fsresults

Maria SIMON

SUI SUI · ISS Hochdorf (19/20) → GEN (21/22) → VIL (22/23) → BRI (23/24) → GEN (24/25–26/27, huidig)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Test Skate Young Novice Girls Short Program Totaal 25.99 New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) 2026/2027
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Avenir Arp Totaal 23.98 Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) 2022/2023
Avenirs Totaal 29.92 Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI) 2023/2024
Avenirs Girls Totaal 30.51 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) 2022/2023
Bronze A Girls Vrije Kunstrijden 22.94 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) 2021/2022
Parcours 1. Star Totaal 10.40 7. Klotener Advents-Cup (SUI) 2019/2020
Sport De Masse I Girls Totaal 30.47 Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) 2024/2025
Sport De Masse II Totaal 34.57 Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) 2024/2025
Sport De Masse II Girls Totaal 41.49 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) 2025/2026
Young Novice Girls Totaal 40.46 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Korte Kunstrijden 24.00 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Vrije Kunstrijden 43.81 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Totaal 67.06 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026

Beste Scores 2026/2027

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Test Skate Young Novice Girls Short Program Korte Kunstrijden 25.99 New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI)
Test Skate Young Novice Girls Short Program Totaal 25.99 New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI)

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sport De Masse II Girls Vrije Kunstrijden 41.49 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Sport De Masse II Girls Totaal 41.49 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Young Novice Girls Vrije Kunstrijden 40.46 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Young Novice Girls Totaal 40.46 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Young Novice U12 Girls Korte Kunstrijden 24.00 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Young Novice U12 Girls Vrije Kunstrijden 43.81 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Totaal 67.06 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sport De Masse I Girls Vrije Kunstrijden 30.47 Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI)
Sport De Masse I Girls Totaal 30.47 Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI)
Sport De Masse II Vrije Kunstrijden 34.57 Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI)
Sport De Masse II Totaal 34.57 Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI)
Sport De Masse II Girls Vrije Kunstrijden 40.89 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Sport De Masse II Girls Totaal 40.89 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Korte Kunstrijden 18.03 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)
Young Novice U12 Girls Vrije Kunstrijden 38.28 Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Totaal 53.18 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Avenirs Vrije Kunstrijden 29.92 Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI)
Avenirs Totaal 29.92 Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI)
Avenirs Girls Vrije Kunstrijden 24.59 Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI)
Avenirs Girls Totaal 24.59 Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Avenir Arp Vrije Kunstrijden 23.98 Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI)
Avenir Arp Totaal 23.98 Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI)
Avenirs Vrije Kunstrijden 28.24 Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI)
Avenirs Totaal 28.24 Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI)
Avenirs Girls Vrije Kunstrijden 30.51 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI)
Avenirs Girls Totaal 30.51 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Bronze A Girls Vrije Kunstrijden 22.94 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Parcours 1. Star PARCOURS 10.40 7. Klotener Advents-Cup (SUI)
Parcours 1. Star Totaal 10.40 7. Klotener Advents-Cup (SUI)