Meea MÄNNIKKO Access
2010-04-04 Järvenpää Järvenpää high school student Wereld Ranglijst: #271 Senior Women (124 pts, 2026/2027); #123 Junior Women (124 pts, 2026/2027)
Coach: Jacek Zylski Choreograaf: Hanna Kaijomaa, Lotta Malinen
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 46.12inofficieel | Yksinluistelun aloituskilpailu 3 (Rauma/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 89.19inofficieel | YL PL JT SM2024 (Helsinki/FIN) | 2023/2024 |
| Junior Women | Totaal | 134.26inofficieel | YL PL JT SM2024 (Helsinki/FIN) | 2023/2024 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 39.93inofficieel | The Nordics and The Nordics Open 2026 (Copenhagen/DEN) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 72.46inofficieel | The Nordics 2024 (Borås/SWE) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 109.60inofficieel | The Nordics 2024 (Borås/SWE) | 2023/2024 |
| Debs A Girls | Totaal | 49.92inofficieel | Easter Skate 2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant | Totaal | 46.74inofficieel | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant Girls | Totaal | 45.92inofficieel | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant R2 | Totaal | 49.67inofficieel | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior Women L2 | Korte Kunstrijden | 43.05inofficieel | YL SM-seniorit ja juniorit L1 ja L2 (Järvenpää/FIN) | 2024/2025 |
| Junior Women L2 | Vrije Kunstrijden | 82.04inofficieel | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk (Espoo/FIN) | 2024/2025 |
| Junior Women L2 | Totaal | 123.76inofficieel | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk (Espoo/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Juniori Naiset | Korte Kunstrijden | 41.30inofficieel | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/FIN) | 2026/2027 |
| Sm-Juniori Naiset | Vrije Kunstrijden | 77.84inofficieel | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/FIN) | 2026/2027 |
| Sm-Juniori Naiset | Totaal | 119.14inofficieel | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/FIN) | 2026/2027 |
| Sm-Novice | Korte Kunstrijden | 36.85inofficieel | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Sm-Novice | Vrije Kunstrijden | 61.32inofficieel | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Sm-Novice | Totaal | 98.17inofficieel | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Sm-Novice Girls | Korte Kunstrijden | 40.63inofficieel | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 68.97inofficieel | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Totaal | 106.12inofficieel | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R2 | Korte Kunstrijden | 39.68inofficieel | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R2 | Vrije Kunstrijden | 68.64inofficieel | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R2 | Totaal | 108.32inofficieel | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Springs A, Girls | Totaal | 26.90inofficieel | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) | 2017/2018 |
Beste Scores 2026/2027
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 46.12inofficieel | Yksinluistelun aloituskilpailu 3 (Rauma/FIN) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 83.36inofficieel | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) |
| Junior Women | Totaal | 127.44inofficieel | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) |
| Sm-Juniori Naiset | Korte Kunstrijden | 41.30inofficieel | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/FIN) |
| Sm-Juniori Naiset | Vrije Kunstrijden | 77.84inofficieel | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/FIN) |
| Sm-Juniori Naiset | Totaal | 119.14inofficieel | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/FIN) |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 39.93inofficieel | The Nordics and The Nordics Open 2026 (Copenhagen/DEN) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 64.58inofficieel | The Nordics and The Nordics Open 2026 (Copenhagen/DEN) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 104.51inofficieel | The Nordics and The Nordics Open 2026 (Copenhagen/DEN) |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 45.11inofficieel | Jelgava Cup 2025 (Jelgava/LAT) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 82.78inofficieel | Jelgava Cup 2025 (Jelgava/LAT) |
| Junior Women | Totaal | 127.89inofficieel | Jelgava Cup 2025 (Jelgava/LAT) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 44.62inofficieel | Volvo Open Cup 54th (Riga/LAT) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 84.66inofficieel | Volvo Open Cup 54th (Riga/LAT) |
| Junior Women | Totaal | 129.28inofficieel | Volvo Open Cup 54th (Riga/LAT) |
| Junior Women L2 | Korte Kunstrijden | 43.05inofficieel | YL SM-seniorit ja juniorit L1 ja L2 (Järvenpää/FIN) |
| Junior Women L2 | Vrije Kunstrijden | 82.04inofficieel | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk (Espoo/FIN) |
| Junior Women L2 | Totaal | 123.76inofficieel | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk (Espoo/FIN) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 38.78inofficieel | NRW Trophy 2023 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 72.46inofficieel | The Nordics 2024 (Borås/SWE) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 109.60inofficieel | The Nordics 2024 (Borås/SWE) |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 45.07inofficieel | YL PL JT SM2024 (Helsinki/FIN) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 89.19inofficieel | YL PL JT SM2024 (Helsinki/FIN) |
| Junior Women | Totaal | 134.26inofficieel | YL PL JT SM2024 (Helsinki/FIN) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Girls - Advanced Novice | Korte Kunstrijden | 31.13inofficieel | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) |
| Girls - Advanced Novice | Vrije Kunstrijden | 54.46inofficieel | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) |
| Girls - Advanced Novice | Totaal | 85.59inofficieel | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 43.59inofficieel | Finnish Championships 2023, Singles and Ice Dance (Joensuu / JoKa/FIN) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 73.53inofficieel | Finnish Championships 2023, Singles and Ice Dance (Joensuu / JoKa/FIN) |
| Junior Women | Totaal | 117.12inofficieel | Finnish Championships 2023, Singles and Ice Dance (Joensuu / JoKa/FIN) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Korte Kunstrijden | 40.63inofficieel | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 68.97inofficieel | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Totaal | 106.12inofficieel | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice R2 | Korte Kunstrijden | 39.68inofficieel | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice R2 | Vrije Kunstrijden | 68.64inofficieel | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice R2 | Totaal | 108.32inofficieel | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
Beste Scores 2020/2021
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Korte Kunstrijden | 36.85inofficieel | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) |
| Sm-Novice | Vrije Kunstrijden | 61.32inofficieel | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) |
| Sm-Novice | Totaal | 98.17inofficieel | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Debs A Girls | Vrije Kunstrijden | 49.92inofficieel | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Debs A Girls | Totaal | 49.92inofficieel | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Debytant | Vrije Kunstrijden | 46.74inofficieel | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 (FIN) |
| Debytant | Totaal | 46.74inofficieel | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 (FIN) |
| Debytant Girls | Vrije Kunstrijden | 45.92inofficieel | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk (FIN) |
| Debytant Girls | Totaal | 45.92inofficieel | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk (FIN) |
| Debytant R2 | Vrije Kunstrijden | 49.67inofficieel | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
| Debytant R2 | Totaal | 49.67inofficieel | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Springs A, Girls | Vrije Kunstrijden | 26.90inofficieel | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Springs A, Girls | Totaal | 26.90inofficieel | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
Seizoen 2026/2027
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.10.2026 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP Vantaa/FIN |
Junior Women | 8 | 127.44 |
Short Program 7 (44.08) Free Skating 6 (83.36)
|
| 11–13.09.2026 | Yksinluistelun aloituskilpailu 3 Rauma/FIN |
Junior Women | 4 | 117.99 |
Short Program 3 (46.12) Free Skating 5 (71.87)
|
| 08–09.08.2026 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 Järvenpää/FIN |
Junior Women | |||
| 08–09.08.2026 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 Järvenpää/FIN |
Sm-Juniori Naiset | 9 | 119.14 |
Short Program 10 (41.30) Free Skating 10 (77.84)
|
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01–01.02.2026 | The Nordics and The Nordics Open 2026 Copenhagen/DEN |
Advanced Novice Girls | 6 | 104.51 |
Short Program 6 (39.93) Free Skating 11 (64.58)
|
| 12–14.12.2025 | Finnish Championships 2026, Singles Nat. 10 Lahti/FIN |
Junior Women | 10 | 120.56 |
Short Program 12 (43.86) Free Skating 10 (76.70)
|
| 19.11.2025 | Santa Claus 2025 Budapest/HUN |
Junior Women | 15 | 104.08 |
Short Program 23 (30.57) Free Skating 12 (73.51)
|
| 07–09.11.2025 | SM-Seniorit,SM-Juniorit VK2 JOENSUU / JoKa/FIN |
Junior Women | 15 | 113.71 |
Short Program 13 (40.80) Free Skating 13 (72.91)
|
| 10–12.10.2025 | Jelgava Cup 2025 Jelgava/LAT |
Junior Women | 4 | 127.89 |
Short Program 4 (45.11) Free Skating 4 (82.78)
|
| 04–05.10.2025 | SM-Seniorit,SM-Juniorit VK1 TIKKURILA/FIN |
Junior Women | 12 | 114.08 |
Short Program 16 (38.84) Free Skating 10 (75.24)
|
| 19–21.09.2025 | Aloituskisa 4 Hämeenlinna/FIN |
Junior Women | 4 | 117.12 |
Short Program 3 (45.79) Free Skating 5 (71.33)
|
| 16–17.08.2025 | MJ, NMJ & Haastajat Kesäkisa 2025 Järvenpää/FIN |
Junior Women | 13 | 110.62 |
Short Program 17 (36.61) Free Skating 11 (74.01)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen Unknown season
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.0224–29.09.2024 | MTK kutsukilpailu 09 2024 Helsinki/FIN |
Junior Women | 1 | 44.34 |
Short Program 1 (44.34)
|
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–09.02.2025 | Nordics and Nordics Open 2025 Asker/NOR |
Junior Women | 10 | 119.95 |
Short Program 10 (41.20) Free Skating 10 (78.75)
|
| 16–19.01.2025 | Volvo Open Cup 54th Riga/LAT |
Junior Women | 9 | 129.28 |
Short Program 10 (44.62) Free Skating 11 (84.66)
|
| 13–15.12.2024 | Finnish Figure Skating Championships 2025 Nat. 16 Rauma / RauTL/FIN |
Junior Women | 16 | 112.68 |
Short Program 19 (35.61) Free Skating 12 (77.07)
|
| 13–17.11.2024 | NRW-Trophy 2024 Dortmund/GER |
Junior Women | 14 | 123.14 |
Short Program 15 (41.21) Free Skating 13 (81.93)
|
| 08–10.11.2024 | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk Espoo/FIN |
Junior Women L2 | 1 | 123.76 |
Short Program 5 (41.72) Free Skating 1 (82.04)
|
| 15–20.10.2024 | Diamond Spin 2024 Katowice-Janow/POL |
Junior Women | 4 | 123.21 |
Short Program 8 (42.58) Free Skating 4 (80.63)
|
| 05–06.10.2024 | YL SM-seniorit ja juniorit L1 ja L2 Järvenpää/FIN |
Junior Women L2 | 2 | 122.29 |
Short Program 1 (43.05) Free Skating 3 (79.24)
|
| 13–15.09.2024 | Aloituskilpailu 1 Hämeenlinna/FIN |
Junior Women | 1 | 123.83 |
Short Program 1 (43.85) Free Skating 1 (79.98)
|
Seizoen 2023/2024
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.12.2022 | Finnish Championships 2023, Singles and Ice Dance Nat. 9 Joensuu / JoKa/FIN |
Junior Women | 9 | 117.12 |
Short Program 11 (43.59) Free Skating 9 (73.53)
|
| 24.11–27.10.2022 | NRW-Trophy Dortmund 2022 Dortmund/GER |
Girls - Advanced Novice | 12 | 85.59 |
Short Program 14 (31.13) Free Skating 11 (54.46)
|
| 12–13.11.2022 | YL ja PL SM-seniorit ja juniorit 2.vk. Tampere / Koovee/FIN |
Junior Women | 15 | 105.01 |
Short Program 19 (36.71) Free Skating 15 (68.30)
|
| 15–16.10.2022 | YL SM-seniorit, -juniorit , 1. valintakilpailu Oulu/FIN |
Junior Women | 11 | 112.50 |
Short Program 9 (39.91) Free Skating 12 (72.59)
|
| 23–25.09.2022 | Skate Espoo 2022 Espoo/FIN |
Junior Women | 5 | 107.37 |
Short Program 6 (36.97) Free Skating 5 (70.40)
|
| 10–11.09.2022 | Tikkurila Trophy 2022 VANTAA/FIN |
Junior Women | 5 | 111.50 |
Short Program 2 (41.06) Free Skating 5 (70.44)
|
| 06–07.08.2022 | kesakisa22 Espoo/FIN |
Junior Women | 10 | 36.32 |
Short Program 10 (36.32) Free Skating 10 (72.92)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.03.2022 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 Nat. 5 Helsinki/FIN |
Sm-Novice Girls | 5 | 106.12 |
Short Program 8 (37.15) Free Skating 3 (68.97)
|
| 04–06.02.2022 | ylsmnovdeb3vk Vantaa/FIN |
Sm-Novice R2 | 1 | 108.32 |
Short Program 1 (39.68) Free Skating 1 (68.64)
|
| 06.01.2022 | PKS A-silmut 2.SB, Debytantit, SM-Noviisit KK FIN |
Sm-Novice Girls | 1 | 67.69 |
Free Skating 1 (67.69)
|
| 27–28.11.2021 | YL SM-noviisit ja debytantit L2 Kuopio/FIN |
Sm-Novice Girls | 2 | 103.74 |
Short Program 3 (36.52) Free Skating 2 (67.22)
|
| 23–24.10.2021 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) FIN |
Sm-Novice Girls | 2 | 98.94 |
Short Program 1 (40.63) Free Skating 3 (58.31)
|
Seizoen 2020/2021
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.10.2020 | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 FIN |
Sm-Novice | 1 | 98.17 |
Short Program 1 (36.85) Free Skating 1 (61.32)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2020 | SM-noviisit SM20, Debytantit KF 14.-15.3.2020 Nationals FIN |
Debytant Girls | |||
| 21–23.02.2020 | Easter Skate 2020 FIN |
Debs A Girls | 3 | 49.92 |
Free Skating 3 (49.92)
|
| 24–26.01.2020 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 FIN |
Debytant R2 | 2 | 49.67 |
Free Skating 2 (49.67)
|
| 30.11–01.12.2019 | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 FIN |
Debytant | 3 | 46.74 |
Free Skating 3 (46.74)
|
| 19–20.10.2019 | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk FIN |
Debytant Girls | 3 | 45.92 |
Free Skating 3 (45.92)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.01.2018 | Froggie Cup Interclub 2018 FIN |
Springs A, Girls | 14 | 26.90 |
Free Skating 14 (26.90)
|
ISU Kampioenschap minimums ⓘ
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
63.37 / 72.00 minimum−8.63
laatste datum om het te bereiken: 27.01.2027
Short Program
22.95Jelgava Cup 2025 (Jelgava/LAT)
Free Skating
40.42Jelgava Cup 2025 (Jelgava/LAT)