Laura BUNDGAARD GUNDERSEN Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Cubs Girls & Boys B1 | Totaal | 22.92 | Efterårskonkurrencen Vest 2026 (Silkeborg/DEN) | 2026/2027 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Cubs B2 | Totaal | 13.31 | Oktoberkonkurrencen 2025 (Gentofte/DEN) | 2025/2026 |
| Cubs B2 Girls And Boys | Totaal | 19.57 | Forårskonkurrencen vest 2026 (Basic-løbere) (Aalborg/DEN) | 2025/2026 |
| Cubs B2 Mixed | Totaal | 14.15 | Efterårskonkurrencen VEST 2025 (Odense/DEN) | 2025/2026 |
| Funchicks | Vrije Kunstrijden | 9.66 | ESK Cup 2024 (Esbjerg/DEN) | 2023/2024 |
| Michel Cup 2017 And Younger | Totaal | 22.91 | 28. Hamburger Michel 2026 (Hamburg/GER) | 2025/2026 |
Beste Scores 2026/2027
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls & Boys B1 | Vrije Kunstrijden | 22.92 | Efterårskonkurrencen Vest 2026 (Silkeborg/DEN) |
| Cubs Girls & Boys B1 | Totaal | 22.92 | Efterårskonkurrencen Vest 2026 (Silkeborg/DEN) |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cubs B2 | Vrije Kunstrijden | 13.31 | Oktoberkonkurrencen 2025 (Gentofte/DEN) |
| Cubs B2 | Totaal | 13.31 | Oktoberkonkurrencen 2025 (Gentofte/DEN) |
| Cubs B2 Girls And Boys | Vrije Kunstrijden | 19.57 | Forårskonkurrencen vest 2026 (Basic-løbere) (Aalborg/DEN) |
| Cubs B2 Girls And Boys | Totaal | 19.57 | Forårskonkurrencen vest 2026 (Basic-løbere) (Aalborg/DEN) |
| Cubs B2 Mixed | Vrije Kunstrijden | 14.15 | Efterårskonkurrencen VEST 2025 (Odense/DEN) |
| Cubs B2 Mixed | Totaal | 14.15 | Efterårskonkurrencen VEST 2025 (Odense/DEN) |
| Michel Cup 2017 And Younger | Vrije Kunstrijden | 22.91 | 28. Hamburger Michel 2026 (Hamburg/GER) |
| Michel Cup 2017 And Younger | Totaal | 22.91 | 28. Hamburger Michel 2026 (Hamburg/GER) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Funchicks | Vrije Kunstrijden | 9.66 | ESK Cup 2024 (Esbjerg/DEN) |
Seizoen 2026/2027
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–04.10.2026 | HSK Cup 2026 Hvidovre/DEN |
Cubs Girls & Boys B1 | 5 | 22.11 |
Free Skating 5 (22.11)
|
| 19–20.09.2026 | Efterårskonkurrencen Vest 2026 Silkeborg/DEN |
Cubs Girls & Boys B1 | 2 | 22.92 |
Free Skating 2 (22.92)
|
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | 28. Hamburger Michel 2026 Hamburg/GER |
Michel Cup 2017 And Younger | 1 | 22.91 |
Free Skating 1 (22.91)
|
| 21–22.03.2026 | Pingvin Cup 2026 Gladsaxe/DEN |
Cubs B2 Girls And Boys | 1 | 17.62 |
Free Skating 1 (17.62)
|
| 06–07.03.2026 | Forårskonkurrencen vest 2026 (Basic-løbere) Aalborg/DEN |
Cubs B2 Girls And Boys | 2 | 19.57 |
Free Skating 2 (19.57)
|
| 20–22.02.2026 | ESK Cup 2026 Esbjerg/DEN |
Cubs B2 Girls And Boys | 7 | 16.17 |
Free Skating 7 (16.17)
|
| 23–25.01.2026 | Isblomsten 2026 Herlev/DEN |
Cubs B2 Girls And Boys | 4 | 15.78 |
Free Skating 4 (15.78)
|
| 24–26.10.2025 | Oktoberkonkurrencen 2025 Gentofte/DEN |
Cubs B2 | 5 | 13.31 |
Free Skating 5 (13.31)
|
| 20.09.2025 | Efterårskonkurrencen VEST 2025 Odense/DEN |
Cubs B2 Mixed | 2 | 14.15 |
Free Skating 2 (14.15)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2025 | ESK Cup 2025 Esbjerg/DEN |
Cubs K Girls And Boys | TD |
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.02.2024 | ESK Cup 2024 Esbjerg/DEN |
Funchicks |
Free Skating 4 (9.66)
|