Andrei MOS Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Boys | Korte Kunstrijden | 29.54 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Boys | Vrije Kunstrijden | 53.11 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Advanced Novice U16 Boys | Totaal | 80.03 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Korte Kunstrijden | 26.78 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Vrije Kunstrijden | 51.40 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Totaal | 76.57 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Totaal | 36.15 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze A Boys | Totaal | 26.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Boys | Totaal | 28.20 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Novice Arp Boys | Totaal | 43.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Speranze U13 Boys | Korte Kunstrijden | 17.86 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Boys | Vrije Kunstrijden | 28.51 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Boys | Totaal | 46.37 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Boys | Korte Kunstrijden | 29.54 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Vrije Kunstrijden | 46.15 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Totaal | 73.08 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Korte Kunstrijden | 26.78 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Vrije Kunstrijden | 51.40 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Totaal | 76.57 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Korte Kunstrijden | 27.67 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Vrije Kunstrijden | 50.62 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Totaal | 78.29 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Vrije Kunstrijden | 36.15 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Totaal | 36.15 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Novice Arp Boys | Vrije Kunstrijden | 43.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Novice Arp Boys | Totaal | 43.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Speranze U13 Boys | Korte Kunstrijden | 17.86 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Vrije Kunstrijden | 28.51 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Totaal | 46.37 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Bronze A Boys | Vrije Kunstrijden | 26.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Bronze A Boys | Totaal | 26.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Bronze Boys | Vrije Kunstrijden | 28.20 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Bronze Boys | Totaal | 28.20 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 2 | 73.08 |
Short Program 2 (29.54) Free Skating 3 (43.54)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 4 | 70.07 |
Short Program 4 (23.92) Free Skating 4 (46.15)
|
| 21–23.11.2025 | Vogellisis Cup Adelboden/SUI |
Advanced Novice Boys U16 | 2 | 67.17 |
Short Program 2 (21.36) Free Skating 2 (45.81)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen Unknown season
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 3 | 80.03 |
Short Program 4 (26.92) Free Skating 3 (53.11)
|
|
| Championnats Vaudois 2022 SUI |
Bronze A Boys |
Free Skating 1 (28.64)
|
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2025 | SMAdvanced2025 Nat. 4 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Boys | 4 | 73.14 |
Short Program 4 (26.78) Free Skating 3 (46.36)
|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 3 | 78.29 |
Short Program 3 (27.67) Free Skating 3 (50.62)
|
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Adv. Novice U16 Boys | 3 | 76.57 |
Short Program 3 (25.17) Free Skating 3 (51.40)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Adv. Novice U16 Boys | 1 | 66.03 |
Short Program 2 (21.75) Free Skating 1 (44.28)
|
| 18–20.10.2024 | Coupe du Rhône 2024, Monthey Monthey/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 3 | 68.09 |
Short Program 3 (17.92) Free Skating 2 (50.17)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | Championnats Vaudois 2024 Vallorbe/SUI |
Advanced Novice Boys | 1 | 36.15 |
Free Skating 1 (36.15)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Novice Arp Boys | 1 | 43.58 |
Free Skating 1 (43.58)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 11 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Boys | 11 | 46.37 |
Short Program 11 (17.86) Free Skating 11 (28.51)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.11.2021 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees SUI |
Bronze A Boys |
Free Skating 1 (24.82)
|
||
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Bronze Boys | 2 | 28.20 |
Free Skating 2 (28.20)
|
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Bronze A Boys | 1 | 26.16 |
Free Skating 1 (26.16)
|