Lesly CLÉMENT inactief Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Korte Kunstrijden | 23.96 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U15 | Vrije Kunstrijden | 41.86 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U15 | Totaal | 65.82 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Korte Kunstrijden | 23.38 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Vrije Kunstrijden | 39.36 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Totaal | 62.74 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadets U14 Girls | Korte Kunstrijden | 23.16 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Cadets U14 Girls | Vrije Kunstrijden | 36.56 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Cadets U15 Girls | Korte Kunstrijden | 24.60 | Championnats romands 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadets U15 Girls | Vrije Kunstrijden | 37.25 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls U13 | Korte Kunstrijden | 20.10 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Girls U13 | Vrije Kunstrijden | 31.84 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Girls U13 | Totaal | 51.94 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Sev Girls | Korte Kunstrijden | 17.32 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 30.50 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Sev Girls | Totaal | 47.82 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Korte Kunstrijden | 18.54 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Vrije Kunstrijden | 29.42 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Totaal | 47.96 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Korte Kunstrijden | 20.44 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Vrije Kunstrijden | 33.60 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Totaal | 54.04 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Korte Kunstrijden | 23.96 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U15 | Vrije Kunstrijden | 41.86 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U15 | Totaal | 65.82 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Korte Kunstrijden | 24.60 | Championnats romands 2017 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Vrije Kunstrijden | 37.25 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Korte Kunstrijden | 20.44 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Vrije Kunstrijden | 33.60 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Totaal | 54.04 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Korte Kunstrijden | 23.38 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Vrije Kunstrijden | 39.36 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Totaal | 62.74 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadets U14 Girls | Korte Kunstrijden | 23.16 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Cadets U14 Girls | Vrije Kunstrijden | 36.56 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Korte Kunstrijden | 18.54 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Vrije Kunstrijden | 29.42 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Totaal | 47.96 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls U13 | Korte Kunstrijden | 20.10 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Vrije Kunstrijden | 31.84 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Totaal | 51.94 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Korte Kunstrijden | 17.32 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 30.50 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Totaal | 47.82 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.01.2017 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 Nat. 15 SUI |
Cadet U15 | 15 | 65.82 |
Short Program 19 (23.96) Free Skating 15 (41.86)
|
| 02–04.12.2016 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre SUI |
Cadets U15 Girls |
Short Program 12 (20.46) Free Skating 9 (37.25)
|
||
| 26–27.11.2016 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U15 | 8 | 54.04 |
Short Program 9 (20.44) Free Skating 8 (33.60)
|
| 04–06.11.2016 | Championnats romands 2017 SUI |
Cadets U15 Girls |
Free Skating 11 (35.33) Short Program 10 (24.60)
|
||
| 07–09.10.2016 | 8ème Trophée Romand, Trois-Chêne SUI |
Cadets U15 Girls |
Free Skating 10 (32.43) Short Program 10 (19.90)
|
||
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev U15 Girls | TD |
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.01.2016 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 Nat. 19 SUI |
Cadet U14 | 19 | 62.74 |
Short Program 19 (23.38) Free Skating 22 (39.36)
|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Nachwuchs Girls Sev U14 | 12 | 47.96 |
Short Program 12 (18.54) Free Skating 12 (29.42)
|
| 13–15.11.2015 | Championnats romands 2016, Genève SUI |
Cadets U14 Girls |
Free Skating 8 (36.56) Short Program 7 (23.16)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2015 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend Nat. 20 SUI |
Jugend Girls U13 | 20 | 51.94 |
Short Program 16 (20.10) Free Skating 19 (31.84)
|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Jugend Sev Girls | 13 | 47.82 |
Short Program 13 (17.32) Free Skating 13 (30.50)
|