fsresults

IceBlades

FIN FIN · TAPTL (13/14–25/26)

Rekord Życiowy

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty naSezon
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Łączny 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Łączny 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2 Łączny 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Łączny 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Łączny 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L2 Łączny 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Łączny 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Łączny 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów

Najlepsze wyniki 2024/2025

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Łączny 44.65 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Program Dowolny 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Łączny 55.29 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Najlepsze wyniki 2023/2024

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Łączny 59.47 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Łączny 52.71 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Program Dowolny 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Łączny 43.70 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Program Dowolny 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Łączny 60.89 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Najlepsze wyniki 2022/2023

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Tulokkaat Program Dowolny 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Łączny 54.23 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Program Dowolny 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Łączny 46.92 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Najlepsze wyniki 2021/2022

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Tulokkaat R2, Mupi Program Dowolny 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Łączny 45.26 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Łączny 40.25 Tiksi IceClub 2022 (FIN)