Georgina YARDI nieaktywny Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Solos Prebronze Plus | Taniec Wzorcowy | 22.82 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Prebronze Plus | Taniec Dowolny | 27.10 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Prebronze Plus | Łączny | 48.96 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire Plus N2 | Taniec Wzorcowy | 17.89 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Taniec Dowolny | 15.34 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Łączny | 32.96 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze Plus | Taniec Wzorcowy | 22.82 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Taniec Dowolny | 27.10 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Łączny | 48.96 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze Plus | Taniec Wzorcowy | 18.95 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Taniec Dowolny | 22.51 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Łączny | 41.46 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire Plus N2 | Taniec Wzorcowy | 17.89 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Taniec Dowolny | 15.07 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Łączny | 32.96 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon Unknown season
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 FRA |
Solos Preparatoire Plus N2 z Mav SOLO | 7 | 30.20 |
Pattern Dance (Sans Kp) 10 (14.86) Free Dance 7 (15.34)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 FRA |
Solos Prebronze Plus z Mav SOLO | 2 | 45.64 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (18.54) Free Dance 2 (27.10)
|
| 16–17.01.2016 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 FRA |
Solos Prebronze Plus z Mav SOLO | 2 | 42.54 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (18.77) Free Dance 2 (23.77)
|
| 14–15.01.2016 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 FRA |
Solos Prebronze Plus z Mav SOLO | 1 | 48.96 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (22.82) Free Dance 1 (26.14)
|
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 FRA |
Solos Prebronze Plus z Mav SOLO | 2 | 41.46 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (18.95) Free Dance 2 (22.51)
|
| 16–17.01.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 FRA |
Solos Prebronze Plus z Mav SOLO | 6 | 34.40 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (14.88) Free Dance 5 (19.52)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND FRA |
Solos Preparatoire Plus N2 z Mav SOLO | 16 | 32.96 |
Pattern Dance (Sans Kp) 14 (17.89) Free Dance 16 (15.07)
|