fsresults

Audax

FIN FIN · PTL (09/10–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Aikuiset Totaal 61.46 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Aikuiset L1 Totaal 67.61 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Aikuiset L1 Mupi Totaal 56.49 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Aikuiset Mupi L1 Totaal 58.13 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026
Aikuiset, Mupi Totaal 65.45 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN) 2025/2026
Aikuiset, Mupi L2 Totaal 57.46 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Kansalliset Aikuiset Totaal 18.86 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) 2011/2012
L1 Aikuiset, Mupi Totaal 59.29 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Totaal 50.36 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 56.09 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset Totaal 56.09 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset L1 Vrije Kunstrijden 67.61 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset L1 Totaal 67.61 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Vrije Kunstrijden 58.13 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Totaal 58.13 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 65.45 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Aikuiset, Mupi Totaal 65.45 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 63.42 Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 (Riihimäki/FIN)
Aikuiset, Mupi Totaal 63.42 Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 (Riihimäki/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Vrije Kunstrijden 57.46 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Totaal 57.46 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 64.26 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Aikuiset, Mupi Totaal 64.26 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 59.29 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Totaal 59.29 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 50.36 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Totaal 50.36 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 61.46 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset Totaal 61.46 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset L1 Vrije Kunstrijden 54.61 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset L1 Totaal 54.61 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset Mupi Vrije Kunstrijden 59.39 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Aikuiset Mupi Totaal 59.39 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset L1 Mupi Vrije Kunstrijden 56.49 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset L1 Mupi Totaal 56.49 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset Mupi Vrije Kunstrijden 52.83 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Aikuiset Mupi Totaal 52.83 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)

Beste Scores 2013/2014

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 29.46 ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN)
Aikuiset Totaal 29.46 ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN)

Beste Scores 2011/2012

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Kansalliset Aikuiset Vrije Kunstrijden 18.86 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)
Kansalliset Aikuiset Totaal 18.86 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)

Beste Scores 2010/2011

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 23.32 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN)
Aikuiset Totaal 23.32 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN)

Beste Scores 2009/2010

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 18.87 ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN)
Aikuiset Totaal 18.87 ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN)