Eeva O'BRIEN inactief Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Jugend U13 Girls | Korte Kunstrijden | 28.27 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Vrije Kunstrijden | 47.41 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Totaal | 75.63 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star Girls Younger | Totaal | 12.01 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Bronze Girls Younger | Totaal | 25.99 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Bs Da Bronze Younger | Totaal | 27.59 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet Girls Younger | Totaal | 27.93 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Da Bs Inter-Bronze Younger | Totaal | 20.03 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Espoirs Girls | Korte Kunstrijden | 27.10 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs Girls | Vrije Kunstrijden | 41.25 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 | Korte Kunstrijden | 26.87 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 | Vrije Kunstrijden | 45.80 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Inter-Bronze Girls Younger | Totaal | 19.56 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Interbronce Girls Younger | Totaal | 17.70 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Korte Kunstrijden | 27.39 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Vrije Kunstrijden | 48.55 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Totaal | 75.28 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Korte Kunstrijden | 27.75 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 50.44 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Mini Girls | Totaal | 78.19 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Mini Girls Swiss Ice Skating | Korte Kunstrijden | 25.15 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls Swiss Ice Skating | Vrije Kunstrijden | 44.52 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls Swiss Ice Skating | Totaal | 69.67 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls U12 | Vrije Kunstrijden | 44.42 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Totaal | 70.32 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Korte Kunstrijden | 26.28 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Vrije Kunstrijden | 48.41 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Totaal | 74.69 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 Girls | Korte Kunstrijden | 26.24 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 Sev Girls | Korte Kunstrijden | 25.20 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 37.69 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Totaal | 62.89 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Korte Kunstrijden | 25.76 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Vrije Kunstrijden | 42.53 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Totaal | 68.29 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Korte Kunstrijden | 23.75 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Vrije Kunstrijden | 42.07 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Totaal | 65.82 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U11 Girls | Totaal | 42.41 | Alpenpokal 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Sev Mini Girls | Korte Kunstrijden | 26.45 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 43.10 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Totaal | 69.55 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Korte Kunstrijden | 25.17 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Vrije Kunstrijden | 41.70 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Totaal | 66.87 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Korte Kunstrijden | 27.30 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Vrije Kunstrijden | 49.72 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Totaal | 77.02 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| U12, Mini | Korte Kunstrijden | 27.43 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U12, Mini | Vrije Kunstrijden | 46.46 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U12, Mini | Totaal | 73.89 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Espoirs Girls | Korte Kunstrijden | 27.10 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Espoirs Girls | Vrije Kunstrijden | 41.25 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Espoirs U13 | Korte Kunstrijden | 26.87 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Espoirs U13 | Vrije Kunstrijden | 45.80 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Jugend Girls | Korte Kunstrijden | 27.39 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Vrije Kunstrijden | 48.55 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Totaal | 75.28 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Korte Kunstrijden | 28.27 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Vrije Kunstrijden | 47.41 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Totaal | 75.63 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Speranze U13 | Korte Kunstrijden | 27.30 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Speranze U13 | Vrije Kunstrijden | 49.72 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Speranze U13 | Totaal | 77.02 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
Beste Scores 2020/2021
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Korte Kunstrijden | 27.75 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 50.44 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Mini Girls | Totaal | 78.19 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| U12, Mini | Korte Kunstrijden | 27.43 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U12, Mini | Vrije Kunstrijden | 46.46 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U12, Mini | Totaal | 73.89 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Korte Kunstrijden | 26.42 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 44.34 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini Girls | Totaal | 70.76 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini Girls Swiss Ice Skating | Korte Kunstrijden | 25.15 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Mini Girls Swiss Ice Skating | Vrije Kunstrijden | 44.52 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Mini Girls Swiss Ice Skating | Totaal | 69.67 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Korte Kunstrijden | 26.28 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Mini U12 | Vrije Kunstrijden | 48.41 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Mini U12 | Totaal | 74.69 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Korte Kunstrijden | 26.24 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Vrije Kunstrijden | 43.68 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Totaal | 69.92 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Vrije Kunstrijden | 42.41 | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Totaal | 42.41 | Alpenpokal 2019 (SUI) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mini Girls U12 | Korte Kunstrijden | 25.90 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Vrije Kunstrijden | 44.42 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Totaal | 70.32 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Korte Kunstrijden | 25.20 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 37.69 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Totaal | 62.89 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Korte Kunstrijden | 25.76 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Vrije Kunstrijden | 42.53 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Totaal | 68.29 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini Women | Korte Kunstrijden | 23.75 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Vrije Kunstrijden | 42.07 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Totaal | 65.82 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Korte Kunstrijden | 26.45 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 43.10 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Totaal | 69.55 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Korte Kunstrijden | 25.17 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Vrije Kunstrijden | 41.70 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Totaal | 66.87 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls Younger | Vrije Kunstrijden | 25.99 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Younger | Totaal | 25.99 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Younger | Vrije Kunstrijden | 27.59 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Younger | Totaal | 27.59 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Vrije Kunstrijden | 27.93 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Totaal | 27.93 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Da Bs Inter-Bronze Younger | Vrije Kunstrijden | 20.03 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Da Bs Inter-Bronze Younger | Totaal | 20.03 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Vrije Kunstrijden | 19.56 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Totaal | 19.56 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Vrije Kunstrijden | 17.70 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Totaal | 17.70 | Eulachcup 2016 (SUI) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls Younger | Vrije Kunstrijden | 12.01 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| 3. Star Girls Younger | Totaal | 12.01 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.02.2022 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 12 SUI |
Jugend Girls U13 | 12 | 72.87 |
Short Program 16 (25.83) Free Skating 12 (47.04)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Espoirs U13 |
Free Skating 15 (45.80) Short Program 12 (26.87)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Jugend Girls | 6 | 75.00 |
Short Program 6 (26.45) Free Skating 5 (48.55)
|
| 03–05.12.2021 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Jugend U13 Girls | 3 | 75.63 |
Short Program 2 (28.27) Free Skating 3 (47.36)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Jugend Girls | 6 | 75.28 |
Short Program 6 (27.39) Free Skating 6 (47.89)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Jugend U13 Girls | 11 | 72.14 |
Short Program 12 (24.73) Free Skating 11 (47.41)
|
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Espoirs Girls |
Free Skating 8 (41.25) Short Program 3 (27.10)
|
||
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Speranze U13 | 8 | 77.02 |
Short Program 5 (27.30) Free Skating 8 (49.72)
|
Seizoen 2020/2021
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U12, Mini | 5 | 73.89 |
Short Program 5 (27.43) Free Skating 4 (46.46)
|
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Mini Girls | 4 | 78.19 |
Short Program 4 (27.75) Free Skating 6 (50.44)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 Nat. 13 SUI |
Mini U12 | 13 | 74.69 |
Short Program 13 (26.28) Free Skating 13 (48.41)
|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Mini Girls Swiss Ice Skating | 11 | 69.67 |
Short Program 12 (25.15) Free Skating 11 (44.52)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Mini Girls | 9 | 70.76 |
Short Program 9 (26.42) Free Skating 9 (44.34)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Mini U12 Girls | 9 | 69.92 |
Short Program 5 (26.24) Free Skating 9 (43.68)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Mini Girls | 12 | 64.40 |
Short Program 6 (24.66) Free Skating 14 (39.74)
|
| 18–20.10.2019 | Alpenpokal 2019 SUI |
Nachwuchs U11 Girls | 5 | 42.41 |
Free Skating 5 (42.41)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Mini U12 | 5 | 71.35 |
Short Program 6 (24.16) Free Skating 6 (47.19)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Mini Girls | 14 | 65.30 |
Short Program 5 (25.14) Free Skating 16 (40.16)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.01.2019 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 24 SUI |
Mini Girls U12 | 24 | 70.32 |
Short Program 24 (25.90) Free Skating 24 (44.42)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 16 | 69.55 |
Short Program 13 (26.45) Free Skating 20 (43.10)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | 9 | 68.29 |
Short Program 11 (25.76) Free Skating 11 (42.53)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Mini U12 Women | 13 | 66.87 |
Short Program 11 (25.17) Free Skating 15 (41.70)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Sev Girls | 24 | 62.89 |
Short Program 15 (25.20) Free Skating 28 (37.69)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mini Women | 16 | 65.82 |
Short Program 17 (23.75) Free Skating 17 (42.07)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Cadet Girls Younger | 5 | 27.93 |
Free Skating 5 (27.93)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Cadet Girls Younger | 3 | 26.77 |
Free Skating 3 (26.77)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Bronze Younger | 5 | 27.59 |
Free Skating 5 (27.59)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Younger | 12 | 24.60 |
Free Skating 12 (24.60)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Younger | 4 | 25.99 |
Free Skating 4 (25.99)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
Inter-Bronze Girls Younger | 10 | 19.56 |
Free Skating 10 (19.56)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Da Bs Inter-Bronze Younger | 10 | 20.03 |
Free Skating 10 (20.03)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Interbronce Girls Younger | 12 | 17.70 |
Free Skating 12 (17.70)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
3. Star Girls Younger | 9 | 12.01 |
Free Skating 9 (12.01)
|