fsresults

Sunflowers

FIN FIN · Helsinki FSA (09/10–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Mupi Tulokkaat R1 Totaal 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Totaal 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Totaal 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) 2011/2012
Pikku Tulokkaat, Mupi Totaal 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Totaal 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 Totaal 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat Mupi R2 Totaal 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) 2024/2025
Tulokkaat R1 Totaal 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Totaal 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Totaal 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R3 Totaal 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Mupi Tulokkaat R1 Totaal 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 Totaal 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Pikku Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Totaal 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Vrije Kunstrijden 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Totaal 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Totaal 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Vrije Kunstrijden 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Vrije Kunstrijden 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Totaal 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat Vrije Kunstrijden 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Totaal 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Vrije Kunstrijden 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Totaal 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat R2, Mupi Vrije Kunstrijden 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Totaal 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)

Beste Scores 2011/2012

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Minorit Vrije Kunstrijden 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Minorit Totaal 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)

Beste Scores 2009/2010

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Minorit Vrije Kunstrijden 13.42 ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN)
Minorit Totaal 13.42 ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN)