Sofia Madita POLL inactief Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 17.78 | 22nd EISCUP INNSBRUCK (AUT) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 37.47 | 22nd EISCUP INNSBRUCK (AUT) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 55.25 | 22nd EISCUP INNSBRUCK (AUT) | 2017/2018 |
| Intermediate Novice Girls | Totaal | 30.13 | Zwinger Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Nachwuchs Girls | Korte Kunstrijden | 22.52 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2018" (GER) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Girls | Vrije Kunstrijden | 40.54 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2018" (GER) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Girls | Totaal | 63.06 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2018" (GER) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Girls B | Korte Kunstrijden | 23.73 | Zwinger Pokal 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls B | Vrije Kunstrijden | 39.60 | Zwinger Pokal 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls B | Totaal | 63.33 | Zwinger Pokal 2019 (GER) | 2019/2020 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2019/2020
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Girls B | Korte Kunstrijden | 23.73 | Zwinger Pokal 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls B | Vrije Kunstrijden | 39.60 | Zwinger Pokal 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls B | Totaal | 63.33 | Zwinger Pokal 2019 (GER) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 30.13 | Zwinger Pokal 2018 (GER) |
| Intermediate Novice Girls | Totaal | 30.13 | Zwinger Pokal 2018 (GER) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Korte Kunstrijden | 17.78 | 22nd EISCUP INNSBRUCK (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vrije Kunstrijden | 37.47 | 22nd EISCUP INNSBRUCK (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Totaal | 55.25 | 22nd EISCUP INNSBRUCK (AUT) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Girls | Korte Kunstrijden | 22.52 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2018" (GER) |
| Nachwuchs Girls | Vrije Kunstrijden | 40.54 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2018" (GER) |
| Nachwuchs Girls | Totaal | 63.06 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2018" (GER) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2019/2020
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.03.2020 | Bayerische Jugendmeisterschaften 2020 Oberstdorf/GER |
Nachwuchs A Girls | TD | ||
| 18–20.10.2019 | Zwinger Pokal 2019 GER |
Nachwuchs Girls B | 16 | 63.33 |
Short Program 15 (23.73) Free Skating 18 (39.60)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.10.2018 | Zwinger Pokal 2018 GER |
Intermediate Novice Girls | 7 | 30.13 |
Free Skating 7 (30.13)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2018 | 22nd EISCUP INNSBRUCK AUT |
Advanced Novice Girls | 21 | 55.25 |
Short Program 27 (17.78) Free Skating 18 (37.47)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.02.2017 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2018" GER |
Nachwuchs Girls | 10 | 63.06 |
Short Program 11 (22.52) Free Skating 9 (40.54)
|