Britt VERWERFT inactief Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women Group B | Totaal | 40.78 | PIROUETTE SKATING 2020 (BEL) | 2020/2021 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Totaal | 31.26 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 (BEL) | 2014/2015 |
| Basic Novice A. Girls | Vrije Kunstrijden | 18.79 | City of Light 2013 (NED) | 2013/2014 |
| Basic Novice A. ladies | Totaal | 18.79 | City of Light 2013 (NED) | 2013/2014 |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 23.37 | Belgian Championships 2017 (Lommel/BEL) | 2016/2017 |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 45.50 | BELGIAN CHAMPIONSHIPS 2020 (Wilrijk/BEL) | 2019/2020 |
| Junior Women | Totaal | 68.48 | BELGIAN CHAMPIONSHIPS 2020 (Wilrijk/BEL) | 2019/2020 |
| Junior Women A | Totaal | 31.30 | BEKER VAN LIEDEKERKE (BEL) | 2015/2016 |
| Junior Women Group A | Totaal | 41.72 | BEKER VAN HEIST 2017 (BEL) | 2016/2017 |
| Junior Women Group A 17 | Korte Kunstrijden | 17.30 | BEKER VAN HEIST (BEL) | 2017/2018 |
| Junior Women Group A 17 | Vrije Kunstrijden | 40.11 | BEKER VAN HEIST (BEL) | 2017/2018 |
| Junior Women Group A 17 | Totaal | 57.41 | BEKER VAN HEIST (BEL) | 2017/2018 |
| Junior Women Group A U17 | Korte Kunstrijden | 18.87 | RIVIERENCUP 2017 (BEL) | 2017/2018 |
| Junior Women Group A U17 | Vrije Kunstrijden | 39.52 | RIVIERENCUP 2017 (BEL) | 2017/2018 |
| Junior Women Group A U17 | Totaal | 58.39 | RIVIERENCUP 2017 (BEL) | 2017/2018 |
| Junior Women Reeks A | Totaal | 32.18 | RIVIERENCUP OKT 15 (BEL) | 2015/2016 |
| Novice A Girls | Totaal | 20.38 | INTERCLUB HEIST OP DEN BERG 2013 (BEL) | 2012/2013 |
| Novice A Girls Group 1 | Totaal | 23.14 | Pirouette Skating 2014 (BEL) | 2014/2015 |
| Novice B Girls | Totaal | 25.61 | BEKER VAN HEIST (BEL) | 2015/2016 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women Group B | Vrije Kunstrijden | 40.12 | BEKER VAN LEUVEN (BEL) |
| Junior Women Group B | Totaal | 40.12 | BEKER VAN LEUVEN (BEL) |
Beste Scores 2020/2021
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women Group B | Vrije Kunstrijden | 40.78 | PIROUETTE SKATING 2020 (BEL) |
| Junior Women Group B | Totaal | 40.78 | PIROUETTE SKATING 2020 (BEL) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 22.98 | BELGIAN CHAMPIONSHIPS 2020 (Wilrijk/BEL) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 45.50 | BELGIAN CHAMPIONSHIPS 2020 (Wilrijk/BEL) |
| Junior Women | Totaal | 68.48 | BELGIAN CHAMPIONSHIPS 2020 (Wilrijk/BEL) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 21.98 | VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2019 (BEL) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 43.60 | VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2019 (BEL) |
| Junior Women | Totaal | 65.58 | VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2019 (BEL) |
| Junior Women Group A | Vrije Kunstrijden | 41.54 | PIROUETTE SKATING 2018 (BEL) |
| Junior Women Group A | Totaal | 41.54 | PIROUETTE SKATING 2018 (BEL) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 18.70 | KEMPEN TROPHY 2018 (BEL) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 39.93 | KEMPEN TROPHY 2018 (BEL) |
| Junior Women | Totaal | 58.63 | KEMPEN TROPHY 2018 (BEL) |
| Junior Women Group A | Vrije Kunstrijden | 41.10 | PIROUETTE SKATING 2017 (BEL) |
| Junior Women Group A | Totaal | 41.10 | PIROUETTE SKATING 2017 (BEL) |
| Junior Women Group A 17 | Korte Kunstrijden | 17.30 | BEKER VAN HEIST (BEL) |
| Junior Women Group A 17 | Vrije Kunstrijden | 40.11 | BEKER VAN HEIST (BEL) |
| Junior Women Group A 17 | Totaal | 57.41 | BEKER VAN HEIST (BEL) |
| Junior Women Group A U17 | Korte Kunstrijden | 18.87 | RIVIERENCUP 2017 (BEL) |
| Junior Women Group A U17 | Vrije Kunstrijden | 39.52 | RIVIERENCUP 2017 (BEL) |
| Junior Women Group A U17 | Totaal | 58.39 | RIVIERENCUP 2017 (BEL) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 23.37 | Belgian Championships 2017 (Lommel/BEL) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 39.45 | Belgian Championships 2017 (Lommel/BEL) |
| Junior Women | Totaal | 62.82 | Belgian Championships 2017 (Lommel/BEL) |
| Junior Women Group A | Vrije Kunstrijden | 41.72 | BEKER VAN HEIST 2017 (BEL) |
| Junior Women Group A | Totaal | 41.72 | BEKER VAN HEIST 2017 (BEL) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 41.65 | BEKER VAN DE STAD LEUVEN (BEL) |
| Junior Women | Totaal | 41.65 | BEKER VAN DE STAD LEUVEN (BEL) |
| Junior Women A | Vrije Kunstrijden | 31.30 | BEKER VAN LIEDEKERKE (BEL) |
| Junior Women A | Totaal | 31.30 | BEKER VAN LIEDEKERKE (BEL) |
| Junior Women Group A | Vrije Kunstrijden | 37.90 | LIMANT CUP (BEL) |
| Junior Women Group A | Totaal | 37.90 | LIMANT CUP (BEL) |
| Junior Women Reeks A | Vrije Kunstrijden | 32.18 | RIVIERENCUP OKT 15 (BEL) |
| Junior Women Reeks A | Totaal | 32.18 | RIVIERENCUP OKT 15 (BEL) |
| Novice B Girls | Vrije Kunstrijden | 25.61 | BEKER VAN HEIST (BEL) |
| Novice B Girls | Totaal | 25.61 | BEKER VAN HEIST (BEL) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 31.26 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 (BEL) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 31.26 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 (BEL) |
| Novice A Girls Group 1 | Vrije Kunstrijden | 23.14 | Pirouette Skating 2014 (BEL) |
| Novice A Girls Group 1 | Totaal | 23.14 | Pirouette Skating 2014 (BEL) |
| Novice B Girls | Vrije Kunstrijden | 21.74 | RIVIERENCUP 2015 (BEL) |
| Novice B Girls | Totaal | 21.74 | RIVIERENCUP 2015 (BEL) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A. Girls | Vrije Kunstrijden | 18.79 | City of Light 2013 (NED) |
| Basic Novice A. ladies | Vrije Kunstrijden | 18.79 | City of Light 2013 (NED) |
| Basic Novice A. ladies | Totaal | 18.79 | City of Light 2013 (NED) |
| Novice A Girls | Vrije Kunstrijden | 17.72 | LIMANT CUP 2013 (BEL) |
| Novice A Girls | Totaal | 17.72 | LIMANT CUP 2013 (BEL) |
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Vrije Kunstrijden | 20.38 | INTERCLUB HEIST OP DEN BERG 2013 (BEL) |
| Novice A Girls | Totaal | 20.38 | INTERCLUB HEIST OP DEN BERG 2013 (BEL) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen Unknown season
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2015 BEL |
Novice B Girls | 11 | 18.66 |
Free Skating 11 (18.66)
|
|
| HIVERNIA CUP BEL |
Junior Women Group A | 11 | 41.06 |
Free Skating 11 (41.06)
|
|
| DIE SWAENE CUP BEL |
Junior Women Group A | 11 | 32.54 |
Free Skating 11 (32.54)
|
|
| BEKER VAN HEIST BEL |
Junior Women Group A | 5 | 35.42 |
Free Skating 5 (35.42)
|
|
| PIROUETTE SKATING BEL |
Junior Women | 28 | 30.71 |
Free Skating 28 (30.71)
|
|
| DIE SWAENE CUP 2018 BEL |
Junior Women Group A | 5 | 34.47 |
Free Skating 5 (34.47)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2022 | BEKER VAN LEUVEN BEL |
Junior Women Group B | 2 | 40.12 |
Free Skating 2 (40.12)
|
| 19.02.2022 | MINIEMEN CUP 2022 BEL |
Junior Women Group B | 2 | 38.71 |
Free Skating 2 (38.71)
|
Seizoen 2020/2021
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2020 | NETEPARK CUP 2020 BEL |
Junior Women Group B | |||
| 10.10.2020 | PIROUETTE SKATING 2020 BEL |
Junior Women Group B | 2 | 40.78 |
Free Skating 2 (40.78)
|
| 03.10.2020 | DIE SWAENE CUP 2020 BEL |
Junior Women Group B | 2 | 38.59 |
Free Skating 2 (38.59)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.04.2020 | VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2020 BEL |
Junior Women | |||
| 12.04.2020 | HIVERNIA CUP BEL |
Junior Women Group A | |||
| 21.03.2020 | ANTARCTICA CUP 2020 BEL |
Junior Women | |||
| 22–23.11.2019 | BELGIAN CHAMPIONSHIPS 2020 Wilrijk/BEL |
Junior Women | 13 | 68.48 |
Short Program 13 (22.98) Free Skating 12 (45.50)
|
| 26–27.10.2019 | B_RIVIERENCUP BEL |
Junior Women | 9 | 66.42 |
Short Program 9 (22.19) Free Skating 9 (44.23)
|
| 18–19.10.2019 | ANTWERP DIAMOND TROPHY BEL |
Junior Women | 20 | 63.87 |
Short Program 21 (21.71) Free Skating 17 (42.16)
|
| 05.10.2019 | DIE SWAENE CUP BEL |
Junior Women | 4 | 59.47 |
Short Program 4 (20.40) Free Skating 4 (39.07)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2019 | COUPE CHRISTINE COLSON BEL |
Junior Women Group A | 4 | 38.27 |
Free Skating 4 (38.27)
|
| 21–22.04.2019 | A-BEKER VAN HEIST 2019 BEL |
Junior Women | 7 | 58.83 |
Short Program 7 (18.28) Free Skating 7 (40.55)
|
| 05–06.04.2019 | VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2019 BEL |
Junior Women | 11 | 65.58 |
Short Program 11 (21.98) Free Skating 10 (43.60)
|
| 30.03.2019 | A-ANTARCTICA CUP 2019 BEL |
Junior Women | 5 | 63.71 |
Short Program 5 (21.01) Free Skating 5 (42.70)
|
| 31.01–02.02.2019 | ICE TALENT TROPHY 2019 BEL |
Junior Women | 25 | 55.20 |
Short Program 25 (18.52) Free Skating 25 (36.68)
|
| 16–17.11.2018 | BELGIAN CHAMPIONSHIPS 2019 Leuven/BEL |
Junior Women | 15 | 58.52 |
Short Program 14 (18.99) Free Skating 16 (39.53)
|
| 27–28.10.2018 | A-RIVIERENCUP 2018 BEL |
Junior Women | 14 | 20.95 |
Short Program 14 (20.95) Free Skating 15 (39.04)
|
| 13.10.2018 | PIROUETTE SKATING 2018 BEL |
Junior Women Group A | 7 | 41.54 |
Free Skating 7 (41.54)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | BEKER VAN HEIST BEL |
Junior Women Group A 17 | 3 | 57.41 |
Short Program 3 (17.30) Free Skating 3 (40.11)
|
| 09–10.03.2018 | KEMPEN TROPHY 2018 BEL |
Junior Women | 17 | 58.63 |
Short Program 17 (18.70) Free Skating 17 (39.93)
|
| 01–02.12.2017 | BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018 Liedekerke/BEL |
Junior Women Group A - U17 | 8 | 44.18 |
Short Program 8 (14.83) Free Skating 8 (29.35)
|
| 28–29.10.2017 | RIVIERENCUP 2017 BEL |
Junior Women Group A U17 | 8 | 58.39 |
Short Program 8 (18.87) Free Skating 8 (39.52)
|
| 14.10.2017 | PIROUETTE SKATING 2017 BEL |
Junior Women Group A | 15 | 41.10 |
Free Skating 15 (41.10)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.04.2017 | AKR SKATE CHALLENGE 2017 BEL |
Junior Women Group A | 10 | 34.02 |
Free Skating 10 (34.02)
|
| 31.03–01.04.2017 | VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2017 BEL |
Junior Women | 13 | 52.49 |
Short Program 13 (17.84) Free Skating 12 (34.65)
|
| 18.02.2017 | BEKER VAN HEIST 2017 BEL |
Junior Women Group A | 6 | 41.72 |
Free Skating 6 (41.72)
|
| 14.01.2017 | BEKER VAN LIEDEKERKE BEL |
Junior Women Group A | 14 | 32.53 |
Free Skating 14 (32.53)
|
| 18–19.11.2016 | Belgian Championships 2017 Lommel/BEL |
Junior Women | 15 | 62.82 |
Short Program 14 (23.37) Free Skating 15 (39.45)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2016 | BEKER VAN DE STAD LEUVEN BEL |
Junior Women | 14 | 41.65 |
Free Skating 14 (41.65)
|
| 30.04.2016 | ANTARCTICA SKATE BEL |
Junior Women Group A | 9 | 31.96 |
Free Skating 9 (31.96)
|
| 16.04.2016 | AKR SKATE CHALLENGE BEL |
Junior Women Group A | 11 | 34.20 |
Free Skating 11 (34.20)
|
| 26–27.02.2016 | VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2016 BEL |
Novice B Girls | 6 | 21.35 |
Free Skating 6 (21.35)
|
| 16.01.2016 | BEKER VAN LIEDEKERKE BEL |
Junior Women A | 17 | 31.30 |
Free Skating 17 (31.30)
|
| 20–21.11.2015 | Belgian Championships 2016 Maaseik/BEL |
Novice B Girls | 6 | 25.07 |
Free Skating 6 (25.07)
|
| 14.11.2015 | BEKER VAN HEIST BEL |
Novice B Girls | 4 | 25.61 |
Free Skating 4 (25.61)
|
| 31.10.2015 | LIMANT CUP BEL |
Junior Women Group A | 9 | 37.90 |
Free Skating 9 (37.90)
|
| 24–25.10.2015 | RIVIERENCUP OKT 15 BEL |
Junior Women Reeks A | 10 | 32.18 |
Free Skating 10 (32.18)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2015 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 BEL |
Advanced Novice Girls | 14 | 31.26 |
Free Skating 14 (31.26)
|
| 11.04.2015 | ANTARCTICA CUP 2015 BEL |
Advanced Novice Girls | 13 | 28.69 |
Free Skating 13 (28.69)
|
| 07.02.2015 | RIVIERENCUP 2015 BEL |
Novice B Girls | 7 | 21.74 |
Free Skating 7 (21.74)
|
| 21–22.11.2014 | Belgian Championships 2015 Lommel/BEL |
Novice B Girls | 13 | 18.03 |
Free Skating 13 (18.03)
|
| 08.11.2014 | Limant Cup 2014 B-comp BEL |
Novice A Girls Group 1 | 8 | 19.68 |
Free Skating 8 (19.68)
|
| 11.10.2014 | Pirouette Skating 2014 BEL |
Novice A Girls Group 1 | 6 | 23.14 |
Free Skating 6 (23.14)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| City of Light 2013 NED |
Basic Novice A. ladies | 11 | 18.79 |
Free Skating 11 (18.79)
|
|
| City of Light 2013 NED |
Basic Novice A. Girls |
Free Skating 11 (18.79)
|
|||
| 11.01.2014 | Interclub Heist op den Berg 2014 BEL |
Novice A Girls | 19 | 14.09 |
Free Skating 19 (14.09)
|
| 02.11.2013 | LIMANT CUP 2013 BEL |
Novice A Girls | 12 | 17.72 |
Free Skating 12 (17.72)
|
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.01.2013 | INTERCLUB HEIST OP DEN BERG 2013 BEL |
Novice A Girls | 5 | 20.38 |
Free Skating 5 (20.38)
|