Louane LÉGER Access
Poengutvikling
Elementkort ⓘ
Personlig rekord
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på | Sesong |
|---|---|---|---|---|
| Sport De Masse I A Girls | Total | 30.48 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
Personlige rekorder fra tidligere kategorier
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på | Sesong |
|---|---|---|---|---|
| Avenir Arp Girls | Total | 30.60 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) | 2025/2026 |
| Avenir Girls | Total | 28.70 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Avenirs Arp Girls | Total | 30.27 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) | 2025/2026 |
| Benjamin Girls | Total | 18.46 | Trophée des Etoiles 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2024/2025 |
| Benjamins Arp Girls | Total | 19.84 | Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2024/2025 |
| Chrome | Total | 7.33 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2022/2023 |
| Chrome A | Total | 6.40 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
| Copper A Girls | Total | 14.43 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) | 2023/2024 |
| Sport De Masse I -14 Ans | Total | 28.01 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2025/2026 |
| Sport De Masse Ib Girls | Total | 29.67 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) | 2025/2026 |
| Steel B Jeunes | Total | 10.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B1 Girls | Total | 11.52 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) | 2023/2024 |
Beste resultater 2026/2027
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Sport De Masse I A Girls | Fristil | 30.48 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Sport De Masse I A Girls | Total | 30.48 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
Beste resultater 2025/2026
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Avenir Arp Girls | Fristil | 30.60 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Avenir Arp Girls | Total | 30.60 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Avenir Girls | Fristil | 28.70 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Avenir Girls | Total | 28.70 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Avenirs Arp Girls | Fristil | 30.27 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) |
| Avenirs Arp Girls | Total | 30.27 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) |
| Sport De Masse I -14 Ans | Fristil | 28.01 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I -14 Ans | Total | 28.01 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Fristil | 29.67 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Total | 29.67 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) |
Beste poeng fra tidligere sesonger
Beste resultater 2024/2025
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Benjamin Girls | Fristil | 18.46 | Trophée des Etoiles 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Benjamin Girls | Total | 18.46 | Trophée des Etoiles 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Benjamins Arp Girls | Fristil | 19.84 | Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Benjamins Arp Girls | Total | 19.84 | Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI) |
Beste resultater 2023/2024
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Copper A Girls | Fristil | 14.43 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) |
| Copper A Girls | Total | 14.43 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) |
| Steel B Jeunes | Fristil | 10.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B Jeunes | Total | 10.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B1 Girls | Fristil | 11.52 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
| Steel B1 Girls | Total | 11.52 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
Beste resultater 2022/2023
| Kategori | Segment | Poeng | Oppnådd på |
|---|---|---|---|
| Chrome | Fristil | 7.33 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Chrome | Total | 7.33 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Chrome A | Fristil | 6.40 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Chrome A | Total | 6.40 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
Sesong 2026/2027
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.09.2026 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Sport De Masse I A Girls | 4 | 30.48 |
Free Skating 4 (30.48)
|
Sesong 2025/2026
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.03.2026 | Championnats vaudois 2026, Leysin Leysin/SUI |
Sport De Masse Ib Girls | 4 | 29.67 |
Free Skating 4 (29.67)
|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Avenir Girls | 2 | 28.70 |
Free Skating 2 (28.70)
|
| 29.01.2026 | Championnat genevois 2026 Thônex/SUI |
Avenir Arp Girls | 2 | 30.60 |
Free Skating 2 (30.60)
|
| 16–18.01.2026 | Coupe Neuchâteloise 2026 Neuchâtel/SUI |
Avenirs Arp Girls | 1 | 30.27 |
Free Skating 1 (30.27)
|
| 12–14.12.2025 | 14ème Coupe d'Ajoie Porrentruy/SUI |
Sport De Masse I -14 Ans | 11 | 28.01 |
Free Skating 11 (28.01)
|
| 31.10–02.11.2025 | 14ème Zäringer Cup Fribourg/SUI |
Avenir Arp Girls | 2 | 27.36 |
Free Skating 2 (27.36)
|
| 17–19.10.2025 | Coupe Erguel 2025 Saint-Imier/SUI |
Avenir Arp Girls | 6 | 21.11 |
Free Skating 6 (21.11)
|
| 13–14.09.2025 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne Lausanne/SUI |
Avenir Arp Girls | 1 | 25.67 |
Free Skating 1 (25.67)
|
Resultater fra tidligere sesonger
Sesong 2024/2025
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | Championnat genevois 2025, Meyrin Meyrin/SUI |
Benjamins Arp Girls | 2 | 19.84 |
Free Skating 2 (19.84)
|
| 22–23.02.2025 | Trophée des Etoiles 2025 Saint-Imier/SUI |
Benjamin Girls | 1 | 18.46 |
Free Skating 1 (18.46)
|
| 10.11.2024 | Coupe Erguel 2024 Saint-Imier/SUI |
Benjamins Arp Girls | 2 | 17.40 |
Free Skating 2 (17.40)
|
Sesong 2023/2024
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2024 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne Thônex/SUI |
Copper A Girls | 4 | 14.43 |
Free Skating 4 (14.43)
|
| 24.02.2024 | Trophée des Etoiles 2024 Saint-Imier/SUI |
Steel B1 Girls | 4 | 11.52 |
Free Skating 4 (11.52)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Steel B Jeunes | 14 | 10.58 |
Free Skating 14 (10.58)
|
Sesong 2022/2023
| Dato | Arrangement | Kategori | Plass | Poeng | Segmenter |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2023 | Championnats genevois 2023, Meyrin Meyrin/SUI |
Chrome | 1 | 7.33 |
Free Skating 1 (7.33)
|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Chrome A | 8 | 6.40 |
Free Skating 8 (6.40)
|