Iara Sofia SOUSA ALVES Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Totaal | 32.50 | ISU Competition <Country> 2026 (/ GER/GER) | 2025/2026 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| 10-1 Neulinge B | Totaal | 27.54 | Herman-Kist-Pokal (Balingen/GER) | 2024/2025 |
| 6-1 Basic Novice B Girls | Totaal | 21.85 | Iller-Cup (GER) | 2021/2022 |
| 6-2 Basic Novice B Girls | Totaal | 19.73 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2021/2022 |
| 7-1 Anfänger | Totaal | 20.72 | Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER) | 2022/2023 |
| 8-1 Anfänger | Totaal | 24.97 | IllerCup (GER) | 2022/2023 |
| Nachwuchs B Girls | Totaal | 31.13 | Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER) | 2025/2026 |
| Neulinge B Girls | Totaal | 26.82 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) | 2024/2025 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 32.50 | ISU Competition <Country> 2026 (/ GER/GER) |
| Intermediate Novice Girls | Totaal | 32.50 | ISU Competition <Country> 2026 (/ GER/GER) |
| Nachwuchs B Girls | Vrije Kunstrijden | 31.13 | Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER) |
| Nachwuchs B Girls | Totaal | 31.13 | Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| 10-1 Neulinge B | Vrije Kunstrijden | 27.54 | Herman-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
| 10-1 Neulinge B | Totaal | 27.54 | Herman-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
| Neulinge B Girls | Vrije Kunstrijden | 26.82 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) |
| Neulinge B Girls | Totaal | 26.82 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| 10-1 Neulinge B | Vrije Kunstrijden | 22.27 | Hermann-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
| 10-1 Neulinge B | Totaal | 22.27 | Hermann-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| 7-1 Anfänger | Vrije Kunstrijden | 20.72 | Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
| 7-1 Anfänger | Totaal | 20.72 | Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
| 8-1 Anfänger | Vrije Kunstrijden | 24.97 | IllerCup (GER) |
| 8-1 Anfänger | Totaal | 24.97 | IllerCup (GER) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| 6-1 Basic Novice B Girls | Vrije Kunstrijden | 21.85 | Iller-Cup (GER) |
| 6-1 Basic Novice B Girls | Totaal | 21.85 | Iller-Cup (GER) |
| 6-2 Basic Novice B Girls | Vrije Kunstrijden | 19.73 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 6-2 Basic Novice B Girls | Totaal | 19.73 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | ISU Competition <Country> 2026 / GER/GER |
Intermediate Novice Girls | 7 | 32.50 |
Free Skating 7 (32.50)
|
| 24–25.01.2026 | Baden-Württembergische Meisterschaften Stuttgart/GER |
Nachwuchs B Girls | 6 | 31.05 |
Free Skating 6 (31.05)
|
| 08–09.11.2025 | Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM Stuttgart/GER |
Nachwuchs B Girls | 3 | 31.13 |
Free Skating 3 (31.13)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.03.2025 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 Mannheim/GER |
Neulinge B Girls | 4 | 26.82 |
Free Skating 4 (26.82)
|
| 15.02.2025 | Herman-Kist-Pokal Balingen/GER |
10-1 Neulinge B | 2 | 27.54 |
Free Skating 2 (27.54)
|
| 11–12.01.2025 | Brigitte Föll Pokal 2024 Stuttgart/GER |
Neulinge B Girls | 3 | 25.87 |
Free Skating 3 (25.87)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2024 | IllerCup GER |
10-1 Neulinge B | 6 | 20.90 |
Free Skating 6 (20.90)
|
| 17.02.2024 | Hermann-Kist-Pokal Balingen/GER |
10-1 Neulinge B | 5 | 22.27 |
Free Skating 5 (22.27)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2023 | IllerCup GER |
8-1 Anfänger | 3 | 24.97 |
Free Skating 3 (24.97)
|
| 18.02.2023 | Herrmann-Kist-Pokal Balingen/GER |
7-1 Anfänger | 1 | 20.72 |
Free Skating 1 (20.72)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2022 | Iller-Cup GER |
6-1 Basic Novice B Girls | 4 | 21.85 |
Free Skating 4 (21.85)
|
| 12.02.2022 | Hermann-Kist-Pokal GER |
6-2 Basic Novice B Girls | 2 | 19.73 |
Free Skating 2 (19.73)
|