fsresults

IceBreakers

FIN FIN · KEMIN (13/14) → MERTA (20/21–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Novice Totaal 35.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2025/2026
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
ISU Novice Lohko 1 Totaal 33.36 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
L2 Novice Mupi Totaal 50.71 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2 Novice Mupi Totaal 53.59 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Novice Totaal 52.48 Seinäjoki Synchro 2023 (Seinäjoki/FIN) 2022/2023
Novice L1 Totaal 47.01 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Novice L1 Mupi Totaal 56.75 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Novice L2 Totaal 35.81 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Novice L2 Mupi Totaal 63.34 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) 2020/2021
Novice Mupi Totaal 56.05 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) 2022/2023
Novice Mupi L1 Totaal 50.71 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026
Novice Mupi L2 Totaal 63.43 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) 2024/2025

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
ISU Novice Lohko 1 Vrije Kunstrijden 33.36 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
ISU Novice Lohko 1 Totaal 33.36 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Novice Vrije Kunstrijden 35.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Totaal 35.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi Vrije Kunstrijden 49.26 Lappeenranta synchro (Lappeenranta //FIN)
Novice Mupi Totaal 49.26 Lappeenranta synchro (Lappeenranta //FIN)
Novice Mupi L1 Vrije Kunstrijden 50.71 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Novice Mupi L1 Totaal 50.71 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Novice Vrije Kunstrijden 35.25 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice Totaal 35.25 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice L2 Vrije Kunstrijden 35.81 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice L2 Totaal 35.81 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi Vrije Kunstrijden 52.26 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Totaal 52.26 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L2 Vrije Kunstrijden 63.43 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L2 Totaal 63.43 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
L2 Novice Mupi Vrije Kunstrijden 50.71 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Novice Mupi Totaal 50.71 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2 Novice Mupi Vrije Kunstrijden 53.59 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Novice Mupi Totaal 53.59 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Novice Mupi Vrije Kunstrijden 46.23 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice Mupi Totaal 46.23 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Novice Vrije Kunstrijden 52.48 Seinäjoki Synchro 2023 (Seinäjoki/FIN)
Novice Totaal 52.48 Seinäjoki Synchro 2023 (Seinäjoki/FIN)
Novice L1 Vrije Kunstrijden 47.01 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice L1 Totaal 47.01 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice Mupi Vrije Kunstrijden 56.05 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Novice Mupi Totaal 56.05 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Novice L1 Mupi Vrije Kunstrijden 56.75 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Novice L1 Mupi Totaal 56.75 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Novice Mupi Vrije Kunstrijden 53.49 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Novice Mupi Totaal 53.49 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)

Beste Scores 2020/2021

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Novice L2 Mupi Vrije Kunstrijden 63.34 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Novice L2 Mupi Totaal 63.34 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)