Caitlin DICKER inactief Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Korte Kunstrijden | 19.04 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) | 2012/2013 |
| Pre-Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 22.89 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) | 2012/2013 |
| Pre-Novice Girls | Totaal | 41.93 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) | 2012/2013 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Totaal | 20.04 | 2010 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2009/2010 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Korte Kunstrijden | 19.04 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 22.89 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Totaal | 41.93 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) |
Beste Scores 2011/2012
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Korte Kunstrijden | 9.10 | SA National Championships 2012 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 20.20 | SA National Championships 2012 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Totaal | 29.30 | SA National Championships 2012 (RSA) |
Beste Scores 2010/2011
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Korte Kunstrijden | 12.52 | South African National Figure Skating Championships 2010 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 21.33 | South African National Figure Skating Championships 2010 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Totaal | 33.85 | South African National Figure Skating Championships 2010 (RSA) |
Beste Scores 2009/2010
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Vrije Kunstrijden | 20.04 | 2010 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Juvenile Girls | Totaal | 20.04 | 2010 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.10.2012 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 RSA |
Pre-Novice Girls | 3 | 41.93 |
Short Program 4 (19.04) Free Skating 3 (22.89)
|
Seizoen 2011/2012
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.05.2012 | SA National Championships 2012 Nat. 13 RSA |
Pre-Novice Girls | 13 | 29.30 |
Short Program 16 (9.10) Free Skating 12 (20.20)
|
| 09–11.09.2011 | Cape Inter-Provincial Championships 2011 RSA |
Pre-Novice Girls | 9 | 21.32 |
Short Program 11 (7.08) Free Skating 11 (14.24)
|
Seizoen 2010/2011
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.10.2010 | South African National Figure Skating Championships 2010 Nat. 12 RSA |
Pre-Novice Girls | 12 | 33.85 |
Short Program 12 (12.52) Free Skating 13 (21.33)
|
Seizoen 2009/2010
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.05.2010 | 2010 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Juvenile Girls | 1 | 20.04 |
Free Skating 1 (20.04)
|