Mattis BÖHM Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 39.65 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) | 2021/2022 |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 82.74 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) | 2021/2022 |
| Senior Men | Totaal | 122.39 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) | 2021/2022 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Anfänger Boys | Totaal | 29.03 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) | 2016/2017 |
| Anfänger Boys Jg. 2002-2004 | Totaal | 18.03 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) | 2015/2016 |
| Freiläufer Kür Group 3 | Totaal | 5.21 | Iller Cup (GER) | 2012/2013 |
| Group 5-1 Figurenläufer | Totaal | 10.06 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Group 6-1 Kunstläufer | Totaal | 21.41 | IllerCup 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Jugend Boys | Korte Kunstrijden | 28.86 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Jugend Boys | Vrije Kunstrijden | 59.46 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Jugend Boys | Totaal | 88.32 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Junior Men | Korte Kunstrijden | 24.31 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Junior Men | Vrije Kunstrijden | 54.78 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Junior Men | Totaal | 79.09 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Kunstläufer | JUNGEN-KUR | 19.16 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Kunstläufer Boys | Totaal | 19.16 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Meiserklasse Men | Korte Kunstrijden | 35.69 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) | 2022/2023 |
| Meiserklasse Men | Vrije Kunstrijden | 68.23 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) | 2022/2023 |
| Meiserklasse Men | Totaal | 103.92 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) | 2022/2023 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 31.45 | Offene Thüringer Meisterschaften 2025 (Erfurt/GER) |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 72.27 | Feldkirch Trophy // Vorarlberger Landesmeisterschaften (Feldkirch/AUT) |
| Senior Men | Totaal | 100.79 | Feldkirch Trophy // Vorarlberger Landesmeisterschaften (Feldkirch/AUT) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 33.01 | Eisemannpokal 2024 (Stuttgart/GER) |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 76.60 | Eisemannpokal 2024 (Stuttgart/GER) |
| Senior Men | Totaal | 109.61 | Eisemannpokal 2024 (Stuttgart/GER) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 25.96 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 65.82 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) |
| Senior Men | Totaal | 91.78 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Meiserklasse Men | Korte Kunstrijden | 35.69 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) |
| Meiserklasse Men | Vrije Kunstrijden | 68.23 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) |
| Meiserklasse Men | Totaal | 103.92 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) |
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 29.13 | Eisemann Pokal 2022 (Stuttgart/GER) |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 54.15 | Eisemann Pokal 2022 (Stuttgart/GER) |
| Senior Men | Totaal | 83.28 | Eisemann Pokal 2022 (Stuttgart/GER) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Korte Kunstrijden | 39.65 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) |
| Senior Men | Vrije Kunstrijden | 82.74 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) |
| Senior Men | Totaal | 122.39 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Jugend Boys | Korte Kunstrijden | 28.86 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Jugend Boys | Vrije Kunstrijden | 59.46 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Jugend Boys | Totaal | 88.32 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Junior Men | Korte Kunstrijden | 24.31 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Junior Men | Vrije Kunstrijden | 54.78 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Junior Men | Totaal | 79.09 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Anfänger Boys | Vrije Kunstrijden | 29.03 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Anfänger Boys | Totaal | 29.03 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Anfänger Boys | Vrije Kunstrijden | 20.31 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) |
| Anfänger Boys | Totaal | 20.31 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) |
| Anfänger Boys Jg. 2002-2004 | Vrije Kunstrijden | 18.03 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
| Anfänger Boys Jg. 2002-2004 | Totaal | 18.03 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Group 6-1 Kunstläufer | Vrije Kunstrijden | 21.41 | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 6-1 Kunstläufer | Totaal | 21.41 | IllerCup 2015 (GER) |
| Kunstläufer | JUNGEN-KUR | 19.16 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
| Kunstläufer Boys | Vrije Kunstrijden | 19.16 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
| Kunstläufer Boys | Totaal | 19.16 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Group 5-1 Figurenläufer | Vrije Kunstrijden | 10.06 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
| Group 5-1 Figurenläufer | Totaal | 10.06 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Freiläufer Kür Group 3 | Vrije Kunstrijden | 5.21 | Iller Cup (GER) |
| Freiläufer Kür Group 3 | Totaal | 5.21 | Iller Cup (GER) |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.02–01.03.2026 | Feldkirch Trophy // Vorarlberger Landesmeisterschaften Feldkirch/AUT |
Senior Men | 1 | 100.79 |
Short Program 1 (28.52) Free Skating 1 (72.27)
|
| 21–23.11.2025 | Offene Thüringer Meisterschaften 2025 Erfurt/GER |
Senior Men | 2 | 97.96 |
Short Program 2 (31.45) Free Skating 2 (66.51)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.11.2024 | Eisemannpokal 2024 Stuttgart/GER |
Senior Men | 1 | 109.61 |
Short Program 1 (33.01) Free Skating 1 (76.60)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.01.2024 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 Stuttgart/GER |
Senior Men | 1 | 91.78 |
Short Program 1 (25.96) Free Skating 1 (65.82)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2023 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 Mannheim/GER |
Meiserklasse Men | 2 | 103.92 |
Short Program 3 (35.69) Free Skating 2 (68.23)
|
| 19–20.11.2022 | Eisemann Pokal 2022 Stuttgart/GER |
Senior Men | 3 | 83.28 |
Short Program 3 (29.13) Free Skating 2 (54.15)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.02.2022 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 GER |
Senior Men | 2 | 122.39 |
Short Program 2 (39.65) Free Skating 2 (82.74)
|
| 12–13.02.2022 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 AUT |
Senior Men | 1 | 99.93 |
Short Program 1 (32.61) Free Skating 1 (67.32)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 GER |
Jungendklasse Boys |
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2019 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 GER |
Jugend Boys | 2 | 88.32 |
Short Program 2 (28.86) Free Skating 2 (59.46)
|
| 26.01.2019 | 32. Montafoner Schlittschuh AUT |
Junior Men | TD | ||
| 17–18.11.2018 | Eisemann-Pokal 2018 GER |
Junior Men | 4 | 79.09 |
Short Program 4 (24.31) Free Skating 4 (54.78)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 GER |
Anfänger Boys | 2 | 29.03 |
Free Skating 2 (29.03)
|
| 10.12.2016 | EBW-Nachwuchswettbewerb GER |
Anfänger Boys | 2 | 26.26 |
Free Skating 2 (26.26)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2016 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 GER |
Anfänger Boys | 4 | 20.31 |
Free Skating 4 (20.31)
|
| 05.12.2015 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 Mannheim/GER |
Anfänger Boys Jg. 2002-2004 | 3 | 18.03 |
Free Skating 3 (18.03)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2015 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 GER |
Kunstläufer Boys | 2 | 19.16 |
Free Skating 2 (19.16)
|
| 22.03.2015 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 GER |
Kunstläufer |
Jungen - Kür 2 (19.16)
|
||
| 08.03.2015 | IllerCup 2015 GER |
Group 6-1 Kunstläufer | 2 | 21.41 |
Free Skating 2 (21.41)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2014 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 GER |
Group 5-1 Figurenläufer | 6 | 10.06 |
Free Skating 6 (10.06)
|
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2013 | Iller Cup GER |
Freiläufer Kür Group 3 | 8 | 5.21 |
Free Skating 8 (5.21)
|