Julia HANSSON Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Röd 4 | Totaal | 33.81 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) | 2025/2026 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice A - Springs Girls 2001 | Totaal | 29.14 | 24TH SPORTLAND TROPHY (HUN) | 2012/2013 |
| Junior A Women | Korte Kunstrijden | 21.49 | I.S Trofén A-tävling (SWE) | 2019/2020 |
| Junior A Women | Vrije Kunstrijden | 40.93 | I.S Trofén A-tävling (SWE) | 2019/2020 |
| Junior A Women | Totaal | 62.42 | I.S Trofén A-tävling (SWE) | 2019/2020 |
| Junior B Women | Totaal | 24.51 | Stockholm Trophy 2022 (SWE) | 2021/2022 |
| Junior B1 Women | Totaal | 31.78 | EIF Pokalen (Arholmavägen 33 i Enebyberg/SWE) | 2022/2023 |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 25.64 | SKATE MALMÖ 2017 (SWE) | 2016/2017 |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 48.43 | SKATE MALMÖ 2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Junior Women | Totaal | 71.83 | SKATE MALMÖ 2019 (SWE) | 2018/2019 |
| Röd 3 | Totaal | 31.99 | Österskäret 2024 - system 2 (Österåkers sportcentrum Hackstavägen 43, Åkersberg/SWE) | 2024/2025 |
| Springs Girls | Totaal | 26.42 | SKATE MALMÖ 2013 (SWE) | 2012/2013 |
| Youth 15 B2 Girls | Totaal | 27.68 | Djursholmstrofén (SWE) | 2019/2020 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Röd 4 | Vrije Kunstrijden | 33.81 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) |
| Röd 4 | Totaal | 33.81 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Röd 3 | Vrije Kunstrijden | 31.99 | Österskäret 2024 - system 2 (Österåkers sportcentrum Hackstavägen 43, Åkersberg/SWE) |
| Röd 3 | Totaal | 31.99 | Österskäret 2024 - system 2 (Österåkers sportcentrum Hackstavägen 43, Åkersberg/SWE) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Vrije Kunstrijden | 24.97 | Salemtrofén (Salem/SWE) |
| Junior B1 Women | Totaal | 24.97 | Salemtrofén (Salem/SWE) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Vrije Kunstrijden | 31.78 | EIF Pokalen (Arholmavägen 33 i Enebyberg/SWE) |
| Junior B1 Women | Totaal | 31.78 | EIF Pokalen (Arholmavägen 33 i Enebyberg/SWE) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior B Women | Vrije Kunstrijden | 24.51 | Stockholm Trophy 2022 (SWE) |
| Junior B Women | Totaal | 24.51 | Stockholm Trophy 2022 (SWE) |
| Junior B1 Women | Vrije Kunstrijden | 26.84 | Solna Skating Trophy 2021 (SWE) |
| Junior B1 Women | Totaal | 26.84 | Solna Skating Trophy 2021 (SWE) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior A Women | Korte Kunstrijden | 21.49 | I.S Trofén A-tävling (SWE) |
| Junior A Women | Vrije Kunstrijden | 40.93 | I.S Trofén A-tävling (SWE) |
| Junior A Women | Totaal | 62.42 | I.S Trofén A-tävling (SWE) |
| Youth 15 B2 Girls | Vrije Kunstrijden | 27.68 | Djursholmstrofén (SWE) |
| Youth 15 B2 Girls | Totaal | 27.68 | Djursholmstrofén (SWE) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 25.21 | SKATE MALMÖ 2019 (SWE) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 46.62 | SKATE MALMÖ 2019 (SWE) |
| Junior Women | Totaal | 71.83 | SKATE MALMÖ 2019 (SWE) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 23.06 | SKATE MALMÖ 2018 (SWE) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 48.43 | SKATE MALMÖ 2018 (SWE) |
| Junior Women | Totaal | 71.49 | SKATE MALMÖ 2018 (SWE) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 25.64 | SKATE MALMÖ 2017 (SWE) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 43.07 | SKATE MALMÖ 2017 (SWE) |
| Junior Women | Totaal | 68.71 | SKATE MALMÖ 2017 (SWE) |
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A - Springs Girls 2001 | Vrije Kunstrijden | 29.14 | 24TH SPORTLAND TROPHY (HUN) |
| Basic Novice A - Springs Girls 2001 | Totaal | 29.14 | 24TH SPORTLAND TROPHY (HUN) |
| Springs Girls | Vrije Kunstrijden | 26.42 | SKATE MALMÖ 2013 (SWE) |
| Springs Girls | Totaal | 26.42 | SKATE MALMÖ 2013 (SWE) |
Beste Scores 2011/2012
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Springs Girls | Vrije Kunstrijden | 24.56 | SKATE MALMÖ 2012 (SWE) |
| Springs Girls | Totaal | 24.56 | SKATE MALMÖ 2012 (SWE) |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2025 | Maxi Haninge Pokalen 2025 Haninge/SWE |
Röd 4 | 1 | 33.81 |
Free Skating 1 (33.81)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.11.2024 | Österskäret 2024 - system 2 Österåkers sportcentrum Hackstavägen 43, Åkersberg/SWE |
Röd 3 | 3 | 31.99 |
Free Skating 3 (31.99)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | Stockholm Cup Almvägen 4, 13830 Älta/SWE |
Junior B1 Women | 6 | 21.92 |
Free Skating 6 (21.92)
|
| 09–10.03.2024 | Salemtrofén Salem/SWE |
Junior B1 Women | 6 | 24.97 |
Free Skating 6 (24.97)
|
| 11–12.11.2023 | Lidingötrofén Lidingö/SWE |
Junior B1 Women | 5 | 23.49 |
Free Skating 5 (23.49)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.12.2022 | EIF Pokalen Arholmavägen 33 i Enebyberg/SWE |
Junior B1 Women | 4 | 31.78 |
Free Skating 4 (31.78)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–06.03.2022 | Stockholm Trophy 2022 SWE |
Junior B Women | 12 | 24.51 |
Free Skating 12 (24.51)
|
| 20–21.11.2021 | Solna Skating Trophy 2021 SWE |
Junior B1 Women | 7 | 26.84 |
Free Skating 7 (26.84)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2020 | Djursholmstrofén SWE |
Youth 15 B2 Girls | 8 | 27.68 |
Free Skating 8 (27.68)
|
| 07–08.12.2019 | MAXI Haninge Pokalen SWE |
Youth 15 B2 Girls | 18 | 22.34 |
Free Skating 18 (22.34)
|
| 07–08.12.2019 | I.S Trofén A-tävling SWE |
Junior A Women | 18 | 62.42 |
Short Program 19 (21.49) Free Skating 17 (40.93)
|
| 09–10.11.2019 | Salemtrofén SWE |
Youth 15 B2 Girls | 20 | 23.07 |
Free Skating 20 (23.07)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.03.2019 | SKATE MALMÖ 2019 SWE |
Junior Women | 41 | 71.83 |
Short Program 42 (25.21) Free Skating 40 (46.62)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–11.03.2018 | SKATE MALMÖ 2018 SWE |
Junior Women | 35 | 71.49 |
Short Program 40 (23.06) Free Skating 29 (48.43)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.03.2017 | SKATE MALMÖ 2017 SWE |
Junior Women | 27 | 68.71 |
Short Program 23 (25.64) Free Skating 28 (43.07)
|
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.03.2013 | SKATE MALMÖ 2013 SWE |
Springs Girls | 8 | 26.42 |
Free Skating 8 (26.42)
|
| 07–10.02.2013 | 24TH SPORTLAND TROPHY HUN |
Basic Novice A - Springs Girls 2001 | 10 | 29.14 |
Free Skating 10 (29.14)
|
Seizoen 2011/2012
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.03.2012 | SKATE MALMÖ 2012 SWE |
Springs Girls | 5 | 24.56 |
Free Skating 5 (24.56)
|