fsresults

Blue Diamonds

FIN FIN · JYT (07/08) → JyTLs (07/08–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Sm-Novice Totaal 102.53 Diamonds On Ice (JYVÄSKYLÄ / JyTLS/FIN) 2025/2026
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Minorit Totaal 23.06 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN) 2007/2008
Sm-Novice Hf Totaal 56.85 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) 2022/2023
Sm-Novice Hopeafinaali Totaal 42.25 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN) 2016/2017
Sm-Novice L1 Totaal 58.91 mlsm2vk (Espoo/FIN) 2021/2022
Sm-Novice L2 Totaal 56.50 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) 2022/2023
Sm-Novice Lohko 1 Totaal 37.43 ML SM-sarjojen 2.vk. 9.-10.12.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 52.28 ML SM 2vk (Helsinki/FIN) 2023/2024
Sm-Novice Lohko I Totaal 32.15 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN) 2009/2010

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm Novice Vrije Kunstrijden 58.77 ML SM2026 (Turku/FIN)
Sm-Novice Totaal 102.53 Diamonds On Ice (JYVÄSKYLÄ / JyTLS/FIN)
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 51.43 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 51.43 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 49.42 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Totaal 49.42 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Sm-Novice L1 Vrije Kunstrijden 46.47 ML SM sarjojen 2vk (Tampere / TapTL/FIN)
Sm-Novice L1 Totaal 46.47 ML SM sarjojen 2vk (Tampere / TapTL/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 50.40 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Totaal 50.40 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 52.28 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 52.28 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 57.32 Diamonds On Ice (Jyväskylä/FIN)
Sm-Novice Totaal 57.32 Diamonds On Ice (Jyväskylä/FIN)
Sm-Novice Hf Vrije Kunstrijden 56.85 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Sm-Novice Hf Totaal 56.85 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 56.50 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 56.50 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 57.26 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)
Sm-Novice Totaal 57.26 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)
Sm-Novice L1 Vrije Kunstrijden 58.91 mlsm2vk (Espoo/FIN)
Sm-Novice L1 Totaal 58.91 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Beste Scores 2020/2021

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice L1 Vrije Kunstrijden 56.42 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Sm-Novice L1 Totaal 56.42 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 61.62 Tiksi IceClub 2020 (FIN)
Sm-Novice Totaal 61.62 Tiksi IceClub 2020 (FIN)
Sm-Novice L1 Vrije Kunstrijden 46.97 ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN)
Sm-Novice L1 Totaal 46.97 ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN)

Beste Scores 2018/2019

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Hf Vrije Kunstrijden 41.96 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Sm-Novice Hf Totaal 41.96 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 43.88 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 43.88 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 36.34 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 36.34 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)

Beste Scores 2017/2018

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 34.21 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Sm-Novice Totaal 34.21 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Vrije Kunstrijden 36.67 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Totaal 36.67 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)

Beste Scores 2016/2017

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Hopeafinaali Vrije Kunstrijden 42.25 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Sm-Novice Hopeafinaali Totaal 42.25 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 34.29 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 34.29 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)

Beste Scores 2015/2016

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 30.63 ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 (FIN)
Sm-Novice Totaal 30.63 ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 (FIN)
Sm-Novice Hf Vrije Kunstrijden 35.21 ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN)
Sm-Novice Hf Totaal 35.21 ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN)

Beste Scores 2012/2013

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 49.36 SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN)
Sm-Novice Totaal 49.36 SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 45.50 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 45.50 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)

Beste Scores 2011/2012

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 39.12 ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN)
Sm-Novice Totaal 39.12 ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 45.08 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 45.08 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)

Beste Scores 2010/2011

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 37.90 ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN)
Sm-Novice Totaal 37.90 ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Vrije Kunstrijden 33.49 ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Totaal 32.93 ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 (FIN)

Beste Scores 2009/2010

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 38.64 SM-Noviisit, Hopeafinaali 21.2.2010 (FIN)
Sm-Novice Totaal 38.64 SM-Noviisit, Hopeafinaali 21.2.2010 (FIN)
Sm-Novice Lohko I Vrije Kunstrijden 32.15 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN)
Sm-Novice Lohko I Totaal 32.15 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN)

Beste Scores 2007/2008

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Minorit Vrije Kunstrijden 23.06 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN)
Minorit Totaal 23.06 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN)