fsresults

Ice Infinity

FIN FIN · TTK (16/17–26/27, huidig)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Junior Korte Kunstrijden 55.06 French Cup 2023 (Rouen/FRA) 2022/2023
Junior Vrije Kunstrijden 94.65 French Cup 2023 (Rouen/FRA) 2022/2023
Junior Totaal 149.71 French Cup 2023 (Rouen/FRA) 2022/2023
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Junior ISU Korte Kunstrijden 36.16 Trophy D'Ecosse 2018 (Dumfries/GBR) 2017/2018
Junior ISU Vrije Kunstrijden 68.54 Trophy D'Ecosse 2018 (Dumfries/GBR) 2017/2018
Junior ISU Totaal 104.70 Trophy D'Ecosse 2018 (Dumfries/GBR) 2017/2018
Junior Lo Totaal 49.66 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Junior Muodostelma Totaal 45.24 YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) 2026/2027
Junior Mupi Korte Kunstrijden 52.79 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN) 2024/2025
Junior Mupi Vrije Kunstrijden 69.05 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN) 2024/2025
Junior Mupi Totaal 121.84 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN) 2024/2025
Junior Sm Korte Kunstrijden 47.76 ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN) 2025/2026
Junior Sm Vrije Kunstrijden 90.78 ML SM2026 (Turku/FIN) 2025/2026
Junior Sm Totaal 137.44 ML SM2026 (Turku/FIN) 2025/2026
Junior Vo Totaal 73.65 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Juniors Korte Kunstrijden 38.21 Leon Lurje Trophy 2019 (SWE) 2018/2019
Juniors Vrije Kunstrijden 68.51 Leon Lurje Trophy 2019 (SWE) 2018/2019
Juniors Totaal 106.72 Leon Lurje Trophy 2019 (SWE) 2018/2019

Beste Scores 2026/2027

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 48.74 ML SM-sarjojen 1. vk (Helsinki/FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 78.19 ML SM-sarjojen 1. vk (Helsinki/FIN)
Junior Totaal 126.93 ML SM-sarjojen 1. vk (Helsinki/FIN)
Junior Muodostelma Korte Kunstrijden 45.24 YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN)
Junior Muodostelma Totaal 45.24 YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN)

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 49.03 Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 84.09 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Junior Totaal 127.10 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Junior Sm Korte Kunstrijden 47.76 ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN)
Junior Sm Vrije Kunstrijden 90.78 ML SM2026 (Turku/FIN)
Junior Sm Totaal 137.44 ML SM2026 (Turku/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 42.81 ML SM sarjojen 2vk (Tampere / TapTL/FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 82.28 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)
Junior Totaal 120.54 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)
Junior Mupi Korte Kunstrijden 52.79 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN)
Junior Mupi Vrije Kunstrijden 69.05 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN)
Junior Mupi Totaal 121.84 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 45.04 FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA)
Junior Vrije Kunstrijden 82.59 FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA)
Junior Totaal 127.63 FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 55.06 French Cup 2023 (Rouen/FRA)
Junior Vrije Kunstrijden 94.65 French Cup 2023 (Rouen/FRA)
Junior Totaal 149.71 French Cup 2023 (Rouen/FRA)
Junior Lo Korte Kunstrijden 49.66 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Junior Lo Totaal 49.66 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Junior Vo Vrije Kunstrijden 73.65 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Junior Vo Totaal 73.65 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 50.74 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 84.88 mlsm2vk (Espoo/FIN)
Junior Totaal 132.88 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Beste Scores 2020/2021

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 44.02 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 80.26 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Junior Totaal 124.28 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 44.87 Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 (FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 78.33 Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 (FIN)
Junior Totaal 123.20 Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 (FIN)

Beste Scores 2018/2019

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 40.50 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 68.15 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Junior Totaal 106.88 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Juniors Korte Kunstrijden 38.21 Leon Lurje Trophy 2019 (SWE)
Juniors Vrije Kunstrijden 68.51 Leon Lurje Trophy 2019 (SWE)
Juniors Totaal 106.72 Leon Lurje Trophy 2019 (SWE)

Beste Scores 2017/2018

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 34.11 ML SM-sarjojen 2.vk. 9.-10.12.2017 (FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 60.62 ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN)
Junior Totaal 93.92 ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN)
Junior ISU Korte Kunstrijden 36.16 Trophy D'Ecosse 2018 (Dumfries/GBR)
Junior ISU Vrije Kunstrijden 68.54 Trophy D'Ecosse 2018 (Dumfries/GBR)
Junior ISU Totaal 104.70 Trophy D'Ecosse 2018 (Dumfries/GBR)

Beste Scores 2016/2017

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Korte Kunstrijden 33.62 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Junior Vrije Kunstrijden 53.83 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)
Junior Totaal 83.48 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)