fsresults

Moonshadows

FIN FIN · Helsinki FSA (10/11–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Junior Totaal 47.61 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Junior 2l Totaal 29.41 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN) 2014/2015
Junior Kansalliset Totaal 41.62 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) 2019/2020
Junior L1 Totaal 40.67 mlkans2lk (Espoo/FIN) 2021/2022
Junior L2 Totaal 43.88 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) 2022/2023
Junior L2_kansalliset Totaal 43.95 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) 2019/2020
Junior L6 Totaal 39.63 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) 2018/2019
Junior Lohko 1 Totaal 40.84 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
Junior Lohko 2 Totaal 46.05 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Junior Mupi Totaal 99.57 RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN) 2025/2026
Kansalliset Junior Lohko 2 Totaal 28.27 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) 2012/2013
Lohko 1 Totaal 30.60 ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) 2017/2018

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 40.92 ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN)
Junior Totaal 40.92 ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN)
Junior L1 Vrije Kunstrijden 39.47 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior L1 Totaal 39.47 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior Lohko 1 Vrije Kunstrijden 40.84 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Junior Lohko 1 Totaal 40.84 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Junior Mupi Vrije Kunstrijden 49.79 RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN)
Junior Mupi Totaal 99.57 RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 40.17 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Junior Totaal 40.17 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Junior L1 Vrije Kunstrijden 39.95 ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN)
Junior L1 Totaal 39.95 ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 47.61 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Junior Totaal 47.61 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Junior L2 Vrije Kunstrijden 40.07 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior L2 Totaal 40.07 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior Lohko 2 Vrije Kunstrijden 46.05 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Junior Lohko 2 Totaal 46.05 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 44.40 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Junior Totaal 44.40 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Junior L2 Vrije Kunstrijden 43.88 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)
Junior L2 Totaal 43.88 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 44.36 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Junior Totaal 44.36 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Junior L1 Vrije Kunstrijden 40.67 mlkans2lk (Espoo/FIN)
Junior L1 Totaal 40.67 mlkans2lk (Espoo/FIN)

Beste Scores 2020/2021

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior L1 Vrije Kunstrijden 38.42 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Junior L1 Totaal 38.42 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 37.91 Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN)
Junior Totaal 37.91 Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN)
Junior Kansalliset Vrije Kunstrijden 41.62 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Junior Kansalliset Totaal 41.62 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Junior L2_kansalliset Vrije Kunstrijden 43.95 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Junior L2_kansalliset Totaal 43.95 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)

Beste Scores 2018/2019

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Kansalliset Vrije Kunstrijden 40.96 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Junior Kansalliset Totaal 40.96 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Junior L6 Vrije Kunstrijden 39.63 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN)
Junior L6 Totaal 39.63 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN)

Beste Scores 2017/2018

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Kansalliset Vrije Kunstrijden 25.80 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Junior Kansalliset Totaal 25.80 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Junior L1 Vrije Kunstrijden 35.36 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)
Junior L1 Totaal 35.36 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)
Junior Lohko 1 Vrije Kunstrijden 30.60 ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN)
Lohko 1 Totaal 30.60 ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN)

Beste Scores 2016/2017

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Kansalliset Vrije Kunstrijden 32.20 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Junior Kansalliset Totaal 32.20 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Junior Lohko 1 Vrije Kunstrijden 31.74 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)
Junior Lohko 1 Totaal 31.74 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)

Beste Scores 2015/2016

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 32.13 ML KANS. SARJOJEN 1. KILPAILU 21.11.2015, LOHKO 2 (FIN)
Junior Kansalliset Vrije Kunstrijden 33.69 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)
Junior Kansalliset Totaal 33.69 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)

Beste Scores 2014/2015

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 29.54 ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN)
Junior Totaal 29.54 ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN)
Junior 2l Vrije Kunstrijden 29.41 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)
Junior 2l Totaal 29.41 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)
Junior Kansalliset Vrije Kunstrijden 30.16 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)
Junior Kansalliset Totaal 30.16 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)

Beste Scores 2013/2014

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 37.61 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Junior Totaal 37.61 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Junior Lohko 1 Vrije Kunstrijden 35.51 ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN)
Junior Lohko 1 Totaal 35.51 ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN)

Beste Scores 2012/2013

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 29.63 Muodostelmaluistelun II-lohkon 1. kilpailu (FIN)
Junior Totaal 29.63 Muodostelmaluistelun II-lohkon 1. kilpailu (FIN)
Kansalliset Junior Lohko 2 Vrije Kunstrijden 28.27 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN)
Kansalliset Junior Lohko 2 Totaal 28.27 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN)

Beste Scores 2011/2012

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 24.83 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Junior Totaal 24.83 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)

Beste Scores 2010/2011

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Junior Vrije Kunstrijden 28.29 ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN)
Junior Totaal 28.29 ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN)
Junior Kansalliset Vrije Kunstrijden 28.00 Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 (FIN)
Junior Kansalliset Totaal 28.00 Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 (FIN)