Micha STEFFEN nieaktywny Access
2000-07-01 Thun BE 180 cm Bern ⛸ od 2006 student
Trener: Mikaël Rédin Byli trenerzy: Jacqueline Kiefer, Franziska Steffen Choreograf: Mikaël Rédin
Rekordy i statystyki ISU
| Osiągnięcie | Kategoria | Ranga | Wynik | Ustanowiono na | Data |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 403 | 151.67 | ISU CS Finlandia Trophy 2021 | 08.10.2021 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 412 | 96.79 | ISU CS Finlandia Trophy 2021 | 08.10.2021 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 377 | 54.88 | ISU CS Finlandia Trophy 2021 | 07.10.2021 |
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Program Krótki | 66.08nieoficjalnyoficjalny 54.88 | CHALLENGE CUP 2022 (Tilburg/NED) | 2021/2022 |
| Senior Men | Program Dowolny | 130.07nieoficjalnyoficjalny 96.79 | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Senior Men | Łączny | 184.20nieoficjalnyoficjalny 151.67 | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| 10 Test Skate Senior Men | Program Krótki | 54.77nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| 10 Test Skate Senior Men | Program Dowolny | 95.17nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| 10 Test Skate Senior Men | Łączny | 149.94nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Intermediates Men | Program Krótki | 18.31nieoficjalny | Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
| Intermediates Men | Program Dowolny | 33.16nieoficjalny | Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
| Intermediates Men | Łączny | 51.47nieoficjalny | Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
| Jugend (U13) Boys | Program Krótki | 22.87nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Boys | Program Dowolny | 46.99nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Boys | Łączny | 69.86nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend Sev Boys | Program Krótki | 25.35nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend Sev Boys | Program Dowolny | 48.08nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend Sev Boys | Łączny | 73.43nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Men | Program Krótki | 44.53nieoficjalny | Interclub Mentor Torun Cup 2020 (POL) | 2019/2020 |
| Junior Men | Program Dowolny | 74.08nieoficjalny | Interclub Mentor Torun Cup 2020 (POL) | 2019/2020 |
| Junior Men | Łączny | 118.61nieoficjalny | Interclub Mentor Torun Cup 2020 (POL) | 2019/2020 |
| Junior Sev Men | Program Krótki | 39.30nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 70.84nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Men | Łączny | 110.14nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Boys | Program Krótki | 26.28nieoficjalny | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Boys | Program Dowolny | 44.93nieoficjalny | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Boys | Łączny | 71.21nieoficjalny | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 36.45nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 50.52nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 86.97nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Senior Men | Program Krótki | 63.55nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) | 2021/2022 |
| Senior Men | Program Dowolny | 118.31nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Senior Men | Łączny | 175.80nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Seniors Men | Program Krótki | 55.88nieoficjalny | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| Seniors Men | Program Dowolny | 112.56nieoficjalny | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2023/2024 |
| Seniors Men | Łączny | 160.60nieoficjalny | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2023/2024 |
| Sev Junior Men | Program Krótki | 33.46nieoficjalny | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Junior Men | Program Dowolny | 67.85nieoficjalny | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Junior Men | Łączny | 101.31nieoficjalny | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Program Krótki | 50.51nieoficjalny | NRW Trophy 2023 (Dortmund/GER) |
| Senior Men | Program Dowolny | 109.43nieoficjalny | NRW Trophy 2023 (Dortmund/GER) |
| Senior Men | Łączny | 159.94nieoficjalny | NRW Trophy 2023 (Dortmund/GER) |
| Seniors Men | Program Krótki | 48.04nieoficjalny | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Seniors Men | Program Dowolny | 112.56nieoficjalny | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Seniors Men | Łączny | 160.60nieoficjalny | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 10 Test Skate Senior Men | Program Krótki | 54.77nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 10 Test Skate Senior Men | Program Dowolny | 95.17nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 10 Test Skate Senior Men | Łączny | 149.94nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Senior Men | Program Krótki | 53.58nieoficjalny | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) |
| Senior Men | Program Krótki | 57.49nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) |
| Senior Men | Program Dowolny | 128.53nieoficjalny | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Senior Men | Program Dowolny | 118.31nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) |
| Senior Men | Łączny | 53.58nieoficjalny | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) |
| Senior Men | Łączny | 175.80nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) |
| Seniors Men | Program Krótki | 55.88nieoficjalny | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Seniors Men | Program Dowolny | 102.90nieoficjalny | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Seniors Men | Łączny | 158.78nieoficjalny | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Program Krótki | 66.08nieoficjalnyoficjalny 54.88 | CHALLENGE CUP 2022 (Tilburg/NED) |
| Senior Men | Program Krótki | 63.55nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Men | Program Dowolny | 101.25nieoficjalnyoficjalny 96.79 | CHALLENGE CUP 2022 (Tilburg/NED) |
| Senior Men | Program Dowolny | 96.46nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Men | Łączny | 160.01nieoficjalny | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Men | Łączny | 167.33nieoficjalnyoficjalny 151.67 | CHALLENGE CUP 2022 (Tilburg/NED) |
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Program Krótki | 61.43nieoficjalny | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Senior Men | Program Dowolny | 130.07nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Senior Men | Łączny | 184.20nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 44.53nieoficjalny | Interclub Mentor Torun Cup 2020 (POL) |
| Junior Men | Program Dowolny | 74.08nieoficjalny | Interclub Mentor Torun Cup 2020 (POL) |
| Junior Men | Łączny | 118.61nieoficjalny | Interclub Mentor Torun Cup 2020 (POL) |
| Senior Men | Program Krótki | 49.70nieoficjalny | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| Senior Men | Program Dowolny | 104.94nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) |
| Senior Men | Łączny | 151.71nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Men | Program Krótki | 39.30nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 70.84nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Łączny | 110.14nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 37.82nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 72.85nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) |
| Junior Men | Łączny | 110.67nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) |
| Junior Men Sev | Program Krótki | 38.95nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Junior Men Sev | Program Dowolny | 64.51nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Junior Men Sev | Łączny | 103.46nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 36.45nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 50.52nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 86.97nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Krótki | 33.46nieoficjalny | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Dowolny | 67.85nieoficjalny | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Junior Men | Łączny | 101.31nieoficjalny | Eulachcup 2015 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 30.12nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 50.44nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 79.41nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2013/2014
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys | Program Krótki | 26.28nieoficjalny | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Boys | Program Dowolny | 44.93nieoficjalny | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Boys | Łączny | 71.21nieoficjalny | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 24.48nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 46.02nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 70.50nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2012/2013
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Jugend (U13) Boys | Program Krótki | 22.87nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Boys | Program Dowolny | 46.99nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Boys | Łączny | 69.86nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Program Krótki | 25.35nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Program Dowolny | 48.08nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Łączny | 73.43nieoficjalny | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2011/2012
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Jugend Sev Boys | Program Krótki | 20.49nieoficjalny | EVBN Meisterschaft 2011 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Program Dowolny | 34.77nieoficjalny | EVBN Meisterschaft 2011 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Łączny | 55.26nieoficjalny | EVBN Meisterschaft 2011 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2010/2011
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Intermediates Men | Program Krótki | 18.31nieoficjalny | Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) |
| Intermediates Men | Program Dowolny | 33.16nieoficjalny | Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) |
| Intermediates Men | Łączny | 51.47nieoficjalny | Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2023/2024
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.12.2023 | Swiss Elite Championships 2024 Nat. 4 Küsnacht/SUI |
Senior Men | 4 | 160.99 |
Short Program 5 (49.86) Free Skating 3 (111.13)
|
| 16–19.11.2023 | NRW Trophy 2023 Dortmund/GER |
Senior Men | 4 | 159.94 |
Short Program 5 (50.51) Free Skating 4 (109.43)
|
| 26–29.10.2023 | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI Lausanne/SUI |
Senior Men | 2 | 159.91 |
Short Program 2 (58.00) Free Skating 2 (101.91)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Seniors Men | 1 | 160.60 |
Short Program 2 (48.04) Free Skating 2 (112.56)
|
Sezon 2022/2023
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.03–02.04.2023 | SkateCopenhagen 2023 Copenhagen/DEN |
Senior Men | 1 | 165.21 |
Short Program 1 (56.33) Free Skating 1 (108.88)
|
| 17–19.03.2023 | ISU Coupe Du Printemps 2023 Kockelscheuer/LUX |
Senior Men | WD | 53.58 |
Short Program 8 (53.58)
|
| 16–17.12.2022 | Swiss Elite Championships 2023 🏅 Nat. 2 Chur/SUI |
Senior Men | 2 | 175.80 |
Short Program 2 (57.49) Free Skating 2 (118.31)
|
| 25–27.11.2022 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Senior Men | 1 | 186.95 |
Short Program 1 (58.42) Free Skating 1 (128.53)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Senior Men | 1 | 160.23 |
Short Program 1 (55.50) Free Skating 1 (104.73)
|
| 19–23.10.2022 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR NICE/FRA |
Seniors Men | 8 | 158.78 |
Short Program 8 (55.88) Free Skating 8 (102.90)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Senior Men | WD | ||
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
10 Test Skate Senior Men | 1 | 149.94 |
Short Program 1 (54.77) Free Skating 1 (95.17)
|
Sezon 2021/2022
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | Skate Copenhagen DEN |
Senior Men | 1 | 161.48 |
Short Program 1 (58.88) Free Skating 1 (102.60)
|
| 24–27.02.2022 | CHALLENGE CUP 2022 Tilburg/NED |
Senior Men | 14 | 167.33 |
Short Program 10 (66.08) Free Skating 14 (101.25)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Senior Men |
Free Skating 1 (113.65) Short Program 2 (53.34)
|
||
| 27–28.11.2021 | Swiss Elite Championships 2021 Nat. 6 Lucerne/SUI |
Senior Men | 6 | 160.01 |
Short Program 5 (63.55) Free Skating 7 (96.46)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Senior Men | 3 | 155.83 |
Short Program 3 (57.03) Free Skating 3 (98.80)
|
| 28–31.10.2021 | 13th Tirnavia Ice Cup (International) Trnava/SVK |
Senior Men | 3 | 158.26 |
Short Program 3 (58.81) Free Skating 2 (99.45)
|
| 07–10.10.2021 | ISU CS Finlandia Trophy 2021 Espoo/FIN |
Senior Men | 26 | 151.67 |
Short Program 25 (54.88) Free Skating 25 (96.79)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Senior Men | 1 | 170.09 |
Short Program 2 (50.96) Free Skating 1 (119.13)
|
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Senior Men | 1 | 184.20 |
Short Program 1 (54.13) Free Skating 1 (130.07)
|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
Senior Men | 3 | 168.22 |
Short Program 3 (55.04) Free Skating 3 (113.18)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Senior Men | 1 | 164.48 |
Short Program 1 (61.43) Free Skating 1 (103.05)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.02.2020 | Heiko Fischer Trophy 2020 GER |
Junior Men | 1 | 138.71 |
Short Program 1 (52.13) Free Skating 1 (86.58)
|
| 07–12.01.2020 | Interclub Mentor Torun Cup 2020 POL |
Junior Men | 11 | 118.61 |
Short Program 9 (44.53) Free Skating 12 (74.08)
|
| 22–24.11.2019 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 SUI |
Senior Men | 1 | 151.71 |
Short Program 2 (46.77) Free Skating 1 (104.94)
|
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
Senior Men | 1 | 141.73 |
Short Program 1 (49.70) Free Skating 1 (92.03)
|
| 12–13.10.2019 | 11ème Trophée Romand, Meyrin SUI |
Junior Men |
Short Program 1 (51.80) Free Skating 2 (88.84)
|
||
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Junior Men | 1 | 133.11 |
Short Program 1 (55.01) Free Skating 2 (78.10)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | WD | ||
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | 3 | 110.14 |
Short Program 2 (39.30) Free Skating 4 (70.84)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | WD |
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.01.2016 | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B 🏅 Nat. 3 SUI |
Junior Men | 3 | 110.67 |
Short Program 3 (37.82) Free Skating 3 (72.85)
|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Junior Men Sev | 1 | 103.46 |
Short Program 1 (38.95) Free Skating 2 (64.51)
|
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Sev Junior Men | 2 | 101.31 |
Short Program 2 (33.46) Free Skating 2 (67.85)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 3 | 86.97 |
Short Program 1 (36.45) Free Skating 3 (50.52)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2014 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 1 | 73.65 |
Short Program 1 (30.12) Free Skating 2 (43.53)
|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 2 | 79.41 |
Short Program 2 (28.97) Free Skating 3 (50.44)
|
Sezon 2013/2014
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.01.2014 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 🏅 Nat. 3 SUI |
Nachwuchs Boys | 3 | 71.21 |
Short Program 5 (26.28) Free Skating 3 (44.93)
|
| 30.11–01.12.2013 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 1 | 70.50 |
Short Program 1 (24.48) Free Skating 2 (46.02)
|
Sezon 2012/2013
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.02.2013 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 2 SUI |
Jugend (U13) Boys | 2 | 69.86 |
Short Program 4 (22.87) Free Skating 2 (46.99)
|
| 01–02.12.2012 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 SUI |
Jugend Sev Boys | 1 | 73.43 |
Short Program 1 (25.35) Free Skating 1 (48.08)
|
Sezon 2011/2012
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.12.2011 | EVBN Meisterschaft 2011 SUI |
Jugend Sev Boys | 1 | 55.26 |
Short Program 1 (20.49) Free Skating 1 (34.77)
|
Sezon 2010/2011
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2011 | Internationaler Gletscher-Cup 2011 SUI |
Intermediates Men | 2 | 51.47 |
Short Program 2 (18.31) Free Skating 2 (33.16)
|