuchâtelois Le Locle/SUI |
Mixed Age | 1 | 60.99 |
Free Skating 1 (60.99)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Mixed Age Women | 3 | 91.01 |
Short Program 2 (32.87) Free Skating 6 (58.14)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Mixed Age F | 4 | 86.99 |
Short Program 5 (29.75) Free Skating 3 (57.24)
|
Sesong 2022/2023
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Junior Pc | 1 | 35.60 |
test Or Arp 1 (35.60)
|
| 21–22.01.2023 | SM Junioren - Mixed Age Nat. 16 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 16 | 98.46 |
Short Program 19 (32.27) Free Skating 14 (66.19)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Junior Women | 8 | 102.83 |
Short Program 10 (37.47) Free Skating 8 (65.36)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Junior Women | 13 | 99.21 |
Short Program 11 (35.36) Free Skating 14 (63.85)
|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Junior Women | 7 | 100.15 |
Short Program 7 (35.62) Free Skating 7 (64.53)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Junior | 6 | 94.32 |
Short Program 7 (34.57) Free Skating 8 (59.75)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Junior | 10 | 101.20 |
Short Program 14 (33.64) Free Skating 9 (67.56)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | Trukket | ||
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
25 Junior Women Pc | Trukket |
Sesong 2021/2022
Sesong 2020/2021
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 9 | 70.92 |
Short Program 8 (25.76) Free Skating 11 (45.16)
|
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 6 | 73.60 |
Short Program 6 (26.65) Free Skating 6 (46.95)
|
Sesong 2019/2020
Sesong 2018/2019
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 35 | 62.01 |
Short Program 33 (22.71) Free Skating 33 (39.30)
|
| 23–25.11.2018 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 SUI |
Mini Sev Women | 22 | 58.44 |
Short Program 20 (21.65) Free Skating 23 (36.79)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Mini U12 Women | 30 | 57.22 |
Short Program 32 (20.25) Free Skating 26 (36.97)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mini Women | 25 | 58.38 |
Short Program 23 (22.57) Free Skating 25 (35.81)
|
Sesong 2017/2018
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Minis |
Short Program 16 (20.09) Free Skating 14 (34.47)
|
||
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Mini Sev | 20 | 48.15 |
Short Program 22 (16.62) Free Skating 18 (31.53)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Minis Girls |
Short Program 19 (21.08) Free Skating 23 (31.04)
|
Sesong 2016/2017
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Da Bs Inter-Bronze Younger | 6 | 20.76 |
Free Skating 6 (20.76)
|