Maxi MENDEL Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Young Adult Deu Women | Totaal | 43.91 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) | 2024/2025 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 21.45 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 36.24 | 6. Dornbirner Eis-Trophy 2017 Interclub (AUT) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 55.97 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) | 2018/2019 |
| Anfänger Girls 2003/2004 | Totaal | 27.49 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER) | 2014/2015 |
| Anfänger Girls Jg. 2003 | Totaal | 26.05 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) | 2014/2015 |
| B5- Junior Women | Totaal | 29.10 | Schattenburg Cup 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| Figurenläufer 5-2 | Totaal | 13.53 | IllerCup 2012 (GER) | 2011/2012 |
| Group 7-1 Anfänger Girls | Totaal | 22.52 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Jugend Girls | Korte Kunstrijden | 21.03 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Vrije Kunstrijden | 47.57 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Totaal | 68.60 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 26.45 | Dornbirner Eis-Trophy 2023 (Dornbirn/AUT) | 2022/2023 |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 46.50 | Dornbirner Eis-Trophy 2023 (Dornbirn/AUT) | 2022/2023 |
| Junior Women | Totaal | 72.95 | Dornbirner Eis-Trophy 2023 (Dornbirn/AUT) | 2022/2023 |
| Nachwuchs B Girls | Korte Kunstrijden | 14.11 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) | 2016/2017 |
| Nachwuchs B Girls | Vrije Kunstrijden | 32.65 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) | 2016/2017 |
| Nachwuchs B Girls | Totaal | 46.76 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Girls | Korte Kunstrijden | 18.83 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Nachwuchs Girls | Vrije Kunstrijden | 33.79 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Nachwuchs Girls | Totaal | 52.62 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Korte Kunstrijden | 15.89 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) | 2015/2016 |
| Neulinge A Girls | Vrije Kunstrijden | 32.78 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) | 2015/2016 |
| Neulinge A Girls | Totaal | 48.67 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) | 2015/2016 |
| Young Adult | Totaal | 44.04 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) | 2022/2023 |
| Young Adult Women | Totaal | 45.18 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) | 2023/2024 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Young Adult Deu Women | Vrije Kunstrijden | 33.41 | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) |
| Young Adult Deu Women | Totaal | 33.41 | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Young Adult Deu Women | Vrije Kunstrijden | 43.91 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) |
| Young Adult Deu Women | Totaal | 43.91 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Young Adult Women | Vrije Kunstrijden | 45.18 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) |
| Young Adult Women | Totaal | 45.18 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 26.45 | Dornbirner Eis-Trophy 2023 (Dornbirn/AUT) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 46.50 | Dornbirner Eis-Trophy 2023 (Dornbirn/AUT) |
| Junior Women | Totaal | 72.95 | Dornbirner Eis-Trophy 2023 (Dornbirn/AUT) |
| Young Adult | Vrije Kunstrijden | 44.04 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) |
| Young Adult | Totaal | 44.04 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 (Mannheim/GER) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 21.34 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 (AUT) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 41.31 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 (AUT) |
| Junior Women | Totaal | 62.65 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 (AUT) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| B5- Junior Women | Vrije Kunstrijden | 29.10 | Schattenburg Cup 2020 (AUT) |
| B5- Junior Women | Totaal | 29.10 | Schattenburg Cup 2020 (AUT) |
| Jugend Girls | Korte Kunstrijden | 21.03 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 (GER) |
| Jugend Girls | Vrije Kunstrijden | 47.57 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 (GER) |
| Jugend Girls | Totaal | 68.60 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 (GER) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 21.45 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 34.52 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 55.97 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) |
| Nachwuchs Girls | Korte Kunstrijden | 18.83 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Vrije Kunstrijden | 33.79 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Totaal | 52.62 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 36.24 | 6. Dornbirner Eis-Trophy 2017 Interclub (AUT) |
| Nachwuchs B Girls | Korte Kunstrijden | 14.11 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) |
| Nachwuchs B Girls | Vrije Kunstrijden | 32.65 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) |
| Nachwuchs B Girls | Totaal | 46.76 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Korte Kunstrijden | 15.89 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
| Neulinge A Girls | Vrije Kunstrijden | 32.78 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
| Neulinge A Girls | Totaal | 48.67 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Anfänger Girls 2003/2004 | Vrije Kunstrijden | 27.49 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER) |
| Anfänger Girls 2003/2004 | Totaal | 27.49 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2003 | Vrije Kunstrijden | 26.05 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2003 | Totaal | 26.05 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Group 7-1 Anfänger Girls | Vrije Kunstrijden | 22.52 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
| Group 7-1 Anfänger Girls | Totaal | 22.52 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
Beste Scores 2011/2012
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Figurenläufer 5-2 | Vrije Kunstrijden | 13.53 | IllerCup 2012 (GER) |
| Figurenläufer 5-2 | Totaal | 13.53 | IllerCup 2012 (GER) |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.01.2026 | Baden-Württembergische Meisterschaften Stuttgart/GER |
Young Adult Deu Women | 1 | 33.41 |
Free Skating 1 (33.41)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.03.2025 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 Mannheim/GER |
Young Adult Deu Women | 2 | 43.91 |
Free Skating 2 (43.91)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.01.2024 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 Stuttgart/GER |
Young Adult Women | 2 | 45.18 |
Free Skating 2 (45.18)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.02.2023 | Dornbirner Eis-Trophy 2023 Dornbirn/AUT |
Junior Women | 17 | 72.95 |
Short Program 17 (26.45) Free Skating 18 (46.50)
|
| 04–05.02.2023 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2023 Mannheim/GER |
Young Adult | 2 | 44.04 |
Free Skating 2 (44.04)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.02.2022 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 AUT |
Junior Women | 9 | 62.65 |
Short Program 9 (21.34) Free Skating 9 (41.31)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.03.2020 | Schattenburg Cup 2020 AUT |
B5- Junior Women | 2 | 29.10 |
Free Skating 2 (29.10)
|
| 01–02.02.2020 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 GER |
Jugend Girls | 3 | 68.60 |
Short Program 3 (21.03) Free Skating 3 (47.57)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2019 | 32. Montafoner Schlittschuh AUT |
Advanced Novice Girls | 7 | 55.97 |
Short Program 5 (21.45) Free Skating 7 (34.52)
|
| 17–18.11.2018 | Eisemann-Pokal 2018 GER |
Nachwuchs Girls | 12 | 52.62 |
Short Program 13 (18.83) Free Skating 12 (33.79)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.02.2017 | 6. Dornbirner Eis-Trophy 2017 Interclub AUT |
Advanced Novice Girls |
Free Skating 5 (36.24)
|
||
| 10.12.2016 | EBW-Nachwuchswettbewerb GER |
Nachwuchs B Girls | 6 | 46.76 |
Short Program 7 (14.11) Free Skating 3 (32.65)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2015 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 Mannheim/GER |
Neulinge A Girls | 10 | 48.67 |
Short Program 10 (15.89) Free Skating 8 (32.78)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2015 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 GER |
Anfänger Girls Jg. 2003 | 5 | 26.05 |
Free Skating 5 (26.05)
|
| 06.12.2014 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 GER |
Anfänger Girls 2003/2004 | 3 | 27.49 |
Free Skating 3 (27.49)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2014 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 GER |
Group 7-1 Anfänger Girls | 5 | 22.52 |
Free Skating 5 (22.52)
|
Seizoen 2011/2012
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2012 | IllerCup 2012 GER |
Figurenläufer 5-2 | 4 | 13.53 |
Free Skating 4 (13.53)
|