Andrei MOS Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Boys | Program Krótki | 29.54 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Boys | Program Dowolny | 53.11 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Advanced Novice U16 Boys | Łączny | 80.03 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Program Krótki | 26.78 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Program Dowolny | 51.40 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Łączny | 76.57 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Program Krótki | 25.83 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 47.91 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 73.74 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys Free | Łączny | 38.55 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Bronze A Boys | Łączny | 26.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Boys | Łączny | 28.20 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Copper A G | Program Dowolny | 13.52 | Trophée des Etoiles 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Silver Boys | Łączny | 50.10 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) | 2023/2024 |
| Novice Arp Boys | Łączny | 43.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Speranze U13 Boys | Program Krótki | 17.86 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Boys | Program Dowolny | 28.51 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Boys | Łączny | 46.37 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Sport De Masse Iiib Men | Łączny | 64.65 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) | 2024/2025 |
| U13 Boys | Łączny | 39.31 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) | 2022/2023 |
Najlepsze wyniki 2025/2026
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Boys | Program Krótki | 29.54 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Program Dowolny | 46.15 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Łączny | 73.08 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Men | Program Dowolny | 58.71 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Men | Łączny | 58.71 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2024/2025
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Program Krótki | 26.78 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Program Dowolny | 51.40 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Łączny | 76.57 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Program Krótki | 25.83 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 47.91 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 73.74 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Boys Free | Program Dowolny | 38.55 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice Boys Free | Łączny | 38.55 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Program Krótki | 27.67 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Program Dowolny | 50.62 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Łączny | 78.29 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Men | Program Dowolny | 64.65 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Men | Łączny | 64.65 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 36.15 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 36.15 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Inter-Silver Boys | Program Dowolny | 50.10 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Inter-Silver Boys | Łączny | 50.10 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Novice Arp Boys | Program Dowolny | 43.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Novice Arp Boys | Łączny | 43.58 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Bronze A Boys | Program Dowolny | 22.93 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Bronze A Boys | Łączny | 22.93 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Program Krótki | 17.86 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Program Dowolny | 28.51 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Łączny | 46.37 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| U13 Boys | Program Dowolny | 39.31 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| U13 Boys | Łączny | 39.31 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Bronze A Boys | Program Dowolny | 26.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Bronze A Boys | Łączny | 26.16 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Bronze Boys | Program Dowolny | 28.20 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Bronze Boys | Łączny | 28.20 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Copper A G | Program Dowolny | 13.52 | Trophée des Etoiles 2020 (SUI) |
Sezon 2025/2026
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 2 | 73.08 |
Short Program 2 (29.54) Free Skating 3 (43.54)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 4 | 70.07 |
Short Program 4 (23.92) Free Skating 4 (46.15)
|
| 21–23.11.2025 | Vogellisis Cup Adelboden/SUI |
Advanced Novice Boys U16 | 2 | 67.17 |
Short Program 2 (21.36) Free Skating 2 (45.81)
|
| 17–19.10.2025 | Coupe Erguel 2025 Saint-Imier/SUI |
Advanced Novice Boys | WD | ||
| 13–14.09.2025 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne Lausanne/SUI |
Sport De Masse Iiib Men | 1 | 58.71 |
Free Skating 1 (58.71)
|
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon Unknown season
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 3 | 80.03 |
Short Program 4 (26.92) Free Skating 3 (53.11)
|
|
| Championnats Vaudois 2022 SUI |
Bronze A Boys |
Free Skating 1 (28.64)
|
Sezon 2024/2025
Sezon 2023/2024
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | Championnats Vaudois 2024 Vallorbe/SUI |
Advanced Novice Boys | 1 | 36.15 |
Free Skating 1 (36.15)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Novice Arp Boys | 1 | 43.58 |
Free Skating 1 (43.58)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Novice Arp Boys | 1 | 40.98 |
Free Skating 1 (40.98)
|
| 18–19.11.2023 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Inter-Silver Boys | 1 | 50.10 |
Free Skating 1 (50.10)
|
Sezon 2022/2023
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Championnat vaudois 2023, Yverdon Yverdon/SUI |
U13 Boys | 1 | 39.31 |
Free Skating 1 (39.31)
|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 11 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Boys | 11 | 46.37 |
Short Program 11 (17.86) Free Skating 11 (28.51)
|
| 19–20.11.2022 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Bronze A Boys | 1 | 22.93 |
Free Skating 1 (22.93)
|
Sezon 2021/2022
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.11.2021 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees SUI |
Bronze A Boys |
Free Skating 1 (24.82)
|
||
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Bronze Boys | 2 | 28.20 |
Free Skating 2 (28.20)
|
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Bronze A Boys | 1 | 26.16 |
Free Skating 1 (26.16)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2020 | Trophée des Etoiles 2020 SUI |
Copper A G |
Free Skating 1 (13.52)
|