Maya BENKIEWICZ inactief Access
ISU records & statistieken
| Prestatie | Categorie | Rang | Score | Geregistreerd op | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Total met SHAPIRO Mark | 421 | 113.62 | ISU JGP Solidarity Cup 2022 | 01.10.2022 |
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Total met HENAULT Nicolas | 454 | 103.58 | ISU JGP Courchevel 2021 | 21.08.2021 |
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Free Dance met SHAPIRO Mark | 416 | 69.41 | ISU JGP Solidarity Cup 2022 | 01.10.2022 |
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Free Dance met HENAULT Nicolas | 452 | 62.79 | ISU JGP Courchevel 2021 | 21.08.2021 |
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Rhythm Dance met SHAPIRO Mark | 435 | 44.21 | ISU JGP Solidarity Cup 2022 | 30.09.2022 |
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Rhythm Dance met HENAULT Nicolas | 464 | 40.79 | ISU JGP Courchevel 2021 | 20.08.2021 |
Score progressie
Element kaart ⓘ
Geschaatst met: Nicolas HENAULT (20/21–21/22); Mark SHAPIRO (22/23)
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | Ritme Dans | 45.72 | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
| Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | Vrije Dans | 74.29 | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
| Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | Totaal | 120.01 | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | Vrije Dans | 40.53 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | STARLIGHT-WALTZ | 28.69 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | QUICKSTEP | 24.50 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | Totaal | 93.72 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) | 2020/2021 |
| Avenir A Women | Totaal | 40.98 | Championnat de France 3 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir B Women | Totaal | 34.21 | Championnats de France 3 (FRA) | 2016/2017 |
| Avenir Women | Totaal | 42.36 | TDF Reims (FRA) | 2017/2018 |
| Cubs Girls | Totaal | 32.90 | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Cubs Girls I. 2007 | Totaal | 28.58 | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) | 2017/2018 |
| D2 Avenir Women | Totaal | 31.83 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) | 2016/2017 |
| D3-Poussin Filles | Vrije Kunstrijden | 22.31 | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Junior Id | Ritme Dans | 41.04 | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) | 2022/2023 |
| Junior Id | Vrije Dans | 68.85 | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) | 2022/2023 |
| Junior Id | Totaal | 109.89 | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) | 2022/2023 |
| Juniors Ice Dance met Mark SHAPIRO | Ritme Dans | 32.20 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| Juniors Ice Dance met Mark SHAPIRO | Vrije Dans | 59.48 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| Juniors Ice Dance met Mark SHAPIRO | Totaal | 91.68 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| N2 Avenir Women | Totaal | 33.18 | selection clubs IDF Centre (FRA) | 2016/2017 |
| N2 Minime Women | Totaal | 39.53 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Poussin Women | Totaal | 30.38 | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) | 2015/2016 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | Ritme Dans | 45.72 | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | Vrije Dans | 74.29 | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | Totaal | 120.01 | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Junior Id | Ritme Dans | 41.04 | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Junior Id | Vrije Dans | 68.85 | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Junior Id | Totaal | 109.89 | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Juniors Ice Dance met Mark SHAPIRO | Ritme Dans | 32.20 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Juniors Ice Dance met Mark SHAPIRO | Vrije Dans | 59.48 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Juniors Ice Dance met Mark SHAPIRO | Totaal | 91.68 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior Ice Dance met Nicolas HENAULT | Ritme Dans | 40.79 | ISU JGP Courchavel 2021 (Courchevel/FRA) |
| Junior Ice Dance met Nicolas HENAULT | Vrije Dans | 62.79 | ISU JGP Courchavel 2021 (Courchevel/FRA) |
| Junior Ice Dance met Nicolas HENAULT | Totaal | 103.58 | ISU JGP Courchavel 2021 (Courchevel/FRA) |
Beste Scores 2020/2021
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | Vrije Dans | 40.53 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) |
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | QUICKSTEP | 24.50 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) |
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | STARLIGHT-WALTZ | 28.69 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) |
| Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | Totaal | 93.72 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| N2 Minime Women | Vrije Kunstrijden | 39.53 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| N2 Minime Women | Totaal | 39.53 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Vrije Kunstrijden | 40.98 | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir A Women | Totaal | 40.98 | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir Women | Vrije Kunstrijden | 42.36 | TDF Reims (FRA) |
| Avenir Women | Totaal | 42.36 | TDF Reims (FRA) |
| Cubs Girls | Vrije Kunstrijden | 32.90 | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Cubs Girls | Totaal | 32.90 | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Cubs Girls I. 2007 | Vrije Kunstrijden | 28.58 | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) |
| Cubs Girls I. 2007 | Totaal | 28.58 | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Avenir B Women | Vrije Kunstrijden | 34.21 | Championnats de France 3 (FRA) |
| Avenir B Women | Totaal | 34.21 | Championnats de France 3 (FRA) |
| D2 Avenir Women | Vrije Kunstrijden | 31.83 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| D2 Avenir Women | Totaal | 31.83 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| N2 Avenir Women | Vrije Kunstrijden | 33.18 | selection clubs IDF Centre (FRA) |
| N2 Avenir Women | Totaal | 33.18 | selection clubs IDF Centre (FRA) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Poussin Women | Vrije Kunstrijden | 30.38 | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) |
| Poussin Women | Totaal | 30.38 | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| D3-Poussin Filles | Vrije Kunstrijden | 22.31 | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.02–05.03.2023 | ISU World Junior Figure Skating Championships 2023 Calgary, AB/CAN |
Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | 28FNR | 40.94 |
Rhythm Dance 28 (40.94)
|
| 28.11–04.12.2022 | Santa Claus 2022 Budapest/HUN |
Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | 6 | 120.01 |
Rhythm Dance 8 (45.72) Free Dance 6 (74.29)
|
| 17–20.11.2022 | Open Andorra 2022 Canillo/AND |
Junior Id met Mark SHAPIRO | 6 | 109.89 |
Rhythm Dance 6 (41.04) Free Dance 6 (68.85)
|
| 19–23.10.2022 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR NICE/FRA |
Juniors Ice Dance met Mark SHAPIRO | 5 | 91.68 |
Rhythm Dance 5 (32.20) Free Dance 5 (59.48)
|
| 12–15.10.2022 | ISU JGP Egna-Neumarkt 2022 Egna-Neumarkt/ITA |
Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | 19 | 98.64 |
Rhythm Dance 18 (40.83) Free Dance 20 (57.81)
|
| 28.09–01.10.2022 | ISU JGP Solidarity Cup 2022 Gdansk/POL |
Junior Ice Dance met Mark SHAPIRO | 17 | 113.62 |
Rhythm Dance 18 (44.21) Free Dance 17 (69.41)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09–02.10.2021 | MASTERS 2021 FRA |
Junior Ice Dance met Nicolas HENAULT | 7 | 96.26 |
Rhythm Dance 6 (38.16) Free Dance 7 (58.10)
|
| 18–21.08.2021 | ISU JGP Courchavel 2021 Courchevel/FRA |
Junior Ice Dance met Nicolas HENAULT | 11 | 103.58 |
Rhythm Dance 11 (40.79) Free Dance 10 (62.79)
|
Seizoen 2020/2021
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–29.11.2020 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 HUN |
Advanced Novice Ice Dance met Nicolas HENAULT | 2 | 93.72 |
Starlight Waltz 2 (28.69) Quickstep 2 (24.50) Free Dance 2 (40.53)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.11.2018 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 FRA |
N2 Minime Women | 2 | 39.53 |
Free Skating 2 (39.53)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2018 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Cubs Girls | 13 | 32.90 |
Free Skating 13 (32.90)
|
| 14–15.04.2018 | Championnat de France 3 FRA |
Avenir A Women | 8 | 40.98 |
Free Skating 8 (40.98)
|
| 31.03–01.04.2018 | 24. Hamburger Michel 2018 GER |
Springs Girls | TD | ||
| 17–18.03.2018 | France Club Selection Cergy 2018 FRA |
Avenir Women | |||
| 10–11.03.2018 | TDF Boulogne FRA |
Avenir Women | 3 | 38.50 |
Free Skating 3 (38.50)
|
| 16–18.02.2018 | JÉGVIRÁG CUP 2018 HUN |
Cubs Girls I. 2007 | 6 | 28.58 |
Free Skating 6 (28.58)
|
| 27.01.2018 | TDF Reims FRA |
Avenir Women | 1 | 42.36 |
Free Skating 1 (42.36)
|
| 25–26.11.2017 | TDF Dammarie 2017-2018 FRA |
Avenir Women | 3 | 33.60 |
Free Skating 3 (33.60)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS FRA |
D2 Avenir Women | 2 | 31.83 |
Free Skating 2 (31.83)
|
| 01–02.04.2017 | Championnats de France 3 FRA |
Avenir B Women | 1 | 34.21 |
Free Skating 1 (34.21)
|
| 11–12.03.2017 | selection clubs IDF Centre FRA |
N2 Avenir Women | 1 | 33.18 |
Free Skating 1 (33.18)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2016 | 10ème trophée Alain CAlmat FRA |
Poussin Women | 2 | 24.17 |
Free Skating 2 (24.17)
|
| 20–21.02.2016 | Tournoi de France n° 11 - Garges FRA |
Poussin Women | 1 | 30.38 |
Free Skating 1 (30.38)
|
| 16–17.01.2016 | Tournoi de France n° 7 - Asnières FRA |
Poussin Women | 2 | 21.53 |
Free Skating 2 (21.53)
|
| 21–22.11.2015 | TROPHEE COTE DE NACRE FRA |
Poussin Women | 2 | 19.35 |
Free Skating 2 (19.35)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2015 | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 FRA |
D3-Poussin Filles |
Free Skating 1 (22.31)
|