Aline WINZAP nieaktywny Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| U14 Nachwuchs Women | Program Krótki | 19.98 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Program Dowolny | 38.54 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Łączny | 58.52 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star Girls Older | Łączny | 11.47 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| 4. Star Girls | Łączny | 16.59 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet Girls Middle | Łączny | 21.32 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet Girls Younger | Łączny | 20.54 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Program Krótki | 22.02 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U14 | Program Dowolny | 41.28 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U14 | Łączny | 63.30 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Debutant A1 Girls | Łączny | 13.93 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Debutant B Older | Łączny | 11.32 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Espoirs U13 Girls | Program Krótki | 24.19 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Program Dowolny | 37.61 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Program Krótki | 21.71 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Program Dowolny | 39.91 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Łączny | 61.62 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Program Krótki | 21.76 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Program Dowolny | 36.21 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Łączny | 57.97 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Klasse 5 Girls Younger | Łączny | 19.97 | OEV Meisterschaft (SUI) | 2017/2018 |
| Klasse 6 Girls Younger | Łączny | 21.59 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Girls U12 | Program Krótki | 18.55 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Program Dowolny | 26.59 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Łączny | 45.14 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Program Krótki | 17.75 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Program Dowolny | 28.10 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Łączny | 45.85 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Program Krótki | 20.18 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Program Dowolny | 28.82 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Łączny | 49.00 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Program Krótki | 17.21 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Program Dowolny | 32.46 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Łączny | 49.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Program Krótki | 15.85 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Program Dowolny | 28.70 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Łączny | 44.55 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Program Krótki | 19.13 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Program Dowolny | 39.60 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Łączny | 58.73 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Program Krótki | 24.28 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Program Dowolny | 33.74 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Łączny | 58.02 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Program Krótki | 22.02 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Cadet U14 | Program Dowolny | 41.28 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Cadet U14 | Łączny | 63.30 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Program Krótki | 19.98 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Program Dowolny | 38.54 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Łączny | 58.52 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Espoirs U13 Girls | Program Krótki | 24.19 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Program Dowolny | 37.61 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Program Krótki | 21.71 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Program Dowolny | 39.91 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Łączny | 61.62 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Program Krótki | 21.76 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Program Dowolny | 36.21 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Łączny | 57.97 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Program Krótki | 19.13 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Program Dowolny | 39.60 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Łączny | 58.73 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Program Krótki | 24.28 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Program Dowolny | 33.74 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Łączny | 58.02 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Mini Girls U12 | Program Krótki | 18.55 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Program Dowolny | 26.59 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Łączny | 45.14 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Program Krótki | 17.75 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Program Dowolny | 28.10 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Łączny | 45.85 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Program Krótki | 20.18 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Program Dowolny | 28.82 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Łączny | 49.00 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Sev Mini Girls | Program Krótki | 17.21 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Program Dowolny | 32.46 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Łączny | 49.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Program Krótki | 15.85 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Program Dowolny | 28.70 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Łączny | 44.55 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet Girls Middle | Program Dowolny | 21.32 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Cadet Girls Middle | Łączny | 21.32 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Program Dowolny | 20.54 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Łączny | 20.54 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Klasse 5 Girls Younger | Program Dowolny | 19.97 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Klasse 5 Girls Younger | Łączny | 19.97 | OEV Meisterschaft (SUI) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Program Dowolny | 16.59 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| 4. Star Girls | Łączny | 16.59 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Klasse 6 Girls Younger | Program Dowolny | 21.59 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) |
| Klasse 6 Girls Younger | Łączny | 21.59 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls Older | Program Dowolny | 11.47 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| 3. Star Girls Older | Łączny | 11.47 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Debutant A1 Girls | Program Dowolny | 13.93 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Debutant A1 Girls | Łączny | 13.93 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Debutant B Older | Program Dowolny | 11.32 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Debutant B Older | Łączny | 11.32 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 20 | 58.52 |
Short Program 20 (19.98) Free Skating 20 (38.54)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Cadet U14 | 14 | 63.30 |
Short Program 14 (22.02) Free Skating 14 (41.28)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 Nat. 28 SUI |
Speranze U13 | 28 | 58.73 |
Short Program 39 (19.13) Free Skating 22 (39.60)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Espoirs U13 Girls |
Free Skating 20 (37.61) Short Program 14 (24.19)
|
||
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Jugend Girls | 9 | 61.62 |
Short Program 10 (21.71) Free Skating 9 (39.91)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Jugend U13 Girls | 12 | 57.97 |
Short Program 13 (21.76) Free Skating 13 (36.21)
|
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
U13 Jugend Women | 11 | 58.02 |
Short Program 8 (24.28) Free Skating 11 (33.74)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Speranze U13 | 16 | 55.18 |
Short Program 17 (18.14) Free Skating 15 (37.04)
|
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.02.2019 | Heiko Fischer Trophy 2019 GER |
Basic Novice Girls | WD | ||
| 25–27.01.2019 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 42 SUI |
Mini Girls U12 | 42 | 45.14 |
Short Program 41 (18.55) Free Skating 42 (26.59)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 46 | 49.67 |
Short Program 47 (17.21) Free Skating 45 (32.46)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | 26 | 49.00 |
Short Program 24 (20.18) Free Skating 26 (28.82)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Mini U12 Women | 35 | 44.55 |
Short Program 35 (15.85) Free Skating 35 (28.70)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Sev Girls | 44 | 45.85 |
Short Program 40 (17.75) Free Skating 44 (28.10)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | OEV Meisterschaft SUI |
Klasse 5 Girls Younger | 15 | 19.97 |
Free Skating 15 (19.97)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Cadet Girls Younger | 22 | 20.54 |
Free Skating 22 (20.54)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Cadet Girls Middle | 10 | 21.32 |
Free Skating 10 (21.32)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | OEV Meisterschaft 2017 SUI |
Klasse 6 Girls Younger | 4 | 21.59 |
Free Skating 4 (21.59)
|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
4. Star Girls | 9 | 16.59 |
Free Skating 9 (16.59)
|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
4. Star Girls | 11 | 15.30 |
Free Skating 11 (15.30)
|
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Debutant A1 Girls | 9 | 13.93 |
Free Skating 9 (13.93)
|
| 27.02.2016 | OEV Meisterschaft 2016 SUI |
Klasse 7b Younger | WD | ||
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
3. Star Girls Older | 8 | 11.47 |
Free Skating 8 (11.47)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Debutant B Older | 6 | 11.32 |
Free Skating 6 (11.32)
|