Ajda SILIC inactief Access
Heeft ook gefungeerd als official → officieel profiel
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice B Girls | Totaal | 37.06 | NARCISA CUP 2018 (SLO) | 2017/2018 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | Totaal | 28.00 | TIVOLI CUP 2015 (SLO) | 2014/2015 |
| Basic Novice A II Girls | Totaal | 28.48 | 26th Golden Bear 2014 (CRO) | 2014/2015 |
| Basic Novice A II. Girls 1.7.2003 -30.6.2004 | Totaal | 26.18 | TIVOLI CUP 2016 (SLO) | 2015/2016 |
| Basic Novice B II Girls | Totaal | 35.85 | Sarajevo Open 2018 - Young (BIH) | 2017/2018 |
| Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 26.88 | SKATE CELJE 2015 (SLO) | 2015/2016 |
| Basic Novices A III. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 22.83 | SKATE CELJE 2014 (Celje/SLO) | 2014/2015 |
| Basic Novices Aii Girls | Totaal | 31.18 | Golden Bear 2015 (Zagreb/CRO) | 2015/2016 |
| Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 34.13 | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) | 2017/2018 |
| Cubs Girls | Totaal | 18.38 | 24th Golden Bear 2012 (CRO) | 2012/2013 |
| Cubs Girls 2003 | Totaal | 22.19 | 7th SANTA CLAUS CUP 2013_NON ISU (HUN) | 2013/2014 |
| Cubs I Girls | Totaal | 20.77 | 25th Sportland Trophy -NON ISU (HUN) | 2013/2014 |
| Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 20.86 | SKATE CELJE 2013 (SLO) | 2013/2014 |
| Deklice A | Korte Kunstrijden | 22.13 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Deklice A | Vrije Kunstrijden | 41.89 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Deklice A | Totaal | 64.02 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Deklice B | Korte Kunstrijden | 16.88 | Slovenian National Championships 2015 (Celje/SLO) | 2015/2016 |
| Deklice B | Vrije Kunstrijden | 29.70 | Slovenian National Championships 2015 (Celje/SLO) | 2015/2016 |
| Deklice B | Totaal | 46.58 | Slovenian National Championships 2015 (Celje/SLO) | 2015/2016 |
| Deklice C | Totaal | 30.30 | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 (SLO) | 2013/2014 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice B Girls | Vrije Kunstrijden | 37.06 | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
| Basic Novice B Girls | Totaal | 37.06 | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
| Basic Novice B II Girls | Vrije Kunstrijden | 35.85 | Sarajevo Open 2018 - Young (BIH) |
| Basic Novice B II Girls | Totaal | 35.85 | Sarajevo Open 2018 - Young (BIH) |
| Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Vrije Kunstrijden | 34.13 | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) |
| Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 34.13 | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) |
| Deklice A | Korte Kunstrijden | 22.13 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) |
| Deklice A | Vrije Kunstrijden | 41.89 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) |
| Deklice A | Totaal | 64.02 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Deklice A | Korte Kunstrijden | 20.94 | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
| Deklice A | Vrije Kunstrijden | 35.62 | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
| Deklice A | Totaal | 56.56 | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A II. Girls 1.7.2003 -30.6.2004 | Vrije Kunstrijden | 26.18 | TIVOLI CUP 2016 (SLO) |
| Basic Novice A II. Girls 1.7.2003 -30.6.2004 | Totaal | 26.18 | TIVOLI CUP 2016 (SLO) |
| Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Vrije Kunstrijden | 26.88 | SKATE CELJE 2015 (SLO) |
| Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 26.88 | SKATE CELJE 2015 (SLO) |
| Basic Novices Aii Girls | Vrije Kunstrijden | 31.18 | Golden Bear 2015 (Zagreb/CRO) |
| Basic Novices Aii Girls | Totaal | 31.18 | Golden Bear 2015 (Zagreb/CRO) |
| Deklice B | Korte Kunstrijden | 16.88 | Slovenian National Championships 2015 (Celje/SLO) |
| Deklice B | Vrije Kunstrijden | 29.70 | Slovenian National Championships 2015 (Celje/SLO) |
| Deklice B | Totaal | 46.58 | Slovenian National Championships 2015 (Celje/SLO) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | Vrije Kunstrijden | 28.00 | TIVOLI CUP 2015 (SLO) |
| Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | Totaal | 28.00 | TIVOLI CUP 2015 (SLO) |
| Basic Novice A II Girls | Vrije Kunstrijden | 28.48 | 26th Golden Bear 2014 (CRO) |
| Basic Novice A II Girls | Totaal | 28.48 | 26th Golden Bear 2014 (CRO) |
| Basic Novices A III. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Vrije Kunstrijden | 22.83 | SKATE CELJE 2014 (Celje/SLO) |
| Basic Novices A III. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 22.83 | SKATE CELJE 2014 (Celje/SLO) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls 2003 | Vrije Kunstrijden | 22.19 | 7th SANTA CLAUS CUP 2013_NON ISU (HUN) |
| Cubs Girls 2003 | Totaal | 22.19 | 7th SANTA CLAUS CUP 2013_NON ISU (HUN) |
| Cubs I Girls | Vrije Kunstrijden | 20.77 | 25th Sportland Trophy -NON ISU (HUN) |
| Cubs I Girls | Totaal | 20.77 | 25th Sportland Trophy -NON ISU (HUN) |
| Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Vrije Kunstrijden | 20.86 | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
| Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Totaal | 20.86 | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
| Deklice C | Vrije Kunstrijden | 30.30 | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 (SLO) |
| Deklice C | Totaal | 30.30 | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 (SLO) |
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Vrije Kunstrijden | 18.38 | 24th Golden Bear 2012 (CRO) |
| Cubs Girls | Totaal | 18.38 | 24th Golden Bear 2012 (CRO) |
| Cubs Girls 2003 | Vrije Kunstrijden | 17.18 | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
| Cubs Girls 2003 | Totaal | 17.18 | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
| Deklice C | Vrije Kunstrijden | 16.78 | POKAL SLOVENIJE - CELJE 2013 (SLO) |
| Deklice C | Totaal | 16.78 | POKAL SLOVENIJE - CELJE 2013 (SLO) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–08.04.2018 | NARCISA CUP 2018 SLO |
Basic Novice B Girls | 1 | 37.06 |
Free Skating 1 (37.06)
|
| 17–18.03.2018 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 SLO |
Deklice A | 5 | 64.02 |
Short Program 6 (22.13) Free Skating 5 (41.89)
|
| 01–04.03.2018 | Sarajevo Open 2018 - Young BIH |
Basic Novice B II Girls | 1 | 35.85 |
Free Skating 1 (35.85)
|
| 08–11.02.2018 | TIVOLI CUP 2018 SLO |
Basic Novice B Girls | 4 | 32.79 |
Free Skating 4 (32.79)
|
| 21.01.2018 | BIELLMAN CUP 2018 SLO |
Basic Novice B Girls | 2 | 31.74 |
Free Skating 2 (31.74)
|
| 13.12.2017 | Državno prvenstvo Slovenije 20'18 Nat. 7 SLO |
Deklice A | 7 | 62.95 |
Short Program 9 (21.36) Free Skating 6 (41.59)
|
| 22–26.11.2017 | SKATE CELJE 2017 - ISU Celje/SLO |
Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | 5 | 34.13 |
Free Skating 5 (34.13)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2017 | POKAL SLOVENIJE 2017 SLO |
Deklice A | 10 | 56.56 |
Short Program 9 (20.94) Free Skating 8 (35.62)
|
| 09–12.02.2017 | TIVOLI CUP 2017 SLO |
Basic Novice A Girls 1.7.2003 30.6.2004 | TD | ||
| 27–30.10.2016 | Golden Bear 2016 CRO |
Basic Novice A I Girls | TD |
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.03.2016 | POKAL SLOVENIJE 2016 SLO |
Deklice B | 9 | 40.63 |
Short Program 16 (12.00) Free Skating 9 (28.63)
|
| 04–07.02.2016 | TIVOLI CUP 2016 SLO |
Basic Novice A II. Girls 1.7.2003 -30.6.2004 | 7 | 26.18 |
Free Skating 7 (26.18)
|
| 11–12.12.2015 | Slovenian National Championships 2015 Nat. 8 Celje/SLO |
Deklice B | 8 | 46.58 |
Short Program 7 (16.88) Free Skating 8 (29.70)
|
| 19–22.11.2015 | Golden Bear 2015 Zagreb/CRO |
Basic Novices Aii Girls | 6 | 31.18 |
Free Skating 6 (31.18)
|
| 12–15.11.2015 | SKATE CELJE 2015 SLO |
Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | 16 | 26.88 |
Free Skating 16 (26.88)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.02.2015 | TIVOLI CUP 2015 SLO |
Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | 8 | 28.00 |
Free Skating 8 (28.00)
|
| 13–16.11.2014 | SKATE CELJE 2014 Celje/SLO |
Basic Novices A III. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | 21 | 22.83 |
Free Skating 21 (22.83)
|
| 06–09.11.2014 | 26th Golden Bear 2014 CRO |
Basic Novice A II Girls | 8 | 28.48 |
Free Skating 8 (28.48)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.03.2014 | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 SLO |
Deklice C | 3 | 30.30 |
Free Skating 3 (30.30)
|
| 04–09.03.2014 | 25th Sportland Trophy -NON ISU HUN |
Cubs I Girls | 23 | 20.77 |
Free Skating 23 (20.77)
|
| 02–08.12.2013 | 7th SANTA CLAUS CUP 2013_NON ISU HUN |
Cubs Girls 2003 | 14 | 22.19 |
Free Skating 14 (22.19)
|
| 14–17.11.2013 | SKATE CELJE 2013 SLO |
Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | 14 | 20.86 |
Free Skating 14 (20.86)
|
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2013 | POKAL SLOVENIJE - CELJE 2013 SLO |
Deklice C | 13 | 16.78 |
Free Skating 13 (16.78)
|
| 23–25.11.2012 | 24th Golden Bear 2012 CRO |
Cubs Girls | 19 | 18.38 |
Free Skating 19 (18.38)
|
| 15–18.11.2012 | SKATE CELJE 2012 SLO |
Cubs Girls 2003 | 19 | 17.18 |
Free Skating 19 (17.18)
|