Anelin George ENACHE inactief Access
2007-01-07
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Korte Kunstrijden | 25.75inofficieel | EDUSPORT TROPHY 2023 (OTOPENI/ROU) | 2023/2024 |
| Junior Men | Vrije Kunstrijden | 49.00inofficieel | EDUSPORT TROPHY 2023 (OTOPENI/ROU) | 2023/2024 |
| Junior Men | Totaal | 74.75inofficieel | EDUSPORT TROPHY 2023 (OTOPENI/ROU) | 2023/2024 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Korte Kunstrijden | 18.23inofficieel | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Boys | Korte Kunstrijden | 16.66inofficieel | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys | Vrije Kunstrijden | 30.42inofficieel | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Boys | Vrije Kunstrijden | 29.87inofficieel | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys | Totaal | 46.53inofficieel | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys | Totaal | 48.65inofficieel | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) | 2021/2022 |
| Basic Novice A Boys | Totaal | 26.67inofficieel | Sofia Trophy 2018 (BUL) | 2017/2018 |
| Basic Novice Boys | Totaal | 21.27inofficieel | Sofia Trophy 2020 (BUL) | 2019/2020 |
| Chicks Boys | Totaal | 17.03inofficieel | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU (BUL) | 2014/2015 |
| Chicks Boys 2006 | Totaal | 16.11inofficieel | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) | 2014/2015 |
| Cubs Boys | Totaal | 20.26inofficieel | Sofia Trophy 2017 (BUL) | 2016/2017 |
| Novice Basic A Boys | Totaal | 23.26inofficieel | CRYSTAL SKATE OF ROMANIA 2017 (Otopeni/ROU) | 2017/2018 |
| Rekreáció A1 Bronze Boys Recreation A1 Bronze | Totaal | 19.15inofficieel | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) | 2014/2015 |
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 21.12inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 43.34inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
| Senior Men | Totaal | 64.46inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Korte Kunstrijden | 25.75inofficieel | EDUSPORT TROPHY 2023 (OTOPENI/ROU) |
| Junior Men | Vrije Kunstrijden | 49.00inofficieel | EDUSPORT TROPHY 2023 (OTOPENI/ROU) |
| Junior Men | Totaal | 74.75inofficieel | EDUSPORT TROPHY 2023 (OTOPENI/ROU) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Korte Kunstrijden | 22.98inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| Junior Men | Vrije Kunstrijden | 42.42inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| Junior Men | Totaal | 65.40inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 21.12inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 43.34inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| Senior Men | Totaal | 64.46inofficieel | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Korte Kunstrijden | 18.23inofficieel | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
| Advanced Novice Boys | Vrije Kunstrijden | 30.42inofficieel | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
| Advanced Novice Boys | Totaal | 48.65inofficieel | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
Beste Scores 2020/2021
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Korte Kunstrijden | 16.66inofficieel | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
| Advanced Novice Boys | Vrije Kunstrijden | 29.87inofficieel | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
| Advanced Novice Boys | Totaal | 46.53inofficieel | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Vrije Kunstrijden | 21.27inofficieel | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| Basic Novice Boys | Totaal | 21.27inofficieel | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Boys | Vrije Kunstrijden | 26.67inofficieel | Sofia Trophy 2018 (BUL) |
| Basic Novice A Boys | Totaal | 26.67inofficieel | Sofia Trophy 2018 (BUL) |
| Novice Basic A Boys | Vrije Kunstrijden | 23.26inofficieel | CRYSTAL SKATE OF ROMANIA 2017 (Otopeni/ROU) |
| Novice Basic A Boys | Totaal | 23.26inofficieel | CRYSTAL SKATE OF ROMANIA 2017 (Otopeni/ROU) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cubs Boys | Vrije Kunstrijden | 20.26inofficieel | Sofia Trophy 2017 (BUL) |
| Cubs Boys | Totaal | 20.26inofficieel | Sofia Trophy 2017 (BUL) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Chicks Boys | Vrije Kunstrijden | 17.03inofficieel | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU (BUL) |
| Chicks Boys | Totaal | 17.03inofficieel | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU (BUL) |
| Chicks Boys 2006 | Vrije Kunstrijden | 16.11inofficieel | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) |
| Chicks Boys 2006 | Totaal | 16.11inofficieel | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) |
| Rekreáció A1 Bronze Boys Recreation A1 Bronze | Vrije Kunstrijden | 19.15inofficieel | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) |
| Rekreáció A1 Bronze Boys Recreation A1 Bronze | Totaal | 19.15inofficieel | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Chicks Boys | Vrije Kunstrijden | 10.12inofficieel | Denkova-Staviski Cup 2013 Non ISU (BUL) |
| Chicks Boys | Totaal | 10.12inofficieel | Denkova-Staviski Cup 2013 Non ISU (BUL) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–10.12.2023 | EDUSPORT TROPHY 2023 OTOPENI/ROU |
Junior Men | 8 | 74.75 |
Short Program 8 (25.75) Free Skating 8 (49.00)
|
| 16–19.11.2023 | SKATE CELJE 2023 ISU Celje/SLO |
Junior Men | 5 | 61.28 |
Short Program 5 (23.14) Free Skating 5 (38.14)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–26.02.2023 | Bellu Memorial International OTOPENI/ROU |
Junior Men | 9 | 63.23 |
Short Program 9 (22.14) Free Skating 9 (41.09)
|
| 11–15.01.2023 | International Edusport Trophy 2023 Otopeni/ROU |
Senior Men | 2 | 64.46 |
Short Program 2 (21.12) Free Skating 2 (43.34)
|
| 11–15.01.2023 | International Edusport Trophy 2023 Otopeni/ROU |
Junior Men | 6 | 65.40 |
Short Program 6 (22.98) Free Skating 6 (42.42)
|
| 08–10.12.2022 | Romanian National Junior Championships 2022 Nat. 4 Otopeni/ROU |
Junior Men | 4 | 77.07 |
Short Program 4 (24.30) Free Skating 4 (52.77)
|
| 28–29.10.2022 | Romanian National Senior Championships 2022 🏅 Nat. 3 Otopeni/ROU |
Senior Men | 3 | 17.84 |
Short Program 3 (17.84) Free Skating 3 (39.15)
|
| 26–30.10.2022 | Crystal Skate of Romania 2022 Otopeni/ROU |
Junior Men | 4 | 58.55 |
Short Program 4 (19.48) Free Skating 4 (39.07)
|
| 26–30.10.2022 | Crystal Skate of Romania 2022 Otopeni/ROU |
Senior Men | 8 | 56.99 |
Short Program 8 (17.84) Free Skating 8 (39.15)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.04.2022 | Romanian Children and Novice Championships (CCN) 2022 🥇 Nat. champion Brasov/ROU |
Advanced Novice Boys | 1 | 18.82 |
Short Program 1 (18.82) Free Skating 1 (33.98)
|
| 23–26.02.2022 | BELLU MEMORIAL Otopeni/ROU |
Advanced Novice Boys | 3 | 48.65 |
Short Program 3 (18.23) Free Skating 3 (30.42)
|
Seizoen 2020/2021
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.04.2021 | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup 🥇 Nat. champion Miercurea Ciuc/ROU |
Advanced Novice Boys | 1 | 46.53 |
Short Program 1 (16.66) Free Skating 1 (29.87)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–18.02.2020 | Sofia Trophy 2020 BUL |
Basic Novice Boys | 11 | 21.27 |
Free Skating 11 (21.27)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2018 | Romanian National Championships for Children, Cadets and Novice 2018 🏅 Nat. 3 Miercurea Ciuc/ROU |
Novice Basic A Boys | 3 | 29.30 |
Free Skating 3 (29.30)
|
| 06–11.02.2018 | Sofia Trophy 2018 BUL |
Basic Novice A Boys | 3 | 26.67 |
Free Skating 3 (26.67)
|
| 04–07.01.2018 | 2nd EduSport Trophy Târgu Secuiesc/ROU |
Basic Novice A Boys | 3 | 25.83 |
Free Skating 3 (25.83)
|
| 31.10–04.11.2017 | Denkova-Staviski Cup 2017 Sofia/BUL |
Basic Novice A Boys | 2 | 25.48 |
Free Skating 2 (25.48)
|
| 24–28.10.2017 | CRYSTAL SKATE OF ROMANIA 2017 Otopeni/ROU |
Novice Basic A Boys | 3 | 23.26 |
Free Skating 3 (23.26)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–12.02.2017 | Sofia Trophy 2017 BUL |
Cubs Boys | 6 | 20.26 |
Free Skating 6 (20.26)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–29.03.2015 | 10. Avas Kupa, non ISU categories HUN |
Chicks Boys 2006 | 3 | 16.11 |
Free Skating 3 (16.11)
|
| 26–29.03.2015 | 10. Avas Kupa, non ISU categories HUN |
Rekreáció A1 Bronze Boys Recreation A1 Bronze | 2 | 19.15 |
Free Skating 2 (19.15)
|
| 11–14.12.2014 | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU BUL |
Chicks Boys | 3 | 17.03 |
Free Skating 3 (17.03)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.11–01.12.2013 | Denkova-Staviski Cup 2013 Non ISU BUL |
Chicks Boys | 3 | 10.12 |
Free Skating 3 (10.12)
|