Gustaf STORBJORK nieaktywny Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Boys | Program Krótki | 21.95 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
| Boys | Program Dowolny | 48.09 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
| Boys | Łączny | 70.04 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Debytant Boys | Łączny | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Debytant Boys Kf | Łączny | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Sm-Novice Boys | Program Krótki | 19.61 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Boys | Program Dowolny | 39.74 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Boys | Łączny | 59.35 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Boys | Program Krótki | 21.95 | VC Ostravy (CZE) |
| Boys | Program Dowolny | 48.09 | VC Ostravy (CZE) |
| Boys | Łączny | 70.04 | VC Ostravy (CZE) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Boys | Program Krótki | 19.61 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Boys | Program Dowolny | 39.74 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Boys | Łączny | 59.35 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Debytant Boys | Program Dowolny | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Boys | Łączny | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Boys Kf | Program Dowolny | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
| Debytant Boys Kf | Łączny | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.11.2019 | VC Ostravy CZE |
Boys | 3 | 70.04 |
Short Program 4 (21.95) Free Skating 3 (48.09)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.01.2018 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 FIN |
Sm-Novice Boys | WD | ||
| 28–29.10.2017 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 FIN |
Sm-Novice Boys | 4 | 59.35 |
Short Program 4 (19.61) Free Skating 4 (39.74)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2017 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 FIN |
Debytant Boys Kf | 2 | 36.95 |
Free Skating 2 (36.95)
|
| 22.01.2017 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 FIN |
Debytant Boys | 3 | 32.66 |
Free Skating 3 (32.66)
|
| 24.10.2016 | DEBYTANTTIEN JA NOVIISIEN I LOHKON 1.VK 13.11.2016 FIN |
Debytant Boys | 3 | 31.21 |
Free Skating 3 (31.21)
|