Milena Sofie BLEIKER Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport IV Women | Totaal | 91.22 | ESCZ Spring-Trophy 25 (Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
| Cadet A | Totaal | 19.94 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Cadet A Younger | Totaal | 23.61 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Cadet U15 | Korte Kunstrijden | 26.72 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U15 | Vrije Kunstrijden | 53.53 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U15 | Totaal | 80.25 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend B1 | Totaal | 25.46 | Montalin Cup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend Sev Girls | Totaal | 48.74 | OEV Meisterschaft (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev U13 Girls | Korte Kunstrijden | 23.10 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev U13 Girls | Vrije Kunstrijden | 44.53 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev U13 Girls | Totaal | 67.63 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Korte Kunstrijden | 25.38 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Vrije Kunstrijden | 49.79 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Totaal | 75.17 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior | Korte Kunstrijden | 36.85 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 68.14 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Totaal | 102.93 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior U19 Women | Korte Kunstrijden | 30.76 | ARGE ALP 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Junior U19 Women | Vrije Kunstrijden | 60.80 | ARGE ALP 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Junior U19 Women | Totaal | 91.56 | ARGE ALP 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 40.90 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) | 2021/2022 |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 76.21 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) | 2021/2022 |
| Junior Women | Totaal | 104.37 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Klasse 5 Younger | Totaal | 32.53 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Klasse 6 Younger | Totaal | 22.61 | Ostschweizer Meisterschaft (SUI) | 2014/2015 |
| Mini Girls | Korte Kunstrijden | 21.33 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 34.94 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Girls | Totaal | 56.27 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Girls | Totaal | 43.73 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Girls U12 | Korte Kunstrijden | 20.96 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Girls U12 | Vrije Kunstrijden | 36.63 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Girls U12 | Totaal | 57.59 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Women | Totaal | 42.38 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Mixed Age Women | Korte Kunstrijden | 39.40 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) | 2022/2023 |
| Mixed Age Women | Vrije Kunstrijden | 74.91 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Mixed Age Women | Totaal | 112.77 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Nachwuchs U14 Girls | Korte Kunstrijden | 27.71 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Girls | Vrije Kunstrijden | 51.34 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Girls | Totaal | 79.05 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Korte Kunstrijden | 27.60 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 52.06 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Totaal | 79.66 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U15 Girls | Korte Kunstrijden | 29.68 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U15 Girls | Vrije Kunstrijden | 57.95 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U15 Girls | Totaal | 86.12 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Seniors Women | Korte Kunstrijden | 52.67 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) | 2025/2026 |
| Seniors Women | Vrije Kunstrijden | 90.12 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) | 2025/2026 |
| Seniors Women | Totaal | 142.79 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) | 2025/2026 |
| Sev Mini Girls | Korte Kunstrijden | 16.33 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 35.67 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Girls | Totaal | 52.00 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Maedchen | Korte Kunstrijden | 22.42 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Maedchen | Vrije Kunstrijden | 37.85 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Maedchen | Totaal | 60.27 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Korte Kunstrijden | 27.03 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Vrije Kunstrijden | 48.70 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Totaal | 75.73 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| U13 Jugend Girls Sev | Korte Kunstrijden | 27.99 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U13 Jugend Girls Sev | Vrije Kunstrijden | 47.67 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U13 Jugend Girls Sev | Totaal | 75.66 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U14 Nachwuchs Women | Korte Kunstrijden | 26.55 | Montalin Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| U14 Nachwuchs Women | Vrije Kunstrijden | 49.54 | Montalin Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| U14 Nachwuchs Women | Totaal | 76.09 | Montalin Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| U15 Girls | Totaal | 47.99 | ARGE ALP 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Youngster Girls 2 | Totaal | 27.55 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Seniors Women | Korte Kunstrijden | 52.67 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Seniors Women | Vrije Kunstrijden | 90.12 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Seniors Women | Totaal | 142.79 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Breitensport IV Women | Vrije Kunstrijden | 91.22 | ESCZ Spring-Trophy 25 (Oerlikon/SUI) |
| Breitensport IV Women | Totaal | 91.22 | ESCZ Spring-Trophy 25 (Oerlikon/SUI) |
| Seniors Women | Korte Kunstrijden | 42.84 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Seniors Women | Vrije Kunstrijden | 78.17 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Seniors Women | Totaal | 117.66 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Korte Kunstrijden | 37.79 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Mixed Age Women | Vrije Kunstrijden | 71.69 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| Mixed Age Women | Totaal | 99.57 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior | Korte Kunstrijden | 34.79 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 68.14 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Totaal | 102.93 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 40.51 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 55.53 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Junior Women | Totaal | 96.04 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Mixed Age Women | Korte Kunstrijden | 39.40 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) |
| Mixed Age Women | Vrije Kunstrijden | 74.91 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Mixed Age Women | Totaal | 112.77 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
Beste Scores 2021/2022
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior U19 Women | Korte Kunstrijden | 30.76 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Junior U19 Women | Vrije Kunstrijden | 60.80 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Junior U19 Women | Totaal | 91.56 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 40.90 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 76.21 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) |
| Junior Women | Totaal | 99.41 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
Beste Scores 2020/2021
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior | Korte Kunstrijden | 36.85 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 63.53 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Junior | Totaal | 100.38 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Junior Women | Korte Kunstrijden | 37.93 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| Junior Women | Vrije Kunstrijden | 66.44 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| Junior Women | Totaal | 104.37 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Korte Kunstrijden | 26.72 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Cadet U15 | Vrije Kunstrijden | 53.53 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Cadet U15 | Totaal | 80.25 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Korte Kunstrijden | 29.68 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Vrije Kunstrijden | 57.95 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Totaal | 86.12 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs U14 Girls | Korte Kunstrijden | 27.71 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Vrije Kunstrijden | 51.34 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Totaal | 79.05 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Korte Kunstrijden | 27.60 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 52.06 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Totaal | 79.66 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Korte Kunstrijden | 27.03 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Vrije Kunstrijden | 48.70 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Totaal | 75.73 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Korte Kunstrijden | 26.55 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Vrije Kunstrijden | 49.54 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Totaal | 76.09 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| U15 Girls | Vrije Kunstrijden | 47.99 | ARGE ALP 2019 (SUI) |
| U15 Girls | Totaal | 47.99 | ARGE ALP 2019 (SUI) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Jugend Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 48.74 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Totaal | 48.74 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Jugend Sev U13 Girls | Korte Kunstrijden | 23.10 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Jugend Sev U13 Girls | Vrije Kunstrijden | 44.53 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Jugend Sev U13 Girls | Totaal | 67.63 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Jugend U13 | Korte Kunstrijden | 25.38 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Jugend U13 | Vrije Kunstrijden | 49.79 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Jugend U13 | Totaal | 75.17 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| U13 Jugend Girls Sev | Korte Kunstrijden | 27.99 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| U13 Jugend Girls Sev | Vrije Kunstrijden | 47.67 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| U13 Jugend Girls Sev | Totaal | 75.66 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Korte Kunstrijden | 21.33 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 34.94 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls | Totaal | 56.27 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Sev Girls | Vrije Kunstrijden | 43.73 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Mini Sev Girls | Totaal | 43.73 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Korte Kunstrijden | 20.96 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Vrije Kunstrijden | 36.63 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Totaal | 57.59 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Women | Vrije Kunstrijden | 42.38 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) |
| Mini Sev Women | Totaal | 42.38 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Korte Kunstrijden | 16.33 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Vrije Kunstrijden | 35.67 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Totaal | 52.00 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Mini Maedchen | Korte Kunstrijden | 22.42 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Mini Maedchen | Vrije Kunstrijden | 37.85 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Mini Maedchen | Totaal | 60.27 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Jugend B1 | Vrije Kunstrijden | 25.46 | Montalin Cup 2015 (SUI) |
| Jugend B1 | Totaal | 25.46 | Montalin Cup 2015 (SUI) |
| Klasse 5 Younger | Vrije Kunstrijden | 32.53 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) |
| Klasse 5 Younger | Totaal | 32.53 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) |
| Youngster Girls 2 | Vrije Kunstrijden | 27.55 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Youngster Girls 2 | Totaal | 27.55 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cadet A Younger | Vrije Kunstrijden | 23.61 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Cadet A Younger | Totaal | 23.61 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Klasse 6 Younger | Vrije Kunstrijden | 22.61 | Ostschweizer Meisterschaft (SUI) |
| Klasse 6 Younger | Totaal | 22.61 | Ostschweizer Meisterschaft (SUI) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Cadet A | Vrije Kunstrijden | 19.94 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
| Cadet A | Totaal | 19.94 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
Seizoen 2026/2027
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.09.2026 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Senior Women | TD |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.04.2026 | Saentiscup Herisau/SUI |
Seniors Women | TD | ||
| 21.02.2026 | OEV Meisterschaft 2026 Wil/SUI |
Seniors Women | 1 | 89.28 |
Free Skating 1 (89.28)
|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Seniors Women | 1 | 142.79 |
Short Program 1 (52.67) Free Skating 1 (90.12)
|
| 28–30.11.2025 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Seniors Women | 1 | 141.97 |
Short Program 2 (52.57) Free Skating 1 (89.40)
|
| 13–16.11.2025 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Seniors Women | 1 | 135.47 |
Short Program 1 (50.96) Free Skating 1 (84.51)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Seniors Women | 2 | 114.72 |
Short Program 1 (42.88) Free Skating 2 (71.84)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Senior Women | TD |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.04.2025 | ESCZ Spring-Trophy 25 Oerlikon/SUI |
Breitensport IV Women | 1 | 91.22 |
Free Skating 1 (91.22)
|
| 05–06.04.2025 | Saentiscup Herisau/SUI |
Breitensport IV Women | 1 | 87.70 |
Free Skating 1 (87.70)
|
| 01–02.03.2025 | Ice Trophy 2025 Biel/SUI |
Breitensport IV Women | 1 | 79.17 |
Free Skating 1 (79.17)
|
| 23.02.2025 | OEV Meisterschaft 2025 Glarus/SUI |
Breitensport IV Women | 1 | 75.91 |
Free Skating 1 (75.91)
|
| 01–02.02.2025 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
Breitensport IV Women | 1 | 81.19 |
Free Skating 1 (81.19)
|
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Seniors Women | 2 | 116.65 |
Short Program 1 (42.84) Free Skating 2 (73.81)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Seniors Women | 1 | 117.66 |
Short Program 2 (39.49) Free Skating 2 (78.17)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Seniors Women | 3 | 109.33 |
Short Program 3 (37.09) Free Skating 2 (72.24)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2024 | Saentiscup2024 Herisau/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 71.69 |
Free Skating 1 (71.69)
|
| 25.02.2024 | OEV-Meisterschaft 2024 Herisau/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 65.11 |
Free Skating 1 (65.11)
|
| 26–28.01.2024 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Mixed Age Women | 2 | 96.58 |
Short Program 2 (35.50) Free Skating 2 (61.08)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 98.64 |
Short Program 1 (37.79) Free Skating 3 (60.85)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Mixed Age Women | 2 | 99.57 |
Short Program 4 (32.64) Free Skating 2 (66.93)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 95.90 |
Short Program 1 (35.27) Free Skating 3 (60.63)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2023 | Säntiscup 2023 Herisau/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 68.69 |
Free Skating 1 (68.69)
|
| 26.02.2023 | OEV Meisterschaft 2023 Rapperswil/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 66.18 |
Free Skating 1 (66.18)
|
| 21–22.01.2023 | SM Junioren - Mixed Age Nat. 8 Dübendorf/SUI |
Mixed Age Women | 8 | 95.51 |
Short Program 2 (39.40) Free Skating 14 (56.11)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 108.50 |
Short Program 1 (37.88) Free Skating 1 (70.62)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 112.77 |
Short Program 1 (37.86) Free Skating 1 (74.91)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Junior | 9 | 102.93 |
Short Program 11 (34.79) Free Skating 8 (68.14)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 6 | 96.04 |
Short Program 6 (40.51) Free Skating 11 (55.53)
|
Seizoen 2021/2022
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2022 | ARGE ALP 2022 SUI |
Junior U19 Women | 12 | 91.56 |
Short Program 19 (30.76) Free Skating 12 (60.80)
|
| 22–23.01.2022 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 5 (76.21) Short Program 6 (40.90)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Junior Women | 7 | 99.41 |
Short Program 6 (37.35) Free Skating 8 (62.06)
|
| 03–05.12.2021 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Junior Women | 6 | 96.64 |
Short Program 9 (31.77) Free Skating 5 (64.87)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Junior Women | 6 | 97.96 |
Short Program 9 (31.19) Free Skating 2 (66.77)
|
Seizoen 2020/2021
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
Junior Women | 3 | 104.37 |
Short Program 4 (37.93) Free Skating 3 (66.44)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Junior | 12 | 100.38 |
Short Program 9 (36.85) Free Skating 14 (63.53)
|
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.01.2020 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs Nat. 5 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 5 | 83.47 |
Short Program 7 (28.59) Free Skating 4 (54.88)
|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | TD | ||
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 2 | 86.12 |
Short Program 3 (28.17) Free Skating 1 (57.95)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 2 | 82.80 |
Short Program 2 (29.68) Free Skating 3 (53.12)
|
| 18–20.10.2019 | Alpenpokal 2019 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 3 | 51.24 |
Free Skating 3 (51.24)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Cadet U15 | 3 | 80.25 |
Short Program 4 (26.72) Free Skating 2 (53.53)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | ARGE ALP 2019 SUI |
U15 Girls | 10 | 47.99 |
Free Skating 10 (47.99)
|
| 23.02.2019 | OEV Meisterschaft 2019 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 1 | 48.77 |
Free Skating 1 (48.77)
|
| 11–13.01.2019 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 Nat. 7 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 7 | 79.05 |
Short Program 11 (27.71) Free Skating 7 (51.34)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Nachwuchs Girls U14 | 8 | 75.73 |
Short Program 12 (27.03) Free Skating 6 (48.70)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Nachwuchs U14 Sev Girls | 6 | 79.66 |
Short Program 7 (27.60) Free Skating 6 (52.06)
|
| 26–28.10.2018 | Montalin Cup 2018 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 4 | 76.09 |
Short Program 5 (26.55) Free Skating 4 (49.54)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Jugend Sev Girls | 2 | 46.13 |
Free Skating 2 (46.13)
|
| 24.02.2018 | OEV Meisterschaft SUI |
Jugend Sev Girls | 1 | 48.74 |
Free Skating 1 (48.74)
|
| 26–28.01.2018 | SM JUGEND UND MINI 2018 Nat. 6 SUI |
Jugend U13 | 6 | 75.17 |
Short Program 12 (25.38) Free Skating 4 (49.79)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Jugend Sev U13 Girls | 5 | 67.63 |
Short Program 5 (23.10) Free Skating 3 (44.53)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
U13 Jugend Girls Sev | 1 | 75.66 |
Short Program 1 (27.99) Free Skating 2 (47.67)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Mini Sev Girls | 4 | 43.73 |
Free Skating 4 (43.73)
|
| 25.02.2017 | OEV Meisterschaft 2017 SUI |
Mini Sev Women | 1 | 42.38 |
Free Skating 1 (42.38)
|
| 27–29.01.2017 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend Nat. 31 SUI |
Mini Girls | 31 | 56.27 |
Short Program 25 (21.33) Free Skating 31 (34.94)
|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Mini Sev Girls U12 | 11 | 57.59 |
Short Program 14 (20.96) Free Skating 10 (36.63)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Mini Maedchen | 7 | 60.27 |
Short Program 9 (22.42) Free Skating 8 (37.85)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Mini Girls | 22 | 52.00 |
Short Program 25 (16.33) Free Skating 20 (35.67)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Youngster Girls 2 | 2 | 27.55 |
Free Skating 2 (27.55)
|
| 27.02.2016 | OEV Meisterschaft 2016 SUI |
Klasse 5 Younger | 1 | 32.53 |
Free Skating 1 (32.53)
|
| 23–25.10.2015 | Montalin Cup 2015 SUI |
Jugend B1 | 6 | 25.46 |
Free Skating 6 (25.46)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Cadet A Younger | 2 | 23.61 |
Free Skating 2 (23.61)
|
| 29.09.2014 | Ostschweizer Meisterschaft SUI |
Klasse 6 Younger | 1 | 22.61 |
Free Skating 1 (22.61)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2014 | 29. Säntiscup 2014 SUI |
Cadet A | 9 | 19.94 |
Free Skating 9 (19.94)
|