Cyrielle RUBY nieaktywny Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.46 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.80 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Petit Or | Łączny | 32.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Vermeil + | Taniec Wzorcowy | 14.96 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil + | INTERPRETATION-DANCE | 27.07 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil + | Łączny | 42.03 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil Plus | Taniec Obowiązkowy | 22.17 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Vermeil Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 19.59 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 29.38 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil Plus | Łączny | 51.34 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2012/2013
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Solos Vermeil + | Taniec Wzorcowy | 14.96 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Vermeil + | INTERPRETATION-DANCE | 27.07 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Vermeil + | Łączny | 42.03 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Taniec Obowiązkowy | 21.96 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 29.38 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Łączny | 51.34 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
Najlepsze wyniki 2011/2012
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.46 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.80 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Petit Or | Łączny | 32.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Taniec Obowiązkowy | 22.17 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 19.59 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 27.74 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Łączny | 47.97 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2013/2014
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.01.2014 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 FRA |
petit or Solo Ice Dance z Cer SOLO |
Sezon 2012/2013
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.04.2013 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 FRA |
Solos Vermeil + z Cer SOLO | 3 | 42.03 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 5 (14.96) Interpretation Dance 1 (27.07)
|
| 16.03.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE FRA |
Solos Vermeil Plus z Cer SOLO | 2 | 46.55 |
Compulsory Dance 2 (20.22) Interpretation Dance 3 (26.33)
|
| 26–27.01.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS FRA |
Solos Vermeil Plus z Cer SOLO | 1 | 51.34 |
Compulsory Dance 2 (21.96) Interpretation Dance 1 (29.38)
|
Sezon 2011/2012
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.04.2012 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL FRA |
Solos Vermeil Plus z Cer SOLO | 1 | 47.33 |
Danse Imposée 1 3 (19.59) Interpretation Dance 1 (27.74)
|
| 21.01.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS FRA |
Solos Vermeil Plus z Cer SOLO | 1 | 47.97 |
Compulsory Dance 1 (22.17) Interpretation Dance 1 (25.80)
|
| 11.11.2011 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY FRA |
Solos Petit Or z Cer SOLO | 1 | 32.26 |
Danse Imposée 1 1 (15.46) Danse Imposée 2 1 (16.80)
|