fsresults

Ice ELEGANCE

FIN FIN · Helsinki FSA (11/12–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Aikuiset Totaal 57.81 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Adult Totaal 27.78 Amadecup (AUT) 2018/2019
Aikuiset L1 Totaal 57.83 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Aikuiset L1 Mupi Totaal 56.09 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Aikuiset L2 Totaal 49.34 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Aikuiset, Mupi Totaal 63.75 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Aikuiset, Mupi L1 Totaal 61.53 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Interclub Competition Adult Vrije Kunstrijden 35.07 6th MOZART CUP 2016 (AUT) 2015/2016
L1_masters Totaal 39.64 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) 2019/2020
L2 Aikuiset, Mupi Totaal 60.45 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Totaal 60.82 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Masters Totaal 43.52 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) 2019/2020
Masters 2l Totaal 39.06 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN) 2014/2015
Masters L1 Totaal 34.97 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN) 2017/2018
Masters L5 Totaal 33.59 ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 (FIN) 2018/2019
Masters Lohko 1 Totaal 35.31 Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 26.-27.11.16 (FIN) 2016/2017

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 45.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset Totaal 45.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset L1 Vrije Kunstrijden 57.83 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset L1 Totaal 57.83 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Vrije Kunstrijden 56.33 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Totaal 56.33 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 57.12 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Aikuiset, Mupi Totaal 57.12 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 59.05 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi Totaal 59.05 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi L1 Vrije Kunstrijden 61.53 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset, Mupi L1 Totaal 61.53 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 63.75 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Aikuiset, Mupi Totaal 63.75 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
L2 Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 60.45 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Aikuiset, Mupi Totaal 60.45 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Vrije Kunstrijden 60.82 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Totaal 60.82 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 57.81 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Aikuiset Totaal 57.81 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Aikuiset L2 Vrije Kunstrijden 49.34 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset L2 Totaal 49.34 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset Mupi Vrije Kunstrijden 53.42 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Aikuiset Mupi Totaal 53.42 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset L1 Mupi Vrije Kunstrijden 56.09 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset L1 Mupi Totaal 56.09 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset Mupi Vrije Kunstrijden 55.75 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Aikuiset Mupi Totaal 55.75 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
L1_masters Vrije Kunstrijden 39.64 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
L1_masters Totaal 39.64 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Masters Vrije Kunstrijden 43.52 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Masters Totaal 43.52 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)

Beste Scores 2018/2019

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Adult Vrije Kunstrijden 27.78 Amadecup (AUT)
Adult Totaal 27.78 Amadecup (AUT)
Masters Vrije Kunstrijden 35.05 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Masters Totaal 35.05 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Masters L5 Vrije Kunstrijden 33.59 ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 (FIN)
Masters L5 Totaal 33.59 ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 (FIN)

Beste Scores 2017/2018

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Masters Vrije Kunstrijden 35.77 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Masters Totaal 35.77 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Masters L1 Vrije Kunstrijden 34.97 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)
Masters L1 Totaal 34.97 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)

Beste Scores 2016/2017

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Masters Vrije Kunstrijden 30.33 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Masters Totaal 30.33 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Masters Lohko 1 Vrije Kunstrijden 35.31 Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 26.-27.11.16 (FIN)
Masters Lohko 1 Totaal 35.31 Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 26.-27.11.16 (FIN)

Beste Scores 2015/2016

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Interclub Competition Adult Vrije Kunstrijden 35.07 6th MOZART CUP 2016 (AUT)
Masters Vrije Kunstrijden 39.76 ML KANS. SARJOJEN 1. KILPAILU 21.11.2015, LOHKO 2 (FIN)
Masters Totaal 37.10 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)

Beste Scores 2014/2015

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Masters Vrije Kunstrijden 35.16 ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN)
Masters Totaal 35.16 ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN)
Masters 2l Vrije Kunstrijden 39.06 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)
Masters 2l Totaal 39.06 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)

Beste Scores 2013/2014

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Masters Vrije Kunstrijden 33.12 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Masters Totaal 33.12 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Masters, Lohko 1 Vrije Kunstrijden 33.29 ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN)
Masters, Lohko 1 Totaal 33.29 ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN)

Beste Scores 2011/2012

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Aikuiset Vrije Kunstrijden 31.72 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Aikuiset Totaal 31.72 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)