fsresults

June PIERER

GER GER · Stuttgarter ERC (16/17–18/19) → SERC (19/20–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Anfänger C Girls Totaal 20.24 Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER) 2025/2026
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
1-3 Parcours Eismäuse PARCOURS 2.60 Iller-Cup 2017 (GER) 2016/2017
3-2 Freiläufer O. Musik Totaal 3.35 Iller-Cup 2019 (GER) 2018/2019
4-1 Freiläufer Kür Totaal 7.54 Iller-Cup (GER) 2021/2022
4-3 Freiläufer Kür Totaal 5.74 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2021/2022
5-1 Anwärter Totaal 12.00 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER) 2022/2023
5-2 Anwärter Totaal 14.63 IllerCup (GER) 2022/2023
6-2 Basic Novice B Totaal 17.48 IllerCup (GER) 2024/2025
Basic Novice B Girls Totaal 15.25 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) 2023/2024
Group 1-2 Eismäuse Totaal 2.35 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2016/2017

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Anfänger C Girls Vrije Kunstrijden 20.24 Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER)
Anfänger C Girls Totaal 20.24 Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
6-2 Basic Novice B Vrije Kunstrijden 17.48 IllerCup (GER)
6-2 Basic Novice B Totaal 17.48 IllerCup (GER)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Basic Novice B Girls Vrije Kunstrijden 15.25 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER)
Basic Novice B Girls Totaal 15.25 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
5-1 Anwärter Vrije Kunstrijden 12.00 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
5-1 Anwärter Totaal 12.00 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
5-2 Anwärter Vrije Kunstrijden 14.63 IllerCup (GER)
5-2 Anwärter Totaal 14.63 IllerCup (GER)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
4-1 Freiläufer Kür Vrije Kunstrijden 7.54 Iller-Cup (GER)
4-1 Freiläufer Kür Totaal 7.54 Iller-Cup (GER)
4-3 Freiläufer Kür Vrije Kunstrijden 5.74 Hermann-Kist-Pokal (GER)
4-3 Freiläufer Kür Totaal 5.74 Hermann-Kist-Pokal (GER)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
4-1 Freiläufer Kür Vrije Kunstrijden 4.87 Hermann-Kist Pokal 2020 (GER)
4-1 Freiläufer Kür Totaal 4.87 Hermann-Kist Pokal 2020 (GER)

Beste Scores 2018/2019

CategorieSegmentScoreBehaald bij
3-2 Freiläufer O. Musik PARCOURS 3.35 Iller-Cup 2019 (GER)
3-2 Freiläufer O. Musik Totaal 3.35 Iller-Cup 2019 (GER)

Beste Scores 2016/2017

CategorieSegmentScoreBehaald bij
1-3 Parcours Eismäuse PARCOURS 2.60 Iller-Cup 2017 (GER)
Group 1-2 Eismäuse PARCOUR 2.35 Hermann-Kist-Pokal (GER)
Group 1-2 Eismäuse Totaal 2.35 Hermann-Kist-Pokal (GER)