Yuna-Mae GREIL Access
2012-10-14 Innsbruck 158 cm Ampass ⛸ sinds 2018
Coach: Marina Kharkovchuk Choreograaf: Katie, Oscar Peters
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 29.64inofficieel | Tiroler LMS (Innsbruck/AUT) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 55.44inofficieel | Vienna Cup 2026 (Wien/AUT) | 2026/2027 |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 84.45inofficieel | Vienna Cup 2026 (Wien/AUT) | 2026/2027 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Group 2 | Totaal | 52.82inofficieel | 13° Trofeo Fiemme On Ice (Cavalese/ITA) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Younger Girls | Korte Kunstrijden | 27.42inofficieel | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Younger Girls | Vrije Kunstrijden | 49.83inofficieel | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Younger Girls | Totaal | 77.25inofficieel | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2024/2025 |
| B1 Jugend 1 Neulinge Girls | Totaal | 13.93inofficieel | Graf Hugo Laufen 2019 (AUT) | 2019/2020 |
| Basic Novice Girls 2 | Totaal | 26.74inofficieel | 25. Eiscup (AUT) | 2021/2022 |
| Chicks Girls | Totaal | 17.28inofficieel | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) | 2019/2020 |
| Intermediate Novice Girls | Totaal | 39.35inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2022-Teil 2 (Innsbruck/AUT) | 2022/2023 |
| Jugend 1 Girls | Totaal | 16.95inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| Jugend 1- Neulinge Girls | Totaal | 19.13inofficieel | Feldkirch Trophy 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| Jugend 2 Pre-Novice Girls Bis 10 | Totaal | 25.54inofficieel | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) | 2020/2021 |
| Jugend 3 Basic Novice Girls | Totaal | 31.85inofficieel | Feldkirch Trophy 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Jugend 3a Basic Novice Girls | Totaal | 28.69inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2021 (AUT) | 2021/2022 |
| U11 Girls | Totaal | 42.47inofficieel | Arge Alp 2023 (Telfs/AUT) | 2022/2023 |
| U16 Advanced Girls | Totaal | 47.23inofficieel | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) | 2025/2026 |
| Under 11 Girls | Totaal | 43.43inofficieel | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) | 2023/2024 |
| Under 12 Girls | Totaal | 32.26inofficieel | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) | 2024/2025 |
Beste Scores 2026/2027
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 29.01inofficieel | Vienna Cup 2026 (Wien/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 55.44inofficieel | Vienna Cup 2026 (Wien/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 84.45inofficieel | Vienna Cup 2026 (Wien/AUT) |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 27.70inofficieel | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 50.49inofficieel | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 78.19inofficieel | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| U16 Advanced Girls | Vrije Kunstrijden | 47.23inofficieel | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) |
| U16 Advanced Girls | Totaal | 47.23inofficieel | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 29.64inofficieel | Tiroler LMS (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 52.12inofficieel | 40. Kasermandl Laufen (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 80.81inofficieel | Tiroler LMS (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls Group 2 | Vrije Kunstrijden | 52.82inofficieel | 13° Trofeo Fiemme On Ice (Cavalese/ITA) |
| Advanced Novice Girls Group 2 | Totaal | 52.82inofficieel | 13° Trofeo Fiemme On Ice (Cavalese/ITA) |
| Advanced Novice Younger Girls | Korte Kunstrijden | 27.42inofficieel | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Younger Girls | Vrije Kunstrijden | 49.83inofficieel | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Younger Girls | Totaal | 77.25inofficieel | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Under 12 Girls | Vrije Kunstrijden | 32.26inofficieel | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) |
| Under 12 Girls | Totaal | 32.26inofficieel | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 28.86inofficieel | Kasermandl Laufen 2024 (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 51.32inofficieel | Kasermandl Laufen 2024 (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 80.18inofficieel | Kasermandl Laufen 2024 (Innsbruck/AUT) |
| Under 11 Girls | Vrije Kunstrijden | 43.43inofficieel | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) |
| Under 11 Girls | Totaal | 43.43inofficieel | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 39.35inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2022-Teil 2 (Innsbruck/AUT) |
| Intermediate Novice Girls | Totaal | 39.35inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2022-Teil 2 (Innsbruck/AUT) |
| U11 Girls | Vrije Kunstrijden | 42.47inofficieel | Arge Alp 2023 (Telfs/AUT) |
| U11 Girls | Totaal | 42.47inofficieel | Arge Alp 2023 (Telfs/AUT) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls 2 | Vrije Kunstrijden | 26.74inofficieel | 25. Eiscup (AUT) |
| Basic Novice Girls 2 | Totaal | 26.74inofficieel | 25. Eiscup (AUT) |
| Jugend 3 Basic Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 31.85inofficieel | Feldkirch Trophy 2022 (AUT) |
| Jugend 3 Basic Novice Girls | Totaal | 31.85inofficieel | Feldkirch Trophy 2022 (AUT) |
| Jugend 3a Basic Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 28.69inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2021 (AUT) |
| Jugend 3a Basic Novice Girls | Totaal | 28.69inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2021 (AUT) |
Beste Scores 2020/2021
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Jugend 2 Pre-Novice Girls Bis 10 | Vrije Kunstrijden | 25.54inofficieel | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) |
| Jugend 2 Pre-Novice Girls Bis 10 | Totaal | 25.54inofficieel | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| B1 Jugend 1 Neulinge Girls | Vrije Kunstrijden | 13.93inofficieel | Graf Hugo Laufen 2019 (AUT) |
| B1 Jugend 1 Neulinge Girls | Totaal | 13.93inofficieel | Graf Hugo Laufen 2019 (AUT) |
| Chicks Girls | Vrije Kunstrijden | 17.28inofficieel | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Chicks Girls | Totaal | 17.28inofficieel | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Jugend 1 Girls | Vrije Kunstrijden | 16.95inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2020 (AUT) |
| Jugend 1 Girls | Totaal | 16.95inofficieel | Tiroler Landesmeisterschaften 2020 (AUT) |
| Jugend 1- Neulinge Girls | Vrije Kunstrijden | 19.13inofficieel | Feldkirch Trophy 2020 (AUT) |
| Jugend 1- Neulinge Girls | Totaal | 19.13inofficieel | Feldkirch Trophy 2020 (AUT) |
Seizoen 2026/2027
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–04.10.2026 | Vienna Cup 2026 Wien/AUT |
Advanced Novice Girls | 5 | 84.45 |
Short Program 7 (29.01) Free Skating 4 (55.44)
|
Seizoen 2025/2026
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
Seizoen 2023/2024
Seizoen 2022/2023
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | St.Pöltner Wolf-Cup 2022 AUT |
Jugend 3 Basic Novice Girls | 6 | 27.53 |
Free Skating 6 (27.53)
|
| 04–06.03.2022 | Feldkirch Trophy 2022 AUT |
Jugend 3 Basic Novice Girls | 2 | 31.85 |
Free Skating 2 (31.85)
|
| 12–13.02.2022 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 AUT |
Jugend 3 Basic Novice Girls | 2 | 29.21 |
Free Skating 2 (29.21)
|
| 21–23.01.2022 | 12.Hippolyt Cup 2022 AUT |
Jugend 3 Basic Novice Girls | 1 | 31.17 |
Free Skating 1 (31.17)
|
| 07–09.01.2022 | Kasermandl Laufen 2022 AUT |
Jugend 3 Basic Novice Girls | 2 | 28.97 |
Free Skating 2 (28.97)
|
| 19–21.11.2021 | 25. Eiscup AUT |
Basic Novice Girls 2 | 11 | 26.74 |
Free Skating 11 (26.74)
|
| 29–31.10.2021 | Schattenburg Cup 2021 AUT |
Jugend 3 Basic Novice Girls | 5 | 29.86 |
Free Skating 5 (29.86)
|
| 16–17.10.2021 | Tiroler Landesmeisterschaften 2021 AUT |
Jugend 3a Basic Novice Girls | 1 | 28.69 |
Free Skating 1 (28.69)
|
Seizoen 2020/2021
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.03.2021 | Kasermandl Laufen 2021 AUT |
Jugend 2 Pre-Novice Girls Bis 10 | 1 | 25.54 |
Free Skating 1 (25.54)
|
| 05–07.03.2021 | Feldkirch Trophy 2021 AUT |
Jugend 2 Pre Novice Girls Bis 10 | 1 | 21.86 |
Free Skating 1 (21.86)
|
| 29–31.01.2021 | Hippolyt Cup 2021 AUT |
Jugend 2 Pre Novice Girls Bis 10 | 2 | 22.40 |
Free Skating 2 (22.40)
|
| 23–25.10.2020 | Lentia Cup 2020 AUT |
Jugend 2 Pre-Novice Girls Bis 10 | 9 | 15.52 |
Free Skating 9 (15.52)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.03.2020 | Feldkirch Trophy 2020 AUT |
Jugend 1- Neulinge Girls | 1 | 19.13 |
Free Skating 1 (19.13)
|
| 22–24.11.2019 | 24th Eiscup Innsbruck AUT |
Chicks Girls | 4 | 17.28 |
Free Skating 4 (17.28)
|
| 11–12.10.2019 | Graf Hugo Laufen 2019 AUT |
B1 Jugend 1 Neulinge Girls | 3 | 13.93 |
Free Skating 3 (13.93)
|
| 05–06.10.2019 | Tiroler Landesmeisterschaften 2020 AUT |
Jugend 1 Girls | 1 | 16.95 |
Free Skating 1 (16.95)
|
| 02.10.2019 | Pöstlingberg Cup 2019 AUT |
Jugend 1 Girls | 6 | 12.78 |
Free Skating 6 (12.78)
|