fsresults

Linus ROTTE inactief

GER GER · SERC (12/13–14/15) → ERC (14/15) → Stuttgarter ERC (16/17–19/20) → SERC (21/22–24/25)

Geschaatst met: Sophie KREBS (22/23)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Jugend Boys Korte Kunstrijden 34.07 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) 2023/2024
Jugend Boys Vrije Kunstrijden 58.97 Deutschlandpokal 2024 (Stuttgart/GER) 2023/2024
Jugend Boys Totaal 92.45 Deutschlandpokal 2024 (Stuttgart/GER) 2023/2024
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
1-4 Parcour Bambini Totaal 2.85 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2012/2013
3-2 Freiläufer O. Musik Totaal 3.50 Iller-Cup 2017 (GER) 2016/2017
5-2 Figurenläufer Totaal 11.56 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2017/2018
5-3 Figurenläufer Totaal 10.75 Iller-Cup 2018 (GER) 2017/2018
6-1 Kunstläufer Totaal 21.14 Iller-Cup 2019 (GER) 2018/2019
6-2 Kunstläufer Totaal 23.90 Hermann-Kist-Pokal 2019 (GER) 2018/2019
Advanced Novice Boys Korte Kunstrijden 21.02 Eisemann-Pokal 2021 (GER) 2021/2022
Advanced Novice Boys Vrije Kunstrijden 34.28 Eisemann-Pokal 2021 (GER) 2021/2022
Advanced Novice Boys Totaal 55.30 Eisemann-Pokal 2021 (GER) 2021/2022
Advanced Novice Pairs met Sophie KREBS Korte Kunstrijden 21.97 Offene Sächsiche Meisterschaften (Chemnitz/GER) 2022/2023
Advanced Novice Pairs met Sophie KREBS Vrije Kunstrijden 34.88 Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) 2022/2023
Advanced Novice Pairs met Sophie KREBS Totaal 54.57 Offene Sächsiche Meisterschaften (Chemnitz/GER) 2022/2023
Basic Novice Boys Totaal 23.72 Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) 2018/2019
Eismäuse Group 5 Totaal 2.40 Iller Cup (GER) 2012/2013
Group 1-1 Parcours Eismäuse Totaal 3.00 Iller-Cup 2014 (GER) 2013/2014
Group 2-1 Parcours Standard Totaal 3.20 Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) 2014/2015
Group 2-2 Parcours Standard Totaal 3.10 IllerCup 2015 (GER) 2014/2015
Group 3-2 Freiläufer O. Musik Totaal 2.90 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2016/2017
Intermediate Novice Boys Totaal 28.57 Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) 2019/2020
Kunstläufer Boys Totaal 21.78 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER) 2018/2019
Pre Novice Boys Totaal 27.83 Westfalen Cup 2021 (GER) 2021/2022
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Jugend Boys Korte Kunstrijden 30.84 Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER)
Jugend Boys Vrije Kunstrijden 50.30 Eisemannpokal 2024 (Stuttgart/GER)
Jugend Boys Totaal 80.37 Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Jugend Boys Korte Kunstrijden 34.07 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER)
Jugend Boys Vrije Kunstrijden 58.97 Deutschlandpokal 2024 (Stuttgart/GER)
Jugend Boys Totaal 92.45 Deutschlandpokal 2024 (Stuttgart/GER)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Advanced Novice Pairs met Sophie KREBS Korte Kunstrijden 21.97 Offene Sächsiche Meisterschaften (Chemnitz/GER)
Advanced Novice Pairs met Sophie KREBS Vrije Kunstrijden 34.88 Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER)
Advanced Novice Pairs met Sophie KREBS Totaal 54.57 Offene Sächsiche Meisterschaften (Chemnitz/GER)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Advanced Novice Boys Korte Kunstrijden 21.02 Eisemann-Pokal 2021 (GER)
Advanced Novice Boys Vrije Kunstrijden 34.28 Eisemann-Pokal 2021 (GER)
Advanced Novice Boys Totaal 55.30 Eisemann-Pokal 2021 (GER)
Pre Novice Boys Vrije Kunstrijden 27.83 Westfalen Cup 2021 (GER)
Pre Novice Boys Totaal 27.83 Westfalen Cup 2021 (GER)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Intermediate Novice Boys Vrije Kunstrijden 28.57 Heiko Fischer Trophy 2020 (GER)
Intermediate Novice Boys Totaal 28.57 Heiko Fischer Trophy 2020 (GER)

Beste Scores 2018/2019

CategorieSegmentScoreBehaald bij
6-1 Kunstläufer Vrije Kunstrijden 21.14 Iller-Cup 2019 (GER)
6-1 Kunstläufer Totaal 21.14 Iller-Cup 2019 (GER)
6-2 Kunstläufer Vrije Kunstrijden 23.90 Hermann-Kist-Pokal 2019 (GER)
6-2 Kunstläufer Totaal 23.90 Hermann-Kist-Pokal 2019 (GER)
Basic Novice Boys Vrije Kunstrijden 23.72 Heiko Fischer Trophy 2019 (GER)
Basic Novice Boys Totaal 23.72 Heiko Fischer Trophy 2019 (GER)
Kunstläufer Boys Vrije Kunstrijden 21.78 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER)
Kunstläufer Boys Totaal 21.78 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER)

Beste Scores 2017/2018

CategorieSegmentScoreBehaald bij
5-2 Figurenläufer Vrije Kunstrijden 11.56 Hermann-Kist-Pokal (GER)
5-2 Figurenläufer Totaal 11.56 Hermann-Kist-Pokal (GER)
5-3 Figurenläufer Vrije Kunstrijden 10.75 Iller-Cup 2018 (GER)
5-3 Figurenläufer Totaal 10.75 Iller-Cup 2018 (GER)

Beste Scores 2016/2017

CategorieSegmentScoreBehaald bij
3-2 Freiläufer O. Musik PARCOURS 3.50 Iller-Cup 2017 (GER)
3-2 Freiläufer O. Musik Totaal 3.50 Iller-Cup 2017 (GER)
Group 3-2 Freiläufer O. Musik PARCOUR 2.90 Hermann-Kist-Pokal (GER)
Group 3-2 Freiläufer O. Musik Totaal 2.90 Hermann-Kist-Pokal (GER)

Beste Scores 2014/2015

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Group 2-1 Parcours Standard PARCOURS 3.20 Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER)
Group 2-1 Parcours Standard Totaal 3.20 Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER)
Group 2-2 Parcours Standard PARCOURS 3.10 IllerCup 2015 (GER)
Group 2-2 Parcours Standard Totaal 3.10 IllerCup 2015 (GER)

Beste Scores 2013/2014

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Group 1-1 Parcours Eismäuse PARCOURS 3.00 Iller-Cup 2014 (GER)
Group 1-1 Parcours Eismäuse Totaal 3.00 Iller-Cup 2014 (GER)

Beste Scores 2012/2013

CategorieSegmentScoreBehaald bij
1-4 Parcour Bambini PARCOUR 2.85 Hermann-Kist-Pokal (GER)
1-4 Parcour Bambini Totaal 2.85 Hermann-Kist-Pokal (GER)
Eismäuse Group 5 PARCOUR 2.40 Iller Cup (GER)
Eismäuse Group 5 Totaal 2.40 Iller Cup (GER)