Jade PERRON Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Inter-Bronze A Girls | Totaal | 11.51 | Ice Trophy 2026 (Biel/SUI) | 2025/2026 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Totaal | 11.85 | Aarauer Cup 2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Chrome Girls | Vrije Kunstrijden | 7.43 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Copper B Girls | Totaal | 10.97 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze A2 Girls | Totaal | 12.33 | 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) | 2025/2026 |
| Steel B | Totaal | 11.94 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) | 2023/2024 |
| Steel B Ainées | Totaal | 10.40 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B Girls 2008-2012 | Totaal | 11.63 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B Jeunes | Totaal | 10.51 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B1 Girls | Totaal | 11.53 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B2 | Totaal | 11.75 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze A Girls | Vrije Kunstrijden | 11.51 | Ice Trophy 2026 (Biel/SUI) |
| Inter-Bronze A Girls | Totaal | 11.51 | Ice Trophy 2026 (Biel/SUI) |
| Inter-Bronze A2 Girls | Vrije Kunstrijden | 12.33 | 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) |
| Inter-Bronze A2 Girls | Totaal | 12.33 | 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Vrije Kunstrijden | 11.85 | Aarauer Cup 2025 (Aarau/SUI) |
| 3. Star Girls | Totaal | 11.85 | Aarauer Cup 2025 (Aarau/SUI) |
| Copper B Girls | Vrije Kunstrijden | 10.97 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
| Copper B Girls | Totaal | 10.97 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Steel B | Vrije Kunstrijden | 11.94 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) |
| Steel B | Totaal | 11.94 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) |
| Steel B Ainées | Vrije Kunstrijden | 10.40 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B Ainées | Totaal | 10.40 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B1 Girls | Vrije Kunstrijden | 11.53 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
| Steel B1 Girls | Totaal | 11.53 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Steel B Girls 2008-2012 | Vrije Kunstrijden | 11.63 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Steel B Girls 2008-2012 | Totaal | 11.63 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Steel B Jeunes | Vrije Kunstrijden | 10.51 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B Jeunes | Totaal | 10.51 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B2 | Vrije Kunstrijden | 11.75 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Steel B2 | Totaal | 11.75 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Chrome Girls | Vrije Kunstrijden | 7.43 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Championnat Fribourgeois 2026 Bulle/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 3 | 9.77 |
Free Skating 3 (9.77)
|
| 28.02–01.03.2026 | Ice Trophy 2026 Biel/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 19 | 11.51 |
Free Skating 19 (11.51)
|
| 16–18.01.2026 | Coupe Neuchâteloise 2026 Neuchâtel/SUI |
Inter-Bronze A2 Girls | 10 | 11.82 |
Free Skating 10 (11.82)
|
| 06–07.12.2025 | 11ème Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 12 | 9.64 |
Free Skating 12 (9.64)
|
| 31.10–02.11.2025 | 14ème Zäringer Cup Fribourg/SUI |
Inter-Bronze A2 Girls | 8 | 12.33 |
Free Skating 8 (12.33)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Championnats fribourgeois 2025, Fribourg Fribourg/SUI |
Copper B Girls | 5 | 10.44 |
Free Skating 5 (10.44)
|
| 01–02.03.2025 | Ice Trophy 2025 Biel/SUI |
Copper B Girls | 7 | 10.97 |
Free Skating 7 (10.97)
|
| 18.01.2025 | Aarauer Cup 2025 Aarau/SUI |
3. Star Girls | 4 | 11.85 |
Free Skating 4 (11.85)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2024 | Championnat Fribourgeois 2024 Bulle //SUI |
Steel B | 2 | 11.94 |
Free Skating 2 (11.94)
|
| 24.02.2024 | Trophée des Etoiles 2024 Saint-Imier/SUI |
Steel B1 Girls | 3 | 11.53 |
Free Skating 3 (11.53)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Steel B Ainées | 12 | 10.40 |
Free Skating 12 (10.40)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Steel B2 | 8 | 11.75 |
Free Skating 8 (11.75)
|
| 25–26.02.2023 | Ice Trophy 2023 Biel/SUI |
Steel B Girls 2008-2012 | 12 | 11.63 |
Free Skating 12 (11.63)
|
| 04–05.02.2023 | 4ème Coupe Prévôtoise Moutier //SUI |
Steel Ba | TD | ||
| 20–22.01.2023 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Steel B Jeunes | 12 | 10.51 |
Free Skating 12 (10.51)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.03.2022 | Championnats fribourgeois 2022 SUI |
Chrome Girls |
Free Skating 2 (4.93)
|
||
| 05–06.03.2022 | 10ème Zähringer Cup SUI |
Chrome Girls |
Free Skating 7 (5.57)
|
||
| 21–23.01.2022 | Coupe neuchâteloise 2022 SUI |
Chrome Girls |
Free Skating 12 (7.43)
|
||
| 18–19.12.2021 | 29ème Coupe du Rhône SUI |
Chrome Girls |
Free Skating 7 (5.06)
|