fsresults

Team Soleil

FIN FIN · LTL (07/08–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Sm-Novice Totaal 60.11 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) 2023/2024
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
ISU Advanced Novice Totaal 55.15 ISU Mozartcup 2019 (AUT) 2018/2019
Novice Totaal 50.60 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) 2018/2019
Novice Totaal 46.37 Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak (FIN) 2007/2008
Noviisit-kultafinaali Totaal 47.20 Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN) 2007/2008
Sm-Novice Hf Totaal 52.41 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) 2022/2023
Sm-Novice L1 Totaal 53.46 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN) 2024/2025
Sm-Novice L2 Totaal 57.23 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) 2022/2023
Sm-Novice Lohko 1 Totaal 55.97 ML SM 2vk (Helsinki/FIN) 2023/2024
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 48.61 ML SM-sarjat 1.VK (FIN) 2018/2019
Sm-Novice Lohko I Totaal 38.44 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN) 2009/2010
Sm-Novice Mupi Totaal 96.84 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN) 2024/2025

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm Novice Vrije Kunstrijden 55.44 ML SM2026 (Turku/FIN)
Sm Novice Totaal 55.44 ML SM2026 (Turku/FIN)
Sm Novice L1 Vrije Kunstrijden 51.64 ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN)
Sm Novice L1 Totaal 51.64 ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 57.48 Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN)
Sm-Novice Totaal 57.48 Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN)
Sm-Novice L1 Vrije Kunstrijden 53.46 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)
Sm-Novice L1 Totaal 53.46 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)
Sm-Novice Mupi Vrije Kunstrijden 49.18 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN)
Sm-Novice Mupi Totaal 96.84 EVT:n Kutsukilpailu 31.1.2025 (Vantaa //FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 60.11 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN)
Sm-Novice Totaal 60.11 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Vrije Kunstrijden 55.97 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Totaal 55.97 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 54.83 Muodostelmaluistelu SM-sarjat 1.valintakilpailu (Lahti/FIN)
Sm-Novice Totaal 54.83 Muodostelmaluistelu SM-sarjat 1.valintakilpailu (Lahti/FIN)
Sm-Novice Hf Vrije Kunstrijden 52.41 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Sm-Novice Hf Totaal 52.41 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 57.23 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 57.23 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 46.99 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Sm-Novice Totaal 46.99 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 44.01 mlsm1vk (Helsinki/FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 37.83 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Beste Scores 2020/2021

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 57.09 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 57.09 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)

Beste Scores 2019/2020

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 51.62 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Sm-Novice Totaal 51.62 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 50.65 ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 50.65 ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN)

Beste Scores 2018/2019

CategorieSegmentScoreBehaald bij
ISU Advanced Novice Vrije Kunstrijden 55.15 ISU Mozartcup 2019 (AUT)
ISU Advanced Novice Totaal 55.15 ISU Mozartcup 2019 (AUT)
Novice Vrije Kunstrijden 50.60 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Novice Totaal 50.60 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 49.83 Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 (FIN)
Sm-Novice Totaal 49.83 Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 (FIN)
Sm-Novice L2 Vrije Kunstrijden 51.75 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice L2 Totaal 51.75 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 48.61 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 48.61 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)

Beste Scores 2017/2018

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 40.40 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Sm-Novice Totaal 40.40 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Vrije Kunstrijden 38.14 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Totaal 38.14 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)

Beste Scores 2016/2017

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Novice Vrije Kunstrijden 41.04 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Novice Totaal 41.04 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 37.01 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 37.01 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)

Beste Scores 2013/2014

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 40.27 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Sm-Novice Totaal 40.27 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 38.17 ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 38.17 ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 (FIN)

Beste Scores 2012/2013

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 35.99 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 35.19 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)

Beste Scores 2011/2012

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 35.95 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Sm-Novice Totaal 35.95 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Vrije Kunstrijden 36.77 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Totaal 36.77 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)

Beste Scores 2010/2011

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 42.18 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Sm-Novice Totaal 42.18 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Vrije Kunstrijden 47.54 ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Totaal 41.22 ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 (FIN)

Beste Scores 2009/2010

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Sm-Novice Vrije Kunstrijden 41.83 SM-Noviisit, Hopeafinaali 21.2.2010 (FIN)
Sm-Novice Totaal 41.83 SM-Noviisit, Hopeafinaali 21.2.2010 (FIN)
Sm-Novice Lohko I Vrije Kunstrijden 38.44 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN)
Sm-Novice Lohko I Totaal 38.44 ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN)

Beste Scores 2007/2008

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Novice Vrije Kunstrijden 41.46 Finlandia Cup 2008 (FIN)
Novice Vrije Kunstrijden 46.37 Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak (FIN)
Novice Totaal 46.37 Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak (FIN)
Novice Totaal 41.46 Finlandia Cup 2008 (FIN)
Noviisit-kultafinaali Totaal 47.20 Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN)