Raphael WEBER Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport I Boys | Totaal | 32.44 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) | 2025/2026 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| 2 Star Boys | Totaal | 11.40 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) | 2024/2025 |
| Basic Novice Boys | Totaal | 19.42 | Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Futurum II Boys | Totaal | 9.81 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) | 2025/2026 |
| Inter-Bronze Boys | Totaal | 23.50 | Saentiscup (Herisau/SUI) | 2025/2026 |
Beste Scores 2025/2026
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Vrije Kunstrijden | 19.42 | Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI) |
| Basic Novice Boys | Totaal | 19.42 | Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI) |
| Breitensport I Boys | Vrije Kunstrijden | 32.44 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) |
| Breitensport I Boys | Totaal | 32.44 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) |
| Futurum II Boys | FREE-SKANTING | 9.81 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Futurum II Boys | Totaal | 9.81 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Inter-Bronze Boys | Vrije Kunstrijden | 23.50 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
| Inter-Bronze Boys | Totaal | 23.50 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2024/2025
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| 2 Star Boys | Vrije Kunstrijden | 11.40 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) |
| 2 Star Boys | Totaal | 11.40 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) |
Seizoen 2025/2026
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.04.2026 | ESCZ Spring-Trophy 26 Oerlikon/SUI |
Breitensport I Boys | 1 | 32.44 |
Free Skating 1 (32.44)
|
| 03–04.04.2026 | Saentiscup Herisau/SUI |
Inter-Bronze Boys | 1 | 23.50 |
Free Skating 1 (23.50)
|
| 24–25.01.2026 | Heuried-Cup 26 Heuried/SUI |
Basic Novice Boys | 1 | 19.42 |
Free Skating 1 (19.42)
|
| 06–07.12.2025 | Glattal Cup 2025 Dübendorf/SUI |
Futurum II Boys | 1 | 9.81 |
Free Skanting 1 (9.81)
|
| 06–07.12.2025 | Glattal Cup 2025 Dübendorf/SUI |
Inter-Bronze Boys | 1 | 20.49 |
Free Skating 1 (20.49)
|
| 13–16.11.2025 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Inter-Bronze Boys | 1 | 20.96 |
Free Skating 1 (20.96)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Inter-Bronze Boys | 1 | 17.91 |
Free Skating 1 (17.91)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Inter-Bronze Boys +++ | 1 | 21.26 |
Free Skating 1 (21.26)
|
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2024/2025
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2025 | Saentiscup Herisau/SUI |
2. Star Boys | 1 | 9.64 |
Free Skating 1 (9.64)
|
| 01–02.02.2025 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
2. Star Boys | 1 | 11.12 |
Free Skating 1 (11.12)
|
| 18–19.01.2025 | Heuried Cup 2025 Heuried/SUI |
2 Star Boys | 1 | 11.40 |
Free Skating 1 (11.40)
|