Federica MAGNIFICO inactief Access
2003-03-10 Monza ITA 157 cm La Conversion ⛸ sinds 2007 pupil
Coach: Mathieu Delcambre, Merovee Ephrem Choreograaf: Merovee Ephrem
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 36.64inofficieel | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 66.99inofficieel | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women | Totaal | 103.63inofficieel | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 30.95inofficieel | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) | 2015/2016 |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 46.93inofficieel | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 77.19inofficieel | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) | 2015/2016 |
| Cubs Girls | Totaal | 32.86inofficieel | ROOSTER CUP 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 35.55officieel | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) | 2016/2017 |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 65.04officieel | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) | 2016/2017 |
| Junior Women | Totaal | 100.59officieel | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) | 2016/2017 |
| Minime "argent" Women | Korte Kunstrijden | 23.01inofficieel | Tournoi de France -13ans (FRA) | 2013/2014 |
| Minime "argent" Women | Vrije Kunstrijden | 41.22inofficieel | Tournoi de France -13ans (FRA) | 2013/2014 |
| Minime "argent" Women | Totaal | 64.23inofficieel | Tournoi de France -13ans (FRA) | 2013/2014 |
| Minime Argent Filles | Korte Kunstrijden | 27.66inofficieel | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Minime Argent Filles | Vrije Kunstrijden | 47.53inofficieel | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Minime Argent Filles | Totaal | 75.19inofficieel | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 36.64inofficieel | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 66.99inofficieel | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women | Totaal | 103.63inofficieel | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 26.82inofficieel | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 46.93inofficieel | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 73.75inofficieel | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 35.55officieel | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 65.04officieel | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) |
| Junior Women | Totaal | 100.59officieel | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 30.95inofficieel | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 46.24inofficieel | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 77.19inofficieel | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Minime "argent" Women | Korte Kunstrijden | 23.01inofficieel | Tournoi de France -13ans (FRA) |
| Minime "argent" Women | Vrije Kunstrijden | 41.22inofficieel | Tournoi de France -13ans (FRA) |
| Minime "argent" Women | Totaal | 64.23inofficieel | Tournoi de France -13ans (FRA) |
| Minime Argent Filles | Korte Kunstrijden | 27.66inofficieel | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Minime Argent Filles | Vrije Kunstrijden | 47.53inofficieel | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Minime Argent Filles | Totaal | 75.19inofficieel | Championnats de France 2014 (FRA) |
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Vrije Kunstrijden | 32.86inofficieel | ROOSTER CUP 2013 (FRA) |
| Cubs Girls | Totaal | 32.86inofficieel | ROOSTER CUP 2013 (FRA) |
Beste Scores 2011/2012
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Vrije Kunstrijden | 22.68inofficieel | ROOSTER CUP 2012 (FRA) |
| Cubs Girls | Totaal | 22.68inofficieel | ROOSTER CUP 2012 (FRA) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 Nat. 10 Monthey/SUI |
Junior Women | 10 | 103.63 |
Short Program 14 (36.64) Free Skating 8 (66.99)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–13.11.2016 | 19° Merano Cup 2016 Merano/ITA |
Advanced Novice Girls | 11 | 73.75 |
Short Program 10 (26.82) Free Skating 11 (46.93)
|
| 05–08.10.2016 | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 Dresden/GER |
Junior Women | 28 | 100.59 |
Short Program 29 (35.55) Free Skating 29 (65.04)
|
| 24–27.08.2016 | ISU JGP St. Gervais 2016 St. Gervais/FRA |
Junior Women | 15 | 98.06 |
Short Program 18 (33.57) Free Skating 14 (64.49)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.11.2015 | MERANO CUP 2015 Merano/ITA |
Advanced Novice Girls | 10 | 77.19 |
Short Program 4 (30.95) Free Skating 16 (46.24)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.03–30.09.2014 | Championnats de France 2014 FRA |
Minime Argent Filles | 7 | 75.19 |
Short Program 8 (27.66) Free Skating 7 (47.53)
|
| 07–08.12.2013 | Tournoi de France -13ans FRA |
Minime "argent" Women | 8 | 64.23 |
Short Program 8 (23.01) Free Skating 7 (41.22)
|
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–28.04.2013 | ROOSTER CUP 2013 FRA |
Cubs Girls | 7 | 32.86 |
Free Skating 7 (32.86)
|
Seizoen 2011/2012
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–29.04.2012 | ROOSTER CUP 2012 FRA |
Cubs Girls | 22 | 22.68 |
Free Skating 22 (22.68)
|