fsresults

Tiny Lakers

FIN FIN · UPTL (21/22–25/26)

Persoonlijk Record

CategorieSegmentScoreBehaald bijSeizoen
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Totaal 47.53 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Totaal 49.17 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Totaal 48.76 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat R3 Totaal 47.42 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat, Mupi Totaal 49.92 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L1 Totaal 56.93 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 52.92 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R3 Totaal 51.15 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Beste Scores 2025/2026

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat Mupi Vrije Kunstrijden 45.35 Kataja Synchro 2026 (Joensuu / JoKa/FIN)
Tulokkaat Mupi Totaal 45.35 Kataja Synchro 2026 (Joensuu / JoKa/FIN)
Beste scores uit eerdere seizoenen

Beste Scores 2024/2025

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 47.04 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 47.04 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Vrije Kunstrijden 56.93 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Totaal 56.93 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Vrije Kunstrijden 52.33 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 52.33 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)

Beste Scores 2023/2024

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 47.53 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Totaal 47.53 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Vrije Kunstrijden 49.92 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Totaal 49.92 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Vrije Kunstrijden 52.92 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Totaal 52.92 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Vrije Kunstrijden 51.15 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Totaal 51.15 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Beste Scores 2022/2023

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat Vrije Kunstrijden 49.17 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Totaal 49.17 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R3 Vrije Kunstrijden 47.42 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R3 Totaal 47.42 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Beste Scores 2021/2022

CategorieSegmentScoreBehaald bij
Tulokkaat R2, Mupi Vrije Kunstrijden 48.76 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Totaal 48.76 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)