Team Temptation inactief Access
Score progressie
Element kaart ⓘ
Persoonlijk Record
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age | Totaal | 36.11 | Winter Cup 2017 (BEL) | 2017/2018 |
Persoonlijke besten uit eerdere categorieën
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij | Seizoen |
|---|---|---|---|---|
| ISU Senior | Korte Kunstrijden | 22.09 | WINTER CUP 2012 (BEL) | 2012/2013 |
| ISU Senior | Vrije Kunstrijden | 47.00 | WINTER CUP 2012 (BEL) | 2012/2013 |
| ISU Senior | Totaal | 69.09 | WINTER CUP 2012 (BEL) | 2012/2013 |
| Senior | Korte Kunstrijden | 28.36 | Winter Cup 2014 (BEL) | 2014/2015 |
| Senior | Vrije Kunstrijden | 64.07 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2013 (BEL) | 2012/2013 |
| Senior | Totaal | 88.26 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2013 (BEL) | 2012/2013 |
| Senior A | Korte Kunstrijden | 32.55 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2014 (BEL) | 2013/2014 |
| Senior A | Vrije Kunstrijden | 64.03 | Winter Cup 2015 (BEL) | 2015/2016 |
| Senior A | Totaal | 95.38 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2014 (BEL) | 2013/2014 |
| Senior ISU | Korte Kunstrijden | 22.83 | WINTER CUP 2013 (BEL) | 2013/2014 |
| Senior ISU | Vrije Kunstrijden | 47.83 | Winter Cup 2016 (BEL) | 2016/2017 |
| Senior ISU | Totaal | 68.52 | WINTER CUP 2013 (BEL) | 2013/2014 |
Beste scores uit eerdere seizoenen
Beste Scores 2017/2018
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Vrije Kunstrijden | 36.11 | Winter Cup 2017 (BEL) |
| Mixed Age | Totaal | 36.11 | Winter Cup 2017 (BEL) |
Beste Scores 2016/2017
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior ISU | Korte Kunstrijden | 20.57 | Winter Cup 2016 (BEL) |
| Senior ISU | Vrije Kunstrijden | 47.83 | Winter Cup 2016 (BEL) |
| Senior ISU | Totaal | 68.40 | Winter Cup 2016 (BEL) |
Beste Scores 2015/2016
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior A | Korte Kunstrijden | 30.12 | Winter Cup 2015 (BEL) |
| Senior A | Vrije Kunstrijden | 64.03 | Winter Cup 2015 (BEL) |
| Senior A | Totaal | 94.15 | Winter Cup 2015 (BEL) |
Beste Scores 2014/2015
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior | Korte Kunstrijden | 28.36 | Winter Cup 2014 (BEL) |
| Senior | Vrije Kunstrijden | 53.67 | Winter Cup 2014 (BEL) |
| Senior | Totaal | 82.03 | Winter Cup 2014 (BEL) |
Beste Scores 2013/2014
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| Senior A | Korte Kunstrijden | 32.55 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2014 (BEL) |
| Senior A | Vrije Kunstrijden | 62.83 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2014 (BEL) |
| Senior A | Totaal | 95.38 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2014 (BEL) |
| Senior ISU | Korte Kunstrijden | 22.83 | WINTER CUP 2013 (BEL) |
| Senior ISU | Vrije Kunstrijden | 45.69 | WINTER CUP 2013 (BEL) |
| Senior ISU | Totaal | 68.52 | WINTER CUP 2013 (BEL) |
Beste Scores 2012/2013
| Categorie | Segment | Score | Behaald bij |
|---|---|---|---|
| ISU Senior | Korte Kunstrijden | 22.09 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
| ISU Senior | Vrije Kunstrijden | 47.00 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
| ISU Senior | Totaal | 69.09 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
| Senior | Korte Kunstrijden | 24.19 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2013 (BEL) |
| Senior | Vrije Kunstrijden | 64.07 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2013 (BEL) |
| Senior | Totaal | 88.26 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2013 (BEL) |
Resultaten uit eerdere seizoenen
Seizoen 2017/2018
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.11.2017 | Winter Cup 2017 BEL |
Mixed Age | 2 | 36.11 |
Free Skating 2 (36.11)
|
Seizoen 2016/2017
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–27.11.2016 | Winter Cup 2016 BEL |
Senior ISU | 4 | 68.40 |
Short Program 4 (20.57) Free Skating 4 (47.83)
|
Seizoen 2015/2016
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.11.2015 | Winter Cup 2015 BEL |
Senior A | 1 | 94.15 |
Short Program 1 (30.12) Free Skating 1 (64.03)
|
Seizoen 2014/2015
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.11.2014 | Winter Cup 2014 BEL |
Senior | 1 | 82.03 |
Short Program 1 (28.36) Free Skating 1 (53.67)
|
Seizoen 2013/2014
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2014 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2014 BEL |
Senior A | 1 | 95.38 |
Short Program 1 (32.55) Free Skating 1 (62.83)
|
| 28.11.2013 | WINTER CUP 2013 BEL |
Senior ISU | 3 | 68.52 |
Short Program 3 (22.83) Free Skating 3 (45.69)
|
Seizoen 2012/2013
| Datum | Evenement | Categorie | Plaats | Punten | Segmenten |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2013 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2013 BEL |
Senior | 1 | 88.26 |
Short Program 1 (24.19) Free Skating 1 (64.07)
|
| 30.11–01.12.2012 | WINTER CUP 2012 BEL |
ISU Senior | 3 | 69.09 |
Short Program 3 (22.09) Free Skating 3 (47.00)
|