fsresults

MiniSparkles inactief

FIN FIN · HTK (13/14–24/25)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 53.54 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Totaal 50.14 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Pikku Tulokkaat, Mupi Totaal 42.36 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Totaal 45.97 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Totaal 57.43 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat R3 Totaal 51.43 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat, Mupi Totaal 49.83 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN) 2023/2024
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Pikku Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 42.36 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Totaal 42.36 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 47.54 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 47.54 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Vrije Kunstrijden 45.23 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 45.23 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 50.14 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Totaal 50.14 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 49.83 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 49.83 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Vrije Kunstrijden 53.54 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 53.54 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat Vrije Kunstrijden 45.97 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Totaal 45.97 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R3 Vrije Kunstrijden 51.43 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R3 Totaal 51.43 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat R2, Mupi Vrije Kunstrijden 57.43 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Totaal 57.43 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 43.31 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 43.31 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)