Team Nova inactief Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Mixed | Totaal | 64.35 | KNALLEPOKALEN (Borås Ishall/SWE) | 2022/2023 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Totaal | 32.84 | SM i synkroniserad konståkning (SWE) | 2012/2013 |
| Debutanter | Totaal | 30.23 | VÄTTERNCUPEN Klubbtävling (SWE) | |
| Junior | Korte Kunstrijden | 58.63 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) | 2018/2019 |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 89.32 | SVENSKA MÄSTERSKAPEN (SWE) | 2018/2019 |
| Junior | Totaal | 144.24 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) | 2018/2019 |
| Novice | Totaal | 91.89 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) | 2013/2014 |
| Novice Youth | Totaal | 46.69 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) | 2014/2015 |
| Svenska Juniormästerskapen | Korte Kunstrijden | 48.41 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Svenska Juniormästerskapen | Vrije Kunstrijden | 82.06 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Svenska Juniormästerskapen | Totaal | 130.47 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Youth | Totaal | 48.01 | Kungsbacka Trophy, elittävling (SWE) | 2014/2015 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2023/2024
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mixed | Vrije Kunstrijden | 58.92 | Mölndalspokalen (Idrottsvägen 5, 431 62 Mölndal/SWE) |
| Mixed | Totaal | 58.92 | Mölndalspokalen (Idrottsvägen 5, 431 62 Mölndal/SWE) |
Beste Scores 2022/2023
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mixed | Vrije Kunstrijden | 64.35 | KNALLEPOKALEN (Borås Ishall/SWE) |
| Mixed | Totaal | 64.35 | KNALLEPOKALEN (Borås Ishall/SWE) |
Beste Scores 2018/2019
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior | Korte Kunstrijden | 58.63 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 89.32 | SVENSKA MÄSTERSKAPEN (SWE) |
| Junior | Totaal | 144.24 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) |
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior | Korte Kunstrijden | 49.70 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 77.26 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Totaal | 126.96 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Svenska Juniormästerskapen | Korte Kunstrijden | 48.41 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) |
| Svenska Juniormästerskapen | Vrije Kunstrijden | 82.06 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) |
| Svenska Juniormästerskapen | Totaal | 130.47 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior | Korte Kunstrijden | 32.15 | Leon Lurje Trophy 2017 (SWE) |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 59.55 | Leon Lurje Trophy 2017 (SWE) |
| Junior | Totaal | 91.70 | Leon Lurje Trophy 2017 (SWE) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Junior | Korte Kunstrijden | 35.80 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Vrije Kunstrijden | 71.77 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Totaal | 107.57 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Novice Youth | Vrije Kunstrijden | 46.69 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) |
| Novice Youth | Totaal | 46.69 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) |
| Youth | Vrije Kunstrijden | 48.01 | Kungsbacka Trophy, elittävling (SWE) |
| Youth | Totaal | 48.01 | Kungsbacka Trophy, elittävling (SWE) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Novice | Vrije Kunstrijden | 48.21 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Novice | Totaal | 91.89 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Youth | Vrije Kunstrijden | 43.60 | KUNGÄLVS POKALEN SYNKROKVAL (SWE) |
| Youth | Totaal | 43.60 | KUNGÄLVS POKALEN SYNKROKVAL (SWE) |
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Vrije Kunstrijden | 32.84 | SM i synkroniserad konståkning (SWE) |
| Advanced Novice | Totaal | 32.84 | SM i synkroniserad konståkning (SWE) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen Unknown season
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| VÄTTERNCUPEN Klubbtävling SWE |
Debutanter | 1 | 30.23 |
Free Skating 1 (30.23)
|
Seizoen 2023/2024
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.03.2024 | Sjöslaget Tjörns Ishall, Rönnäng/SWE |
Mixed | 4 | 52.98 |
Free Skating 4 (52.98)
|
| 24–25.02.2024 | Kunsgbacka Synkropokal Kungsbacka/SWE |
Mixed | 1 | 56.48 |
Free Skating 1 (56.48)
|
| 27.01.2024 | Leon Luje Cup Göteborg/SWE |
Mixed | 2 | 52.64 |
Free Skating 2 (52.64)
|
| 09–10.12.2023 | Mölndalspokalen Idrottsvägen 5, 431 62 Mölndal/SWE |
Mixed | 2 | 58.92 |
Free Skating 2 (58.92)
|
| 11–12.11.2023 | Knallepokalen Borås Ishall/SWE |
Mixed | 1 | 50.46 |
Free Skating 1 (50.46)
|
Seizoen 2022/2023
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.03.2023 | Sjöslaget Tjörns Ishall, Rönnäng/SWE |
Mixed | 3 | 59.79 |
Free Skating 3 (59.79)
|
| 25–26.02.2023 | Kungälvspokalen Kungälv/SWE |
Mixed | 1 | 51.58 |
Free Skating 1 (51.58)
|
| 03.12.2022 | KNALLEPOKALEN Borås Ishall/SWE |
Mixed | 2 | 64.35 |
Free Skating 2 (64.35)
|
Seizoen 2018/2019
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.02.2019 | SVENSKA MÄSTERSKAPEN 🏅 Nat. 3 SWE |
Junior | 3 | 143.26 |
Short Program 3 (53.94) Free Skating 2 (89.32)
|
| 05–06.01.2019 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning SWE |
Junior | 3 | 144.24 |
Short Program 2 (58.63) Free Skating 3 (85.61)
|
| 01–02.12.2018 | Kvaltävling 1 i Synkroniserad Konståkning SWE |
Junior | 3 | 135.76 |
Short Program 3 (51.28) Free Skating 3 (84.48)
|
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–04.03.2018 | Budapest Cup 2018 - ISU HUN |
Junior | 1 | 126.96 |
Short Program 1 (49.70) Free Skating 1 (77.26)
|
| 24–25.02.2018 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 🏅 Nat. 2 SWE |
Svenska Juniormästerskapen | 2 | 130.47 |
Short Program 2 (48.41) Free Skating 2 (82.06)
|
| 06–07.01.2018 | NACKASYNKROTROFÉ 2018 - SYNKROKVAL 2 SWE |
Junior | 2 | 122.37 |
Short Program 2 (47.51) Free Skating 2 (74.86)
|
| 02–03.12.2017 | KUNGSBACKA TROPHY - SYNKROKVAL 1 SWE |
Junior | 1 | 121.35 |
Short Program 1 (44.18) Free Skating 1 (77.17)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.02.2017 | SM i SYNKRONISERAD KONSTÅKNING 2017 🏅 Nat. 3 SWE |
Junior | 3 | 112.65 |
Short Program 3 (37.78) Free Skating 3 (74.87)
|
| 28–29.01.2017 | Leon Lurje Trophy 2017 SWE |
Junior | 9 | 91.70 |
Short Program 9 (32.15) Free Skating 9 (59.55)
|
| 07–08.01.2017 | MÖLNDALSPOKALEN - Elittävling SWE |
Junior | 3 | 114.52 |
Short Program 3 (39.44) Free Skating 3 (75.08)
|
| 10–11.12.2016 | Havstrofén - Elittävling i Synkro SWE |
Junior | 3 | 103.64 |
Short Program 2 (35.48) Free Skating 3 (67.56)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.02.2016 | SYNKRO SM 🏅 Nat. 3 SWE |
Junior | 3 | 116.13 |
Short Program 3 (41.50) Free Skating 3 (74.63)
|
| 15–17.01.2016 | Leon Lurje Trophy 2016 SWE |
Junior | 6 | 107.57 |
Short Program 6 (35.80) Free Skating 6 (71.77)
|
| 09–10.01.2016 | KNALLEPOKALEN - Elittävling SWE |
Junior | 3 | 117.09 |
Short Program 3 (41.75) Free Skating 3 (75.34)
|
| 05.12.2015 | NACKA SYNKROTROFÉ 2015 SWE |
Junior | 3 | 111.61 |
Short Program 3 (40.64) Free Skating 3 (70.97)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2015 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING 🥇 Nat. champion SWE |
Novice Youth | 1 | 46.69 |
Free Skating 1 (46.69)
|
| 06.12.2014 | Kungsbacka Trophy, elittävling SWE |
Youth | 1 | 48.01 |
Free Skating 1 (48.01)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.02.2014 | SM i SYNKRONISERAD KONSTÅKNING 🥇 Nat. champion SWE |
Novice | 1 | 48.32 |
Free Skating 1 (48.32)
|
| 17–19.01.2014 | Leon Lurje Trophy 2014 SWE |
Novice | 3 | 91.89 |
Free Skating Day 1 1 (48.21) Free Skating Day 2 5 (43.68)
|
| 11–12.01.2014 | KUNGÄLVS POKALEN SYNKROKVAL SWE |
Youth | 1 | 43.60 |
Free Skating 1 (43.60)
|
| 07–08.12.2013 | HAVSTROFÉN SYNKROKVAL SWE |
Youth | 2 | 42.79 |
Free Skating 2 (42.79)
|
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2013 | SM i synkroniserad konståkning 🥇 Nat. champion SWE |
Advanced Novice | 1 | 32.84 |
Free Skating 1 (32.84)
|